Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E sad,nek ispadnu smekeri,i nek sve kazu..
    Jer protiv ove bagre,mozes jedino istinom!
    CZ-JK-Elton John-Diva

    Comment


    • Videcemo bas sta ce od toga biti. Jeste mnogo usrao i Krle ali ajde da vidimo sta to ima da kaze i da li su mu muda s terena ostala. On mi je vrlo cudan u celoj prici. Naravno, cisto sumnjam da ce nesto preterano da kaze i on i da ce to da uzrokuje odlazak Djure i mornara ali me mnogo zanima.
      sigpic

      Comment


      • Ne ispada se sada smeker. Mogu nam samo pomoci da oteramo bagru koja se nakotila u upravi zajedno sa njima ali da ce da ispadnu smekeri nece sigurno.

        Comment


        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
          Ne ispada se sada smeker. Mogu nam samo pomoci da oteramo bagru koja se nakotila u upravi zajedno sa njima ali da ce da ispadnu smekeri nece sigurno.
          Ako kaze sve, to moze pomoci da odu ali cega tu sve ima matori, ja sumnjam da ce tu biti ista preterano sto njih moze oterati ali ajde da vidimo.
          sigpic

          Comment


          • Ja imam osecaj da Stanojevic ostaje u klubu Zasedanje pocelo u 9 a jos nema sluzbene izjave ... Mozda su nasli dogovor xd
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Dajte bre ljudi ne zanosite se...nece ova uprava otici uskro.

              Comment


              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                Dajte bre ljudi ne zanosite se...nece ova uprava otici uskro.
                Coming Soon ... Samo je pitanje kada dolazi i sta je to uskoro , 1 mesec , 1 godina ili dalja buducnost
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Originally posted by Miko View Post
                  Coming Soon ... Samo je pitanje kada dolazi i sta je to uskoro , 1 mesec , 1 godina ili dalja buducnost
                  Pa da,definitivno ce otici jednom,tu si u pravu,ne mogu da budu tu 100 godina!
                  Jedan je Obradovic Zarko!

                  Comment


                  • http://www.sportal.rs/news.php?id=57829

                    Stanoje Ostani! UPRAVA NAPOLJE!
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Dzaba se cimaju ljudi,ustaju rano

                      Comment


                      • Milinkovic da li je losiji od Stanojevica? Ne znam,mozda je bolji ,mozda losiji,vreme ce pokazati.To sto je on forsirao defanzivnu igru i "nabijanje lopte napred" je bilo zato sto je vodio ekipe sa skromnijim mogucnostima.Sumnjam da ce i u Partizanu tako igrati.Covek je digao i Spartak i Vojvodinu,uneo stabilnost i konstantnost, a to sto te ekipe nisu igrale dopadljivo ne znaci da ce tako biti i sada.Ne bi me cudilo da u Partizanu bude ofanzivniji od Stanoja.Nadam se najboljem,plasim se najgoreg

                        Inace ,ako neko nije znao,u subotu u 20.45h igramo sa Kaljarijem prijateljsku.
                        Last edited by milanche; 02-09-11, 08:35.

                        Comment


                        • bila mobilizacija, doslo svega 7 ljudi na protest

                          Comment


                          • Tim mobilizacijama se Grobari nikad nisu bavili niti ce se ikada baviti, mi vojska nismo.

                            P.S. Narocito sada kada treba oterati nesposobnog trenera i direktora, pa tih 7 ljudi zapravo pokazuje koliko je jaka i normalna grobarska svest, ne daj boze da ih je bilo vise, mogli su odmah na pregled.

                            Comment


                            • Originally posted by carter985 View Post
                              bila mobilizacija, doslo svega 7 ljudi na protest
                              Samo pokazuje da smo vecinski pametni sto nismo stali uz trenera koji nas je obrukao kao sto niko nije. Ovi iz fotelje su jos gori ali ko njih da otera?
                              sigpic

                              Comment


                              • A treba sada da nas vodi raspalitet Milinkovic, covek koji je povukao Vojvodinu u svlacionicu , ne znam , meni se to nikako ne svidja i on mi se gadi licno , to je kraj Partizana ako se on imenuje
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X