Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic

    Comment


    • Comment




      • 6 ZAREDOM!

        Comment


        • Šampion Srbije, kako prenosi Sport, zainteresovan je za reprezentativca Bugarske, Nikolaja Bodurova, koga je preporučio i prvotimac crno-belih, Ivan Ivanov.

          Ivanov i Bodurov su nedavno igrali u tandemu u meču u kojem je Bugarska savladala aktuelnog vicešampiona sveta, selekciju Holandije, 2:1.

          Ipak, iako Bodurov ispunjava sve igračke kriterijume potrebne crno-belima, postoji jedan problem, važeći ugovor sa Liteksom i poprilično obeštećenje.

          Partizan bi, ukoliko želi da ga dovede, morao da plati 600.000 evra, tačno onoliko koliko je koštao i Ivanov, a zanimljivo je da je visoko obeštećenje bio glavni razlog zbog kojeg je od Bodurova pre nekoliko godina odustala Crvena zvezda.
          Postoji sansa da ovaj igrac dodje

          Bulgarian connection

          Comment


          • Originally posted by Ljuba90 View Post
            Partizan bi, ukoliko želi da ga dovede, morao da plati 600.000 evra,

            Comment


            • Sigurno je da ce minimum dva igraca da se plate sa preko pola miliona evra.

              Comment


              • To pod uslovom da se slije nekih 6 miliona do kraja roka u nasu kasu, bez toga tesko...

                Comment


                • Originally posted by K.Garnett 5 View Post
                  To pod uslovom da se slije nekih 6 miliona do kraja roka u nasu kasu, bez toga tesko...
                  Ja imam informaciju da se vec sada ima para za dva pojacanja,a u slucaju prodaje ce se kupovati zamene.

                  Comment


                  • Ocemo u Ligu Sampiona a ne mozemo 5 miliona dati za transfere , strasno Nikako mi nije jasno gde su pare , koliko god racunali ... Tejgo,Stepanov,Vukcevic,S.Scepovic , sve se to moze dovesti da se hoce.
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Kakve crne pare,suplji smo ko camac,jedino ako dignu kredit bice para za dovodjenje igraca,ili eventualno prodaja.

                      Comment


                      • Posle proslogodisnjih preskupih promasaja ne verujem da ce se iko zaleteti, narocito ako su u pitanju stranci.

                        Comment


                        • Ivanov me je odusevio protiv Holandjana

                          Comment


                          • http://www.mozzartsport.com/vesti/la...-ne-igra-na-ep

                            Slagati da su povredjeni i to je to. Ne moze da igras za reprezentaciju u19 koji klinac. Ajde da je za prvu selekciju ali da pustam ja igraca za omladince a treba ovamo da mi nosi igru, more mars.

                            Comment


                            • AA tek sad vidim Zoran Maric trener , ko njega pusti u reprezentaciju , on je u Borcu trenirao polu sezonu ,izgubio titulu , novu krenuo kao 13 nakon 3. kola i dobio otkaz , celi stadion mu pevao Maricu odlazi vise puta i on nam vodi mlade Nije tema ali morao sam.

                              Sto se Lazara tice i Dzigija,Nikole i ko jos igra , po meni bolje da ne igraju , bolje da rade sa prvim timom i spremaju se za kvalifikacije , ipak je LS pre svega ove sezone.
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment




                              • MNOGO SMO JAKI KAD SMO ZAJEDNO RUZO CRNO BELA
                                DO GROBA VERNA TI OSTAJE TVOJA DUSA CELA!

                                Zorana jbt 6 in a row! KAMAN!

                                Comment

                                Working...
                                X