Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lazar konacno Dzigi,Zabija , 6:0 neka tako ostane ,sledece godine 7:0 u 1.kolu
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • OOOOOOOOOOOOO STOJKE GROOOOOOOOOOBAAREEEEEEEEEEEEEEEEE
      sigpic

      Comment


      • Stojke

        Comment


        • Nije ga valjda Stojke zabio , prebacio sam na atletiku posle 5:0 ? Vidim 7:0 kacite cim izadje

          edit : vidim da je iz penala
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Aca Bulic crew cutala pola sata prvih, pa onda 10 minuta namestali kop, 5 min i u pauzi navijali onda krenuli da udju na Jug dobili po nosu i vratili se kuci hahahahahhahah. Kad su videli da dobijamo totalno se skenjali i odlucili da pokusaju da udju. No jednom sisa uvek sisa.

            Comment


            • 7-0, jes da je bsk ali 7-0 je 7-0.
              A sad na tromso
              Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
              Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

              Comment


              • Koja namestaljka za mazanje ociju, najjaci smo Tromso ima da nas odvali
                "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                Comment


                • Kud nisam odigrao 7+, prolazim danas pored kladze i mislim se hocu li? Lenjost me ubi.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Videcemo protiv Tromza je li im ova pobeda ista znacila...ja mislim da nije ali ajd....lako je igrati protiv tima koji ne sme da napadne...cim nam neko predje pola eto ga u gol sansi...kao AEL-ovci....

                    Comment


                    • Originally posted by fudbalinho View Post
                      Videcemo protiv Tromza je li im ova pobeda ista znacila...ja mislim da nije ali ajd....lako je igrati protiv tima koji ne sme da napadne...cim nam neko predje pola eto ga u gol sansi...kao AEL-ovci....

                      Nisu ni oni bas napali, da Aksent nije uradio sta je uradio bilo bi beton 0 0 obe utakmice.

                      Comment


                      • Zao mi sto nisam bio na ovom zezanju danas.

                        Jos jednu stvar bih napomenuo. Jeste Borca, smesan protivnik ali cim nema onog sa brojem 25 na terenu mi povezujemo neke pasove i dajemo 7 komada.
                        sigpic

                        Comment


                        • Danas totalna zurka, jedva 1000 ljudi na Jugu, oni sto pevaju i kada nas je 7000 poznate face, neka nam je svaka ovakva mala utakmica <3

                          Comment


                          • Ma kakva zurka dajte molim vas,vecina tih danasnjih dolazi jer im je to posao,za to su placeni da rade.

                            Comment


                            • Originally posted by Drogba View Post
                              Ma kakva zurka dajte molim vas,vecina tih danasnjih dolazi jer im je to posao,za to su placeni da rade.
                              Na severu je verovatno bolja zurka, Aca da kesa da se to bolje organizuje.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Drogba View Post
                                Ma kakva zurka dajte molim vas,vecina tih danasnjih dolazi jer im je to posao,za to su placeni da rade.
                                Hahahahahahahahaha brat zabranjeni, sto odoste onako pola sata pre utakmice, kad Partizan dobije to je neuspeh, katastrofa. Sto ste cutali prvih pola sata? Sto niste usli na Jug? Nije bilo pandura ispred cekali vas alkatrazi na ulazu, sto pobegoste? Jad i beda.

                                Comment

                                Working...
                                X