Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Astore View Post
    Svako resenje je bolje od Djurica, makar to bio i Milija Babovic.

    Nije problem salsusati drugo misljenje, nego je problem kad je to drugo misljenje pogresno

    Mikula, Aleksandar Stanojevic je nasledio sistem, koji godinama svakom trenercicu daruje rezultat koji mu kasnije u pecalbi zaradi koji dinarcic. Kvalitet trenera koji uspevaju u Partizanu izuzimajuci Vermeza je smesan, pogledaj klubove u kojima su obitavali i zavrsili Djukic i Jokanovic, a dok su bili kod nas kovani su u zvezde. Sistem je taj koji osvaja a ne Sir Shamrock, Jokan the talking machine ili Djuka '' i ja volim Zvezdu ''. Taj sistem ce i Jevremu u pocetku pomoci da dobije poverenje vecine nevernih Toma ali je razlika sto kada bude resavala jedna utakmica kada trener treba da prelomi i da svojom odlukom napravi razliku on ce to moci a Sir Shamrock to ne ume. A reci da iza Stanoja stoji rezultat a iza Djurica ne je najobicnija glupost, Dragan Djuric ga je tu i postavio, znajuci da je poslusni deckic koji nece mnogo laprdati ali eto Sir je imao iza sebe Bika koji ovaj klub sprecava da napreduje onog trenutka kada mu je pomogao da se digne. Bik je ovaj sistem doveo tu gde jeste ali je sistem vremenom prerastao njega i to se Biku ne svidja i ne da mu da ide napred. Dragan Djuric je neko ko je u ovom trenutku manje stetan po klub nego Stanoje i tri musketara. A ti mikula mene da iskljucujes iz rasprave to ipak mislim da nemas sansi.


    Nije zlato sve sto sija ;)

    Comment


    • O kakvom sistemu pricas?

      Dok Jokanovic nije dosao sistem je podrazumevao da se smenjuju sampioni i da se redovno strahuje od derbija i/ili odlaska u rupu.

      Stanojevic je usao u Ligu Sampiona sa 30 hiljada evra budzeta. Jel i to sistem? Posto je sistem nesto sto kontinuirano treba da daje rezultate a mi u Ligu Sampiona pre toga nismo usli 7 godina?


      Sta je smesno obrazlozi?

      Djuric nije nasao generalnog sponzora dve godine.

      Djuric nije pokrenuo marketing sa mrtve tacke kao vid finansiranja kluba.

      Djuric je radio bez sportskog direktora dve godine.

      Djuric je ukinuo turnir za kadete gde su dolazili igraci iz najveci svetskih klubova.

      Djuric je vise puta prekrsio statut kluba.

      Djuric je bez plana i jasne strategije prodao sve sto se moglo prodati. A tek ce da prodaje ako ostane.

      Djuric je dozvolio Marku Miskovicu da dovodi igrace u klub bez pristanka trenera.

      DJURIC JE PREDSEDNIK PARTIZANA KOJI NE SME DA IZADJE PRED NOVINARE!


      Sa druge strane:

      Stanojevic je uzeo 2 titule i 1 kup(drugi nije mogao jer je vec bio izgubljen.

      Stanojevic je usao u Ligu Sampiona i doneo 15 miliona eura(!) u klupsku kasu.

      Stanojevic je dobio Zvezdu u 5 od 6 utakmica.

      Stanojevic je promovisao dosta igraca iz omladinske skole, medju kojima i Lazara Markovica i promenio mu poziciju na terenu. Lazar Markovic sada vredi 15 miliona eura.



      Samo cinjenice, nista vise.
      Last edited by Astore; 22-01-12, 02:06.

      Comment


      • Originally posted by Astore View Post
        Sa druge strane:

        Stanojevic je uzeo 2 titule i 1 kup(drugi nije mogao jer je vec bio izgubljen.

        Stanojevic je usao u Ligu Sampiona i doneo 15 miliona eura(!) u klupsku kasu.

        Stanojevic je dobio Zvezdu u 5 od 6 utakmica.

