Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by S-Nash View Post
    Na klupi mi ne treba opredeljenje, tribine su za navijanje. Grobarstvo na klupi moze biti bonus na strucnost, a pisali smo svi milion puta kakve je greske pravio na taktickom planu, da li treba ponovo?

    Nije stvar samo u porazu vec u najvecoj bruki u istoriji Partizana. On da je neka Grobarcina, bio bi svestan toga i sam bi otisao od silne sramote. A to izgubili - pa sta, mozes reci eventualno za Genk.
    Najveca sramota u istoriji kluba ? Daj molim te , 5-0 od Dinama , Hajduk 6-1 u bivsoj Jugi , to je ono sto ja znam i sto je vece ponizenje od Shamrocka , ako treba da trazim po wikipediji da ti nadjem jos koje , u zadnjih 10 godina znaci od 2001 jeste najveci samar ali dalje ne verujem O istoriji necemo , bilo je u istoriji svega Treba da gledamo u buducnost
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Originally posted by Miko View Post
      Najveca sramota u istoriji kluba ? Daj molim te , 5-0 od Dinama , Hajduk 6-1 u bivsoj Jugi , to je ono sto ja znam i sto je vece ponizenje od Shamrocka , ako treba da trazim po wikipediji da ti nadjem jos koje , u zadnjih 10 godina znaci od 2001 jeste najveci samar ali dalje ne verujem O istoriji necemo , bilo je u istoriji svega Treba da gledamo u buducnost
      Ti poredis Dinamo i Hajduk sa Samrokom

      Rezultatski jeste ubedljivo ali za razliku od ovih Dinamo i Hajduk su profesionalni timovi naseg ranga, zajebi tu pricu.
      sigpic

      Comment


      • A cek , Shamrockovi igraci nista ne valjaju ? 0 su ? Oni su prvaci Irske. Irske koja je na korak da ode na Evropsko Prvenstvo , igrali su SP 2002 , nije nikako bezazlena ni liga, igra se ostrvski fudbal , nije to tako kako izgleda , bili su bolji nadigrlai su nas , videcemo sta ce Shamrock napraviti u Kup Uefa
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Originally posted by Miko View Post
          A cek , Shamrockovi igraci nista ne valjaju ? 0 su ? Oni su prvaci Irske. Irske koja je na korak da ode na Evropsko Prvenstvo , igrali su SP 2002 , nije nikako bezazlena ni liga, igra se ostrvski fudbal , nije to tako kako izgleda , bili su bolji nadigrlai su nas , videcemo sta ce Shamrock napraviti u Kup Uefa
          Najbolji Irski igraci igraju u Engleskoj, sto po PL, sto po Championshipu i nizim ligama. Nadji mi jedan uspeh irskog tima u Evropi i jednog irskog reprezentativca ili kandidata za reprezentaciju u toj ligi. Imas Robija Kina u LA Galaksiju, MekGidija u Spartaku a ostali su u Engleskoj. Molim te, nemoj vise da mlatis i branis Stanoja jer argumenata za to nemas. Dok je radio kako treba, prvi sam bio tu da ga branim. Sad nas je izbrukao i nek leti sto pre.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Miko View Post
            A cek , Shamrockovi igraci nista ne valjaju ? 0 su ? Oni su prvaci Irske. Irske koja je na korak da ode na Evropsko Prvenstvo , igrali su SP 2002 , nije nikako bezazlena ni liga, igra se ostrvski fudbal , nije to tako kako izgleda , bili su bolji nadigrlai su nas , videcemo sta ce Shamrock napraviti u Kup Uefa
            Znas li nesrecnice da je poslednji Irski klub igrao neko evropsko takmicenje pre 42 godine??? Znas li da u Irskoj reprezentaciji koja je izgubila od Francuske je igralo 0 igraca iz irske lige i da danas u irskoj reprezentaciji igra 0, jebenih 0 igraca iz irske lige. Nemoj lupetati vise evo molim te.

            Comment


            • Evo usli su posle 42 godine. Shamrock je inace prosle godine ispao od Juventusa ukupnim rezultatom 3:0 iz Kup Uefa nakon 2.utakmice , znaci nisu toliko losi koliko se napricalo ali nebitno. Osramotili smo se , nek ide uprava
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • I nije nista ama bas nista smesno u ovoj situaciji.

                Comment


                • Aleksandar Stanojevic je poveo sa 1:0 protiv uprave. Poznajuci ga, povuci ce se i izgubice mec.
                  sigpic

                  Comment


                  • Miko, ne shvatam zasto branis Shamrock, i sam znas koliko je to retardiran, beznadezan i budjav klub . Ne znam kako mozes hvaliti tim koji zavisi od clanarine navijaca . Nama, kao najvecoj instituciji na ovim prostorima je prosto nedozvoljeno da izgubimo od takvog konobarskog tima . Sve ispod ukupnog rezultata 5-0 je bruka i sramota . Ovo nije samo obican poraz, ovo je vise, ovo je naznaka da nas brod tone .

