Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
    Stanojevic nikada u zivotu nece biti u prilici da vodi klub u premijer ligi a kamoli da igra finale lige sampiona. To je sustina oni su svetlosnu godinu daleko.
    Grant je u sustini bolji trener od Stanojevica za svaki klub na svetu sem za Partizan ... Grant nikako ne moze bolje da vodi Partizan od Stanojevica , Stanojevic je Partizanovo dete i vodi ga sa vise srce , zna kako se dobijaju derbiji i slicno, Grant ne zna , da Stanoje trenira Celzi verovatno nista ne bi napravio dok bi Grant eto finale LS ali u Partizanu je razlika
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Originally posted by Sara View Post
      Sa onakvom ekipom Celzija mu nije trebalo neko znanje da dodje do finala LS.
      Ovo moze da napise samo neko ko ne shvata fudbal ni sport. Tesko je voditi klub lokalnih pijanica sahista, a kamoli tim prepun igraca koji zaradjuju ogromne sume novca i imaju jos vece egoe. Ima ih mnogo a samo 11 moze da igra. A opet ostali moraju da budu spremni da uskoce kada treba. To je nauka. Ne kazem da Grant kod vas radi nesto revolucionarno, ali spustati ga na nivo trenera koji je u Partizan dosao iz Male Mostanice je jako nerealno i prouzrokovano zaslaepljenoscu losijim trenerom od Granta.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Originally posted by asprilja View Post
        Aha, pa to sve objasnjava, ti ili ortaci ste imali ideju neki marketing da odradite, ocekivali ste podrsku uprave, oni vas isprdali jer im to nije potrebno i onda si kivan na njih? Svega toga ne bi bilo da je Stanoje ostao ?
        Lepo si izrezirao ali nije tako i velika je glupost da insinuiras takve stvari.Nemam nikakve poslovne kontakte sa Partizanom,radim za jednu IT firmu.U organizacionom i rukovodecem planu Stanoje nije bitan,to je sportski sektor koji radi punom parom i odrzava nas klub sa skolom fudbala i nasim najvecim sponzorom zvanim Uefa.

        Comment


        • Originally posted by Layzick View Post
          Lepo si izrezirao ali nije tako i velika je glupost da insinuiras takve stvari.Nemam nikakve poslovne kontakte sa Partizanom,radim za jednu IT firmu.U organizacionom i rukovodecem planu Stanoje nije bitan,to je sportski sektor koji radi punom parom i odrzava nas klub sa skolom fudbala i nasim najvecim sponzorom zvanim Uefa.
          Editovao sam jos pre nisam dobro procitao. Procitaj opet drugi deo posta pa mi odgovori.
          Cuj prvi maj

          Comment


          • Originally posted by NebojsaNS View Post
            Ovo moze da napise samo neko ko ne shvata fudbal ni sport. Tesko je voditi klub lokalnih pijanica sahista, a kamoli tim prepun igraca koji zaradjuju ogromne sume novca i imaju jos vece egoe. Ima ih mnogo a samo 11 moze da igra. A opet ostali moraju da budu spremni da uskoce kada treba. To je nauka. Ne kazem da Grant kod vas radi nesto revolucionarno, ali spustati ga na nivo trenera koji je u Partizan dosao iz Male Mostanice je jako nerealno i prouzrokovano zaslaepljenoscu losijim trenerom od Granta.
            Neee, naravno da nisam rekla da je on totalni tutum mrak od trenera, pa dugo godina je bio u upravi nekog kluba pre Celzija (ne znam stvarno koji). naravno da nesto zna o postavci taktike i selektovanju igraca ali nije mi jasno zasto se toliko hvatate za to finale LS? Sta je uradio nakon toga sa druge dve ekipe koje je trenirao? I da, Stanoja nigde nisam spomenula jer vidim da na njega aludiras.
            "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

            Comment


            • Meni se ucini da je receno da se ne spominje Stanoje jer je on bivsi Kako ovde stvari stoje trebamo otvoriti 2 teme za Partizan , jednu oni koji podrzavaju Stanoja a jedni koji Granta podrzavaju , dzaba ovo , samo svadja , prepiranja a svima nam treba biti u interesu jedno a to je Partizan. Ko ce biti trener , pojacanja , to neka uprava odluci a mi da se bavimo onim cime trebamo a to je navijanje i ljubav prema klubu
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Saro, izdrzi u ovom moru ajkula ;)
                sigpic

                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                Comment


                • Molim vas da se ovde ne spominje partizan.net...samo toliko.

                  Drzimo se nekog nivoa.