        Stanojevic je promovisao dosta igraca iz omladinske skole, medju kojima i Lazara Markovica i promenio mu poziciju na terenu. Lazar Markovic sada vredi 15 miliona eura.



        Samo cinjenice, nista vise.

        1. Sistem je srozao Zvezdu tu gde jeste i Shamrocku podario daleko jacu ekipu, te nema neke velike filozofije u domacim trofejima.

        2. Svaka cast ali u tu ligu sampiona je usao Kleo i onaj busen zbog kojeg su promasili 3 penala a veliki strucnjak je uspeo da izgubi prednost od 2-0 i da Lukakuu nije ponisten gol ispali bismo.

        3. Zvezdu su dobili igraci a ne on, sposobniji trener mozda ne bi imao 5 od 6 ali bi ih sa ovom ekipom najruznije izdominirao a ja gledam svaki derbi delimicno smoren jer se on svaki derbi brani i taktizira a ima tim da ih raskanta.

        4. Mlade igrace kao sto je Lazar i sve ostale je izbacio sistem koji to radi vec 20 godina a ne Stanojevic. Takodje je i maltretirao Scepovica a da nije danas bi Marko bio reprezentativni spic.

        Comment


        • 1. Kako je to sistem dao jacu ekipu Stanojevicu?

          Stanojevic je dobio Clea, istog kojeg je imala Zvezda, istog Clea koji kod Stevanovica nije igrao ni priblizno dobro. Dobio je Ilieva koga je vecina otpisivala i prozivala da je dosao ovde za mirnu penziju. Dobio je Racu Petrovica koji je tek kod njega zaigrao kako treba. Opet, ponavljam IZBACIO je Stefana Savica u prvi plan i napravio od njega igraca za Manchester City.

          2. Znaci Cleo je usao u Ligu Sampiona? A zasto isti taj Cleo nije usao u Ligu Sampiona godinu dana ranije kada smo imali duplo slabijeg protivnika? Jel umes to da objasnis?

          Da Lukaku-u nije ponisten gol verovatno bi Anderleht isao dalje, da Genku nije sviran nepostojeci penal mi bi opet isli u Ligu Sampiona. I to je fudbal. A u fudbalu je merodavan samo rezultat. Tako da to sto ti pricas, sreca, busen i ostale gluposti ne piju vodu.

          Partizan je dao Anderlehtu 4 gola sa duplo slabijim igrackim kadrom. Partizan je napao Anderleht u sred Brisela, i zasluzeno usao u Ligu Sampiona.

          3. Aha. Znaci kada Partizan pobedjuje onda su zasluzni samo igraci, a kada gubi onda je krivac iskljucivo Stanojevic, jel da? Pa ta logika nema veze sa mozgom i samo pokazuje koliko si neupucen u desavanja u FK Partizan i u fudbal generalno.

          Kazes mogao je da raskanta Zvezdu? Pa kada smo mi to raskantali Zvezdu pre Stanojevica? Ja koji pratim Partizan godinama cu ti reci-nikad!

          Uvek kada smo igrali duplo bolje od njih, mi smo gubili ili igrali nereseno. Sa Stanojevicem(I Jokanovicem) je prekinuta ta tradicija. Krenuli smo da igramo pametno i da ih pobedjujemo, doslovno kad i kako hocemo.

          4. Moram da kazem da je ovo jos jedna velika glupost koju si napisao. Nisi upucen i ne znas sta pricas tako da bi bilo dobro da razmislis pre nego sto napises.

          Da nije bilo Stanojevica, Scepovic bi danas bio zakovan za Teleoptik, a i odatle bi ga zbog svog beozbrazluka i lenjosti izbacio i Rasovic. Stanojevic je prvi i jedini zasluzan zato sto je Scepovic konacno zaigrao fudbal. Dobio je sansu bezbroj puta, uprkos svom bezobrazluku. Stnaojevic je istrpeo sva sranja i od medija i od navijaca zbog forsiranja Scepovica koji se u nekim trenutcima ponasao maloumno. Ali na kraju se napor trenera isplatio.