                    Ne mogu ni opisati recima koliko je ostanak Stanojevica glupa odluka . Svako sa imalo ponosa i ljubavi prema Partizanu bi dao ostavku 10 sekundi nakon poslednjeg zvizduka, a ovaj zalizani majmun je dokazao koliko je samo pickica koja gleda samo svoje dupe, te se ulizivao Djuri i ostalim majmunima .

                    Comment


                    • Cini se da se nije ulizivao Djuri nego Bjekovicu, koji se ionako mnogo vise pita. Izgleda da je Bik na strani struke i da se konkretno Djuri drma stolica mada ce ga u tom slucaju zameniti Milija i opet se nista nece promeniti.

                      Vukadinovic i Krle su pre nego sto su izasli navodno rekli nesto sto je Djuru, Jovicica i ekipu ostavilo izbezumljene i uz pomoc Bika je to dovelo do obrta. Djura sad nema vecinu i moguce je da ce uskoro otici on ali ne verujem da ce se nesto bitno promeniti u nacinu rada. Krleta licno, ja ne bih terao iz kluba vec sa trenutne pozicije. Mislim da on ipak nije jajara, sad sto ne zna igrace da dovodi je nesto drugo. Neka bude u upravi ili generalni sekretar, ne moze on biti gori od ovih nikako, mada nista od toga, puste zelje.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by S-Nash View Post
                        Cini se da se nije ulizivao Djuri nego Bjekovicu, koji se ionako mnogo vise pita. Izgleda da je Bik na strani struke i da se konkretno Djuri drma stolica mada ce ga u tom slucaju zameniti Milija i opet se nista nece promeniti.

                        Vukadinovic i Krle su pre nego sto su izasli navodno rekli nesto sto je Djuru, Jovicica i ekipu ostavilo izbezumljene i uz pomoc Bika je to dovelo do obrta. Djura sad nema vecinu i moguce je da ce uskoro otici on ali ne verujem da ce se nesto bitno promeniti u nacinu rada. Krleta licno, ja ne bih terao iz kluba vec sa trenutne pozicije. Mislim da on ipak nije jajara, sad sto ne zna igrace da dovodi je nesto drugo. Neka bude u upravi ili generalni sekretar, ne moze on biti gori od ovih nikako, mada nista od toga, puste zelje.
                        Gen sek je najtezi posao u bilo kom profesionalnom klubu tezi i od SD, da nam je jedan sa Zekovim umecem a postenom pamecu davno bismo mi bili negde daleko od ovih livada.

                        Comment


                        • Tako ti je to , jedni ostaju jedni idu , jos sad da opozicija predlozi smjenu Djurica , glasanje da bude i Krle i Stanoje ostaju a Djura i Mornari nek kupe prnje iz SVETINJE
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Originally posted by Miko View Post
                            Tako ti je to , jedni ostaju jedni idu , jos sad da opozicija predlozi smjenu Djurica , glasanje da bude i Krle i Stanoje ostaju a Djura i Mornari nek kupe prnje iz SVETINJE
                            Koja bre opozicija, i koji Djura, dok god je Bik u fotelji on je glavni zvao se predsednik Djura ili Marko ili Miko ili kako god. Kad oteramo Bika, Djunica, Ristovskog, Babica, Grubora uradili smo nesto ovako .1. i to jedan veliki .1.

                            Comment




                            • Hahahahha,ovako tebe zamisljam Miko,kad si cuo da je Stanoje ostao kao trener..


                              I,ni posle 26 godina nijedno grobarsko srce zaboravilo te nije! DRAGAN MANCE - jedan, jedini, neponovljivi!!

                              CZ-JK-Elton John-Diva

                              Comment


                              • Gde si ovo nasao majke ti

                                Pazi , ja stojim iza toga da Stanojevic ne treba da ide , nisam ja sad neki strasan fan Stanojevica ali trenutno mislim da je on najjaca karika i da ce biti promasaj oterati ga bez obzira na lose rezultate, nije imao igrace i to je cinjenica , imao je bolje od ovih ali uprava ga je zeznula , sto neki kazu on se ne pita treba dovesti drugoga , mislite da ce se drugi pitati ? Ma nece sigurno , Stanoje voli Partizan i ako ce neko napraviti dobro za Partizan to je on. Ja ga licno volim kao trenera i divim se tome sta je napravio u sezoni 2009-2010 kada je dosao , 8 pobeda i titula kada smo se svi oprostili od nje , u 17 puta skupljem Anderlehtu nismo se predali , dobili smo ih , doveo nam je Arsenal,Bragu i Sahtar u HRAM , nadigrao i takticki ubio Genka ali nismo imali srece i klupe. To sto se desilo protiv Samroka je nesreca i jbg , uzeo je duplu krunu prosle godine sa renoviranim sastavom posle Januara i zato kazem STANOJE Ostani. Da nam dodje covek koji je rekao da je PARTIZAN nesportska ekipa koja je na prevaru dosla do titule , sa tim recima da nas vodi , ni slucajno... Ako iko moze da nas izvuce iz te situacije to je covek koji nas je i uvukao u nju i covek koji ce nas izvuci sa novom duplom krunom , njegovo ime je Aleksandar Stanojevic , covek koji voli Partizan , sa Krstajicem koji isto voli Slavni Klub napravicemo cudo verujte mi samo da Mornari odu
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X