Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne idemo na pripreme u Dubai nego u Izrael.

    Bolje tako, ovamo ce samo da se brckaju kao prosle godine pa nas celo prolece mucio na trcanje ko god je stigao.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
      Kako ga bre nije sramota ovako da laje do juce je sa tim ljudima ziveo radio, tek kada mu je dupe ugrozeno poceo malo da pecka a kada je isteran gledaj sta prica. Da nije bilo ovoga on bi 5 godina cutao i smeskao se kao poslednji dzukac iako sve ovo misli o tim ljudima. Kakvo licemerje kakav bezobrazluk. Trunke obraza nema. To tako ne radi smekeri. Dovidjenja sir i nemoj se vracati.
      Nije on sa njima radio, nego je radio protiv njih.

      Comment


      • Originally posted by S-Nash View Post
        Ne idemo na pripreme u Dubai nego u Izrael.

        Bolje tako, ovamo ce samo da se brckaju kao prosle godine pa nas celo prolece mucio na trcanje ko god je stigao.
        Naravno da je bolje da se baci 150 hiljada evra iz klupske kase, a posle se zale da treba da se sredi budzet, stoka.

        Comment


        • Originally posted by Astore View Post
          Nije on sa njima radio, nego je radio protiv njih.
          Si to ti Acika?

          Comment


          • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
            Uradjeno je tacno ono sto treba, da je dozvoljeno novinarima da rade stah hoce bio bi haos i lavina bi se nastavila, ovako je napravljena mozda skandalozna odluka u neku ruku da im se zabrani pristup ali o tome ce se pricati par dana i to je to a u ekipi ce se podici atmosfera jer gamad nema o cemu da pise.

            Treba se na svaki moguci nacin braniti od ciganskog uticaja i lobija, jak je kao zemlja a mi se uspesno ne damo vec evo 4 godine. Samo napred!
            Ovim komentarom si diskvalifikovao sebe iz svake rasprave.

            Comment


            • Originally posted by Astore View Post
              Ovim komentarom si diskvalifikovao sebe iz svake rasprave.
              Zavisi ko je na drugoj strani rasprave...sto se mene tice - nije diskvalifikovan.

              Shvatite da ne moraju svi slepo da veruju u Samroka i ekipu.

              Comment


              • Ako za najvecu sramotu u istoriji KZS koje odrzava fudbalski klub Partizan, kaze da je uradjeno ono sto treba, svaki komentar je suvisan.

                Ne radi se o slepom verovanju bilo kome, vec o prepoznavanju krucijalnog trenutka za Partizan, i ponasanju shodno tome.
                Last edited by Astore; 22-01-12, 00:42.

                Comment


                • Originally posted by Astore View Post
                  Ne radi se o slepom verovanju bilo kome, vec o prepoznavanju krucijalnog trenutka za Partizan, i ponasanju shodno tome.
                  Bez ikakve zelje da budem maliciozan, ali meni je ovo smesno. Jeste slepo verovanje, padate na propagandu Nenada Bjekovica (ciji je sin kum Aleksandra Stanojevica btw) kojeg su navijaci godinama zeleli da uklone iz kluba (sa dobrim razlozima), a sada se isti predstavlja kao spasilac. Ne kaze se dzabe da je istorija uciteljica zivota, oni koji je zaboravljaju su u problemu.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Da li mozes da mi objasnis kakve veze Nenad Bjekovic i Aleksandar Stanojevic imaju sa cinjenicom da Dragan Djuric zajedno sa Upravnim Odborom dovodi klub na rub propasti?

                    Comment


                    • Pa oni hoce da ih naslede ako ja dobro razumem situaciju, izvinjavam se ako gresim. Samim tim informacije koje iznose u javnost (zvanicnim ili nezvanicim putevima) treba uzeti sa dosta rezerve i sa osvrtom na ove cinjenice.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Pa ne znam kako mislis da sportski direktor i trener naslede predsednika i clanove upravnog odbora?

                        Uprava je rak rana FK Partizan, kada oni odu lako ce se raspravljati o treneru i sportskom direktoru.

                        Comment


                        • Originally posted by Astore View Post
                          Pa ne znam kako mislis da sportski direktor i trener naslede predsednika i clanove upravnog odbora?

                          Uprava je rak rana FK Partizan, kada oni odu lako ce se raspravljati o treneru i sportskom direktoru.
                          Naravno da nece da ih zamene 1 za 1, nego su u suprotstavljenim strujama, mislim da ti dobro razumes sta ja hocu da kazem. Ja navijam za Zvezdu i kao neutralni posmatrac (a ovde ljudi mogu da potvrde da nikad ruznu rec nisam rekao o Partizanu) smatram da celu situaciju gledate malo previse polarizovano i kataklizmicno. I ako se promene garniture glavni ljudi u pozadini (vladajuce stranke, tajkuni i slicna bagra koja je prisutna i kod nas i kod vas i odlucuje o svemu) ce ostati isti i nece se mnogo sta promeniti.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Jesu suprostavljene struje ali ne u smislu da pretenduje na njihove pozicije vec da samo hoce njihov odlazak

                            Situacija je jednostavna, izuzev Shamrocka koji je stvarno velika sramota ali na koji je uticao niz faktora, iza Stanojevica uvek stoji rezultat. Iza Djurica je samo pustos, gomila neispunjenih obecanja i srozavanje kluba na svim nivoima.

                            Comment


                            • Jesu suprostavljene struje ali ne u smislu da pretenduje na njihove pozicije vec da samo hoce njihov odlazak
                              Ako verujes u ovo onda si naivan, nece umesto Djurica i ekipe doci casne sestre, naravno da se radi o pozicijama i podeli profita.
                              Mislim da ce na ovo oko Stanojevica ovde biti raznih odgovora, pa necu ja nista pisati, nisam pazljivo pratio igru Partizana, ali znam da su se ljudi zalili i da su ga ovde fino cascavali. Uvek treba makar saslusati i drugu stranu, ne treba biti zatvoren. Peace
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Svako resenje je bolje od Djurica, makar to bio i Milija Babovic.

                                Nije problem salsusati drugo misljenje, nego je problem kad je to drugo misljenje pogresno

                                Comment

                                Working...
                                X