          Sistem ne izbacuje igrace sam po sebi. Stanojevic je prvi pokrenuo sistem o kojem toliko pricas, a sistem se sastoji od toga da prvi tim Partizana, Teleoptik i omladinski tim igraju na isti nacin. Zahvaljuci tome, igraci iz omladinske skole se mnogo lakse i brze prilagodjavaju prvom timu, jer su upoznati sa sistemom igre. Lazar Markovic je dosao kao desni vezni igrac, Stanojevic ga je polako i pametno ubacivao u prvi tim i na kraju prekomandovao na mesto pomocnog napdaca, gde ovaj sada pokazuje kakav je igrac.

          Jos jedna stvar. Drago mi je sto si zaobisao da prokomentarises sve sto sam napisao za Djurica, iako si rekao da to nije tacno. Sada vidim da se slazes sa tim sto je napisano za mutavog predsednika.
          Last edited by Astore; 22-01-12, 10:51.

          Comment


          • Necu da se ubacujem u diskusiju,ali moram da napomenem da smo raskantali zvezdu onomad na marakani kada smo pobedili 4-2...a terbalo je da bude 8-2

            Comment


            • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
              2. Svaka cast ali u tu ligu sampiona je usao Kleo i onaj busen zbog kojeg su promasili 3 penala a veliki strucnjak je uspeo da izgubi prednost od 2-0 i da Lukakuu nije ponisten gol ispali bismo.
              Da nije bilo cenjenog nam golmana od pominjanih 30 000 E koji je kriv za 3 od 4 primljena gola u tom dvomecu do tih penala ne bi ni doslo

              Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
              Mlade igrace kao sto je Lazar i sve ostale je izbacio sistem koji to radi vec 20 godina a ne Stanojevic.
              Taj sistem nije napravio ni Djura, ni Stanoje vec nasi lepotani Zeka i Bjeka....

              Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
              Takodje je i maltretirao Scepovica a da nije danas bi Marko bio reprezentativni spic.
              Mutavi da mu nije Caleta i ljudi iza njega video bi travnati teren samo na TV-u i tu ako bi imao srece...

              Comment


              • Originally posted by K.Garnett 5 View Post
                Mutavi da mu nije Caleta i ljudi iza njega video bi travnati teren samo na TV-u i tu ako bi imao srece...

                Onaj ko ne vidi beskrajan potencijal u potezima, kretnji u tehnici Marka Scepovica za mene ne zna fudbala ni za pola nokta. Sistem jesu napravili Zeka i Bjeka a isti je unapredjen za vreme Toleta i Djurica, Radisu je insistirao Stanoje ko se ne seca neka potrazi, jos jedan od njegovih drugara iz mladjih dana koji je preko prijateljske veze dobio priliku da igra u crno belom dresu, Rankovic, Vukic...

                @all knowing miracle friend

                Cleo nije usao godinu dana ranije jer je Jokan bio ocajan vise nego Sir Shamrock ali to je jedna od pozitivnih stvari moram da priznam, Anderleht je daleko jaci bio od nas. Za derbije se nimalo ne slazem, iako smo ih nadigravali oni su skoro uvek imali jacu ekipu kao sto mi imamo sada. Ne mogu se raspravljati sa nekim ko mi se sa toliko nepostovanja obraca, ako mislis da sam neupucen i da se ne razumem tvoja stvar mikula ja svoje znanje necu tebi dokazivati. Protiv Stanoja imam bar 100 argumenata protiv i svi su jaci od tvojih za, ako te ne mrzi listaj temu daleko unazad i videces postove koji to dokazuju, ako ne opet tvoja stvar, za ovakve rasprave sa vama dvojicom koji ste toliko izmanipulisani nemam vremena

                Comment


                • Meni je zao Stanoja jer je veliki Grobar i perspektivan trener.Ali kad realno pogledam,Avram moze biti odlicno resenje.Manite se vi Vest Hema i Portsmuta.Svako bi ispao iz PL sa bankrotiralim Portsmutom i raspalim Vest Hemom!
                  Jedan je Obradovic Zarko!

