Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma nek ide gde oce nama treba stoper , necemo dovoditi stopera 3 dana pred kvale jbt
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Koliko se secam, Tumba je rekao da ako ne dodje Suler, dolazi stoper istog kvaliteta kao on. Verujem da ce se znati sve oko toga u narednih 5,6 dana, mozda i manje.
      sigpic

      Comment




      • Comment


        • 2. video, 8:00-8:22, nema dalje!
          sigpic

          Comment


          • Scepakadabra da se vrati samo <3

            Comment


            • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
              Scepakadabra da se vrati samo <3
              Stize, jos jaci! <3
              sigpic

              Comment


              • Raspored pripremnih utakmica:

                30.6.2012. NK Aluminij iz Kidričeva (igra se u Kidričevu od 18.00h);

                - 1.7.2012. SC Wiener Neudstadt (Austrija) – (igra se u Dravogradu od 17.00h);

                - 4.7.2012. FC Zarja Lugansk (Ukrajina)- (igra se u Kidričevu od 18.00h)

                - 7.7.2012. SK Puntigamer Sturm Graz (Austrija) – (igra se u Gracu na UPC Areni od 17.30h)

                - 10.7.2012. FK Lokomotiva iz Moskve (mesto će biti poznato uskoro, a meč počinje u 18.00h)
                sigpic

                Comment


                • http://www.zurnal.rs/2012/06/22/babo...vra/index.html

                  Comment


                  • Milion godisnja plata Nema teorije da njemu nude milion , znaci nema teorije, nisu valjda toliko ludi
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Za mene je ovo najvece "pojacanje". Nek ti je sa srecom.
                      sigpic

                      Comment


                      • Mislim da mu mi placamo 1m da ide.

                        Comment


                        • Pitanje je koliko je ovo tacno,al ajd da se nadamo.

                          Comment


                          • Slobodno neka ide ali ako mu daju milion nije im lako , da on ima primanja preko 80k mesecno Ma ustvari boli me briga , da ga se mi resimo i divota
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Babović dobio ponudu
                              17 Maj 2012
                              Do kraja prvenstva Srbije ostalo je da se odigra još jedno kolo, Partizan je odbranio titulu šampiona, a u Humskoj se dosta priča o odlascima. Iz tabora crno-belih gotovo sigurno će otići Stefan Babović. Vezni igrač Partizana, kome ugovor ističe u junu, dobio je ponudu iz Rusije iz, za sada, neimenovanog kluba. Ishod pregovora biće poznat uskoro.

                              Crno-beli će takmičarsku sezonu završiti u nedelju, utakmicom protiv Metalca.

                              08. jun 2011
                              Babović ide?
                              Stefana želi Hanover
                              Stefan Babović, najbolji asistent Jelen Superlige, ima opciju da karijeru nastavi u inostranstvu i to u Nemačkoj. Za njega se interesuje Hanover, koji je prošle sezone uspeo da bude četvrti i izbori plasman za Ligu Evrope.
                              U Hanoveru vide Babovića kao veliko pojačanje i kao igrača koji može da im donese mnogo toga u ofanzivi.
                              Videćemo da li će Babović opet otići iz Partizana, mada je i on sam nekoliko puta spomenuo da želi da ostane u Humskoj.
                              a bilo ih je jos, mrzi me traziti sad

                              Comment


                              • Ako Baboon ode,ovo je najuspesniji prelazni rok od kako ja pratim Partizan

                                Comment

                                Working...
                                X