Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
    Dodje Lovre. Blah, nit smrdi nit mirise.
    30 godina, nije igrao 7 meseci, karijera vec 3-4 u silaznoj putanji pa nekako vise smrdi ali videcemo... Za nasu ligu je korektan sigurno...

    Comment


    • Originally posted by K.Garnett 5 View Post
      30 godina, nije igrao 7 meseci, karijera vec 3-4 u silaznoj putanji pa nekako vise smrdi ali videcemo... Za nasu ligu je korektan sigurno...
      Nepotreban lik totalno al ajd sad.

      Comment


      • Za sada su stigli Pauljevic i Zabija,a bilzu potpisa su Lovre i Knezevic. Verujem i da je Bugarin isto nas.

        Valjalo bi sto god i prodati

        Comment


        • Sto Kamara jos nije otisao? Toliki veliki klubovi se otimali oko njega a sad nista.

          Comment


          • Originally posted by trigger View Post
            Sto Kamara jos nije otisao? Toliki veliki klubovi se otimali oko njega a sad nista.
            Bilo bi sjajno da ostane da se ne lazemo.

            Comment


            • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
              Bilo bi sjajno da ostane da se ne lazemo.
              Bilo bi dobro kad bi ostao a ako ode i nije neka steta na toj poziciji imamo Smiljanica i S.Markovica koji bi verujem odradjivali isti posao kao i on.

              Comment


              • Originally posted by trigger View Post
                Bilo bi dobro kad bi ostao a ako ode i nije neka steta na toj poziciji imamo Smiljanica i S.Markovica koji bi verujem odradjivali isti posao kao i on.
                Nisu mu ni do kolena, Medo je po meni trenutno uz Tomica ubedljivo nas najbolji igrac, bas ubedljivo ima on problema sa pasom ali njegov radijus kretanja, njegova defanziva, odavno nije vidjena kod nas, mozda Kastiljo kod cigana i Fejsa kod nas ali ni njih dvojica nisu bili toliko jaki defanzivno i fizicki.

                Comment


                • Dzabe Medi sav trud i kretanje kada ima vise pogresnih pasova nego u noge.

                  Comment


                  • Originally posted by Layzick View Post
                    Dzabe Medi sav trud i kretanje kada ima vise pogresnih pasova nego u noge.
                    Uzme im pa im da, jeste ali kod Vermeza bi valjda malo korigovao selekciju pasova, kada bi se zadovoljio prvim do sebe bio bi bomba.

                    Comment


                    • S. Markovic je bolji igrac od Mede, drugi tip igraca ali svakako dosta kompletniji i najkompletniji vezni nase lige.

                      A Lola je sve losiji i losiji, uopste vise ne moze u Evropi da doprinese igrama koje trenutno prikazuje a i u nasoj ligi se jedva sastavljao, jedino ako bi ga Vermez trgao nekim slucajem.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ako neko moze da trgne Lolatelija,to je onda Vermez. Unistice ih na pripremama

                        Comment


                        • Originally posted by S-Nash View Post
                          S. Markovic je bolji igrac od Mede, drugi tip igraca ali svakako dosta kompletniji i najkompletniji vezni nase lige.

                          A Lola je sve losiji i losiji, uopste vise ne moze u Evropi da doprinese igrama koje trenutno prikazuje a i u nasoj ligi se jedva sastavljao, jedino ako bi ga Vermez trgao nekim slucajem.
                          Ne znam odakle ti taj utisak, on kod nas nema mesta u postavi i ne bi bio kupljen da sam se ja pitao. Mozda sam corav, ne znam ali mi se nikada nije svidjao, igrao sam protiv njega nekoliko puta on ni u mladjim kategorijama nikad nije bio prvi igrac kamoli sada.

                          Comment


                          • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                            Ne znam odakle ti taj utisak, on kod nas nema mesta u postavi i ne bi bio kupljen da sam se ja pitao. Mozda sam corav, ne znam ali mi se nikada nije svidjao, igrao sam protiv njega nekoliko puta on ni u mladjim kategorijama nikad nije bio prvi igrac kamoli sada.
                            Ja sto sam video u OFK-i, mladoj reprezentaciji i ovo malo kod nas kad je dobio vecu minutazu, decko zaista moze mnogo. Odlican box to box vezni i 4-2-3-1 mu najvise odgovara, ume da povuce loptu, predribla, ubacuje se odlicno iz drugog plana, extra sut desnom, leva dosta dobra, pasovi nisu neka genijalnost ali ume da otvori kontru, u skoku odlican za svoju visinu. A ne igra zato sto Medo i Lola hoce napolje i moraju da imaju prednost kako bi se prodali, jednostavna stvar. Sasa cim je dobio sansu u prvoj postavi bio je daleko najbolji na terenu.

                            P.S Cestitam buraz na jubileju od 8k i to se potrefilo bas u ovoj temi. Da nam ostavis jos toliko buraz.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by S-Nash View Post
                              Ja sto sam video u OFK-i, mladoj reprezentaciji i ovo malo kod nas kad je dobio vecu minutazu, decko zaista moze mnogo. Odlican box to box vezni i 4-2-3-1 mu najvise odgovara, ume da povuce loptu, predribla, ubacuje se odlicno iz drugog plana, extra sut desnom, leva dosta dobra, pasovi nisu neka genijalnost ali ume da otvori kontru, u skoku odlican za svoju visinu. A ne igra zato sto Medo i Lola hoce napolje i moraju da imaju prednost kako bi se prodali, jednostavna stvar. Sasa cim je dobio sansu u prvoj postavi bio je daleko najbolji na terenu.

                              P.S Cestitam buraz na jubileju od 8k i to se potrefilo bas u ovoj temi. Da nam ostavis jos toliko buraz.

                              Vidi stvarno Nisam ni primetio Inace skoro pouzdana informacija da se na basketu na sledecoj tekmi vraca veliki vodja, nije 100% pa nisam hteo da pricam da baksuziram ali eto, rekao sam

                              Comment


                              • Mnogi funkciju predsednika FK Crvena zvezda, po stepenu društvene i socijalne odgovornosti, svrstavaju odmah ispod predsednika države, premijera i patrijarha. Kao takvi, radili ste šest meseci u potpunoj medijskoj izolaciji. Zašto?
                                Patrijarh srpski gospodin Vladan.

                                Comment

                                Working...
                                X