                  Comment


                  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                    Onaj ko ne vidi beskrajan potencijal u potezima, kretnji u tehnici Marka Scepovica za mene ne zna fudbala ni za pola nokta. Sistem jesu napravili Zeka i Bjeka a isti je unapredjen za vreme Toleta i Djurica, Radisu je insistirao Stanoje ko se ne seca neka potrazi, jos jedan od njegovih drugara iz mladjih dana koji je preko prijateljske veze dobio priliku da igra u crno belom dresu, Rankovic, Vukic...

                    @all knowing miracle friend

                    Cleo nije usao godinu dana ranije jer je Jokan bio ocajan vise nego Sir Shamrock ali to je jedna od pozitivnih stvari moram da priznam, Anderleht je daleko jaci bio od nas. Za derbije se nimalo ne slazem, iako smo ih nadigravali oni su skoro uvek imali jacu ekipu kao sto mi imamo sada. Ne mogu se raspravljati sa nekim ko mi se sa toliko nepostovanja obraca, ako mislis da sam neupucen i da se ne razumem tvoja stvar mikula ja svoje znanje necu tebi dokazivati. Protiv Stanoja imam bar 100 argumenata protiv i svi su jaci od tvojih za, ako te ne mrzi listaj temu daleko unazad i videces postove koji to dokazuju, ako ne opet tvoja stvar, za ovakve rasprave sa vama dvojicom koji ste toliko izmanipulisani nemam vremena
                    Znaci ima sto argumenata protiv Stanojevica i svi ti argumenti su jaci od onoga sto sam ja napisao ali ti ipak ne mozes da ih nadjes i obrazlozis? To znaci da ne postoje.

                    Ta prica o manipulaciji ne ide, jer sam ja iznosio samo cinjenice.

                    Ako ne mozes da obrazlozis i argumentujes svoje misljenje, nemoj ni da ga iznosis.

                    Comment


                    • Nisam naklonjen ni jednoj strani ali cinjenice se moraju izloziti... Moje misljenje je da su stvari sto se sportskog dela tice na strani Stanojevica, ali tu nikako nisu cista posla, i ovaj ''puc'' je pripreman dosta ranije samo se cekao pravi trenutak...
                      Ta njihova prepucavanja, ona najruznija demagogija Radikala, SPS-a, lozenje slinavih klinaca pricama gde su pare(a oni sami znaju gde je svaki evro), Mutu, Ronaldo-ostale bombe, veliki sponzori i slicne stvari i dalje kod nas prolazi i ljudi kao zaslepljeni veruju jednima ili drugima, dok oni stite svoje interese...
                      Necemo mi procvetati ni pod jednima i drugima dok se stanje u drzavi ne promeni a nece to ici tako lako, pa ce ova situacija i kod nas ali i kod komsinice trajati...

                      Comment


                      • Originally posted by Astore View Post
                        Znaci ima sto argumenata protiv Stanojevica i svi ti argumenti su jaci od onoga sto sam ja napisao ali ti ipak ne mozes da ih nadjes i obrazlozis? To znaci da ne postoje.

                        Ta prica o manipulaciji ne ide, jer sam ja iznosio samo cinjenice.

                        Ako ne mozes da obrazlozis i argumentujes svoje misljenje, nemoj ni da ga iznosis.

                        Rekoh da su tu samo treba da ih potrazis na prethodnim stranama, nazalost na forumu imas dva pisHanja pa ne znas ali uzmi prelistaj pa pogledaj necu ja traziti sigurno, ja sam to pisao to znam, nisu me izmanipulisali Bik i Stanoje.

                        Comment


                        • Dogovorili smo se sa kliavcem, ubicu se :S
                          Last edited by LBJmvpFORlife; 24-01-12, 10:49.

                          Comment


                          • Zvone Vukic je najbolji igrac lige.

                            Comment


                            • Originally posted by Astore View Post
                              Zvone Vukic Lazar Markovic je najbolji igrac lige.
                              Hajde da je nas, nego je vas, i vec sad 3 puta bolji i korisniji od Vukica ;)
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Ja ovaj potez kapiram kao pokusaj dodvoravanja navijacima...ipak ima dosta ljudi koji i dalje misle da Vukic zna da igra fudbala.

                                Comment

                                Working...
                                X