Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by colke995 View Post
    Navodno mrdja pregovara sa Partizanom. Sta mislite, koliko je to realno i koliko je to dobra solucija?
    Dve teske povrede kolena a i ima 28 godina ... Po meni ne treba Partizanu uopste... Da ste ga doveli pre 2 leta i nekako ali sad nikako. Moze bolje da se pazari.
    sigpic

    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

    Comment


    • Originally posted by colke995 View Post
      Navodno Partizan pregovara sa Mrdjom. Sta mislite, koliko je to realno i koliko je to dobra solucija?
      Mrđa je bio super onu sezonu dok je igrao u Voši, šteta što ga nisu pustili da igra za reprezentaciju na prvenstu čuda bi načinio u kakvoj formi je čovjek bio. A sada čisto sumnjam da bi išta pomogao. Nemamo mi domaćeg napadača da valja
      РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

      Comment


      • Nemam nista protiv da bude rezerva

        Samo Tejgo da dodje,nema ko gol da da u pm.

        Comment


        • Kad bi bio jeftina investicija, mozda bi i moglo da se razmislja o njegovom uzimanju, bar da sedi na klupi ako nista vise. Ovako za te pare kao sto kaze asprilja, moze se naci 3x bolji napadac. Pominju se jos Stanojevic i Pajovic, mada ne znam koliko ti ima istine.
          Last edited by colke995; 09-05-12, 03:22.
          sigpic

          Comment


          • Ma procice kroz novine i portale jos 30ak imena,ubosce 3 i mislice da su neka jaja

            Da se privede sezona kraja,da vidimo ko ce biti trener...onda da vidimo ko ide i tek onda ko treba da dodje

            Sto manje drvne gradje iz nase lige. Ne bih imao nista protiv Stanojevica (naravno ne onog iz Kine).

            Comment


            • Nova imena za danas. Pominje se povratak Simona Vukcevica sto je po meni nerealno, zatim se pominje "crnogorski" Kaka, Marko Bakic koji je po meni sasvim solidan igrac, ima 18 godina i igra u veznom redu. Tu je jos Djordje Rakic, Merebasvili je navodno vrlo blizu da potpise za nas, kao i da su pregovori sa Knezevicem i Maslacem pri kraju.
              sigpic

              Comment


              • http://www.zurnal.rs/2012/05/09/paul...eli/index.html
                Ovo je valjda dobro

                Comment


                • Што да не качим? Фејса је наш бивши играч? Не знам чему брисање...
                  Arise, Serbia!
                  You fell asleep long ago,
                  And have lain in the dark.
                  Now wake up
                  And rouse the Serbs!


                  sigpic

                  Comment


                  • Dobro je, on i Aksent ce to lepo popuniti a za Miljka je Dani Alves licno. Rukavina navodno trazi mnogo para.

                    A taj "crnogorski Kaka" je jos jedan Faljijev pulen, treba Dzigiju koji je 2x jaci igrac, nase dete i Grobarcina da krade minute. Dalje od svetinje!
                    sigpic

                    Comment


                    • Pauljevic odlican igrac i drago mi je sto smo ga doveli , samim time Miljko mora da ide a videcemo ko ce biti 1. desni iako sto se rece prvo da vidimo ko ce nas voditi
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Uh kako mi je drago sto smo ugrabili Pauljevica...nisam hteo da baksuziram,pa sam cutao o njemu

                        Pravio je probleme i nama i Zvezdi,to valjda nesto znaci.

                        Comment


                        • Moze Paulja !
                          Cuj prvi maj

                          Comment


                          • http://www.zurnal.rs/2012/05/10/tumb...ana/index.html

                            Comment


                            • Originally posted by Ljuba90 View Post
                              Mozda saznamo jos jedno ime uskoro
                              Mislis na ovog iz JSL ili neki stranac?
                              sigpic

                              Comment


                              • Krstic ? Sta ja znam, rotacija.
                                Cuj prvi maj

                                Comment

                                Working...
                                X