                  Comment


                  • Vodio je Portsmouth dok je vlasnik bio Mandaric pa Gajdamak. Hvatanje za finale Lige Sampiona je zato sto mnogo legendarnih trenera sa sjajnim timovima to nije uspelo, a Grantu je prakticno kao treneru pocetniku na tom nivou (ono sto je radio u Izraelu je potpuno drugi sport) doveo tim koji jedan Zoze Murinjo nije mogao da kontrolise do druge najvece utakmice u svetskom fudbalu u kojoj bi pobedio da Teri nije naleteo na klizavu travu. To govori da ima kvalitet i znanje. A srce je precenjeno kao faktor kod trenera.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Originally posted by Sara View Post
                      Kao da je Grant zbog svog kvaliteta vodio Celzi. Bio je u upravi i zbog jakog lobija je dobio sansu da vodi Celzi nakon Murinjovog otkaza. Sa onakvom ekipom Celzija mu nije trebalo neko znanje da dodje do finala LS. O njegovoj strucnosti govore ispadanja sa Portsmutom i Vest Hemom, legenda Milvola i sada Zvezde. Ali necemo opet o njemu da dizemo frku, bitno je da taj polutrener napusta svetinju, hvala mu za "sve sto je uradio" i daleko mu lepa kuca.
                      Portsmaut bez njega ode u trecu ligu, tada je zapao u finansijske probleme iz kojih se nisu nikada izvukli. Sa tim istim Portsmautom je igrao ako se ne varam finale fa kupa. Murinjo je dobio otkaz jer je izgubio od Rozenborga sa tim timom, bio na pragu ispadanja Avram ih uzeo i odveo u finale, slicno nesto kao Di Mateo. Mislim Murinjo je najveci ikad nije za porediti ni u ludilu nego samo pricam o situaciji. A te price ja bih sa Celzijom igrao finale lige sampiona i to je prica za malu decu koja ne znaju sta je fudbal. Ne bi njega ni Bolton sad zvao pored toliko menadzera koji vrede da ne zna covek. Legenda Zvezde dao im unapred namesten kup ? Do jaja. Manje citajte partizan.net i portale, pogotovo namestene komentare na njima.
                      Cuj prvi maj

                      Comment


                      • Originally posted by Condition23 View Post
                        Saro, izdrzi u ovom moru ajkula ;)
                        Ajde ti pali, da ne bude da ti opet prekidamo menadzersku karijeru

                        Originally posted by asprilja View Post
                        Legenda Zvezde dao im unapred namesten kup ? Do jaja. Manje citajte partizan.net i portale, pogotovo namestene komentare na njima.

                        Da smo mi prosli u tom kupu i pogodili sve one sanse da li bi i tada bio namesten? Smesne su te price, samo negiranje da su nas cigani otkinuli sa prosecnom ekipom i pocetnikom od trenera.
                        "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                        Comment


                        • Originally posted by Ljuba90 View Post
                          Molim vas da se ovde ne spominje partizan.net...samo toliko.

                          Drzimo se nekog nivoa.
                          Petnaest gasterbajtera placeno od strane Bika da pljunu po svemu sto ne podrzava i da organizuju kojekakve gluposti. Najsramotnije sto imamo a da je vezano za klub.

                          Comment


                          • Originally posted by asprilja View Post
                            Svega toga ne bi bilo da je Stanoje ostao ?

                            edit: Cek, cek sajt partizana misli partizan.net ? Oni Bjekini sto se potpisuju u ime grobara a nemaju dana juga ?

                            Ovo za Stanoja sam ti vec napisao.

                            Mislim na oficijalni sajt Partizana a ne navijacki sajt i forum.Elem,takodje ne mozes da nastupas tim stavom za neke ljude ljude sa tog sajta.Ja znam dosta momaka koji pisu na tom sajtu i imaju 20+ godina na Jna a sigurno ne moze da ih dovodi u pitanje neko ko je bio golobrad pre ove petogodisnje dominacije.

                            Comment


                            • Originally posted by NebojsaNS View Post
                              Vodio je Portsmouth dok je vlasnik bio Mandaric pa Gajdamak. Hvatanje za finale Lige Sampiona je zato sto mnogo legendarnih trenera sa sjajnim timovima to nije uspelo, a Grantu je prakticno kao treneru pocetniku na tom nivou (ono sto je radio u Izraelu je potpuno drugi sport) doveo tim koji jedan Zoze Murinjo nije mogao da kontrolise do druge najvece utakmice u svetskom fudbalu u kojoj bi pobedio da Teri nije naleteo na klizavu travu. To govori da ima kvalitet i znanje. A srce je precenjeno kao faktor kod trenera.
                              Ja sam cuo da se Granta najmanje pitalo dok je bio u Celziju , da su pomocnici sastavljali tim + Teri,Lampard & co
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Originally posted by Miko View Post
                                Ja sam cuo da se Granta najmanje pitalo dok je bio u Celziju , da su pomocnici sastavljali tim + Teri,Lampard & co
                                To nema ni u okruznoj ligi Srbije u kojoj se igra za 30 evra plus prevoz mesecno.

                                Comment

                                Working...
                                X