Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by asprilja View Post
    Mozda neko ovde voli Stanoja, a mozda neko tamo ne voli Robija. Relativno je sve to, moras da mi definises pravila
    Ma ne voli Stanoja niko koliko znam, mozda ti, u tom slucaju se izvinjavam.
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • Originally posted by T-Mac View Post
      Ma ne voli Stanoja niko koliko znam, mozda ti, u tom slucaju se izvinjavam.
      Ma jok ja, ali mozda neko voli, ma ja brate samo trazim razlog da pecnem trenera bez licence, a da ne popijem ban
      Cuj prvi maj

      Comment


      • Originally posted by asprilja View Post
        Ma jok ja, ali mozda neko voli, ma ja brate samo trazim razlog da pecnem trenera bez licence, a da ne popijem ban
        Hahahaha, car...


        Ma neces dobiti ban, ne brini, samo bez gluposti. ;)
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • Nije ovde rec o ljubavi ali covek je imao dobre rezultate, 2 godine rada sa ekipom, postao doktor za nasu ligu i zutog, trebalo ga je pustiti da radi jer je dokazano na mnogo primera koliko kontinuitet rada donosi (u stranu to ko stoji iza njega)...
          E druga je stvar da jos posle Samroka cekaju prvi kiks bilo kakve prirode da ga se otarase, i da posle svega ovoga zajednicki rad nije bio moguc, otkaz/ostavka - bilo je ocekivano... Imam zamerki na njegov rad, ali znatno vise na rad uprave ali sada je gotovo, oni nece otici i mora se nastaviti dalje...

          Sto se tice Granta, verovatno trener sa najboljom biografijom koji je radio u Srbiji, sto je bitno nije neki trenerski fosil... Ne znam samo odakle ideja za ovoliko blacenje njegovog lika i dela...
          Mislim da uz pre svega ne mesanje u njegov rad mogu doneti solidne rezultate, ali s`obzirom na to ko je bio angazovan na njegovom dovodjenju i milion predhodnih iskustava, nece to ici tako lako...
          Za neke jace rezultate trebaju mu svakako mnogo bolji igraci, jer Stanojevic je mislim da je izvukao maksimum iz ovih ogranicenih, jos uz ocigledne odlaske boljih igraca u Evropi nema sta da trazi...
          Last edited by K.Garnett 5; 14-01-12, 03:24.

          Comment


          • Originally posted by Uros94 View Post
            Предпостављам испред стадиона. А када ?

            U 14.00 ispred severa !

            Comment


            • 1000 ljudi za Stanoja. Hvala bogu umalo da izgubim nadu u covecanstvo.

              Comment




              • Ipak je ovaj trener uradio to da svaki put kada izvucemo zvezdu u kupu budemo presrecni,jer smo sigurni da ide nova pobeda nad komsinicom..Videcemo sta ce reci na zvanicnoj konferenciji u utorak,ponavljao je da nije buntovnik niti revolucionar,ali da hoce da ukaze istinu svim navijacima Partizana,videcemo sta ce to znaciti..

                Misa Legenda!Ne damo te Stanojeeee hahahaha
                CZ-JK-Elton John-Diva

                Comment


                • Grant će otići brže nego što je došao. Ovde se uopšte ne radi o rezultatima, pare su velike u pitanju. Zato im i smeta Stanoje. To i slepac vidi... Nisam navijač Partizana, ali mislim da mogu da predvidim godinu dana unapred svaki potez njihove uprave. Klub sa najgorom upravom u Srbiji, ako ne i šire!

                  Comment


                  • Originally posted by football4junkie View Post
                    Grant će otići brže nego što je došao. Ovde se uopšte ne radi o rezultatima, pare su velike u pitanju. Zato im i smeta Stanoje. To i slepac vidi... Nisam navijač Partizana, ali mislim da mogu da predvidim godinu dana unapred svaki potez njihove uprave. Klub sa najgorom upravom u Srbiji, ako ne i šire!
                    Zato je Partizan finansijski najstabilniji klub zato ne duguje nikome nista, zato ima najbolju omladinsku skolu koja svake godine izbaci 2,3 klinca, zato smo 4 puta prvi. Uprava je stub kluba ne moze sportski sektor da obezbedi uspehe bez uprave nikad. Nemoj molim te pricati ovakve gluposti. Ako vec odlucis onda obrazlozi.

                    P.S. To sto si ocigledno Nostradamus pa predvidjas nije objasnjenje.

                    Comment


                    • Jel to ona uprava koja za ulazak u LS dovodi Boju kao pojacanje?

                      Comment


                      • Originally posted by K.Garnett 5 View Post
                        Jel to ona uprava koja za ulazak u LS dovodi Boju kao pojacanje?
                        Upravo ta. Ne nego ce Sir Stanoje da mi vodi poslove i da prica sta da se radi.

                        Comment


                        • Originally posted by K.Garnett 5 View Post
                          Jel to ona uprava koja za ulazak u LS dovodi Boju kao pojacanje?
                          Boju je trazio Sir Alex licno.

                          Naravno ne opravdavam lopove ali ovo nije njihova greska.

                          EDIT: Ode i malo uvlakacko govno Vjetrovic.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                            Zato je Partizan finansijski najstabilniji klub zato ne duguje nikome nista, zato ima najbolju omladinsku skolu koja svake godine izbaci 2,3 klinca, zato smo 4 puta prvi. Uprava je stub kluba ne moze sportski sektor da obezbedi uspehe bez uprave nikad. Nemoj molim te pricati ovakve gluposti. Ako vec odlucis onda obrazlozi.

                            P.S. To sto si ocigledno Nostradamus pa predvidjas nije objasnjenje.
                            Upoznat sam ja i više nego što misliš. Čuj Partizan ne duguje nikom ništa? Da bre, i Majkl Džekson se rodio kao belac! Nema šta sa tobom da pričam više ;)

                            Comment


                            • Originally posted by football4junkie View Post
                              Upoznat sam ja i više nego što misliš. Čuj Partizan ne duguje nikom ništa? Da bre, i Majkl Džekson se rodio kao belac! Nema šta sa tobom da pričam više ;)

                              Izvini nisam te prepoznao, sve sami insajderi i strucnjaci na forumu.

                              Comment


                              • Izvinjenje primljeno, sledeći put me prepoznaj!

                                Comment

                                Working...
                                X