Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gadjanje igraca i clanova strucnog staba Partizana uz pevanje ''ubi Grobara''(tako se nije pevalo ni Skendiji na JNA). Namerno losa organizacija meca. To se mora kazniti ako nadlezni jos jedanput ne progledaju kroz prste komsinici.

    Dobijanje nepostojeceg penala. Nedodeljena 2 kartona jos u prvom poluvremenu.

    Tradicionalno podmukla igra koja je prestavljena u momentu kada Lazovic dobija loptu da vrati nama a on izbacuje u aut na 5 metara od sebe i zove saigrace da iskoriste priliku za presing...

    Ali dzabe. Jos jedno brutalno pisanje u najdubljem stadionu na svetu.
    Last edited by Bogi; 26-11-11, 19:59.

    Comment


    • One baklje u terenu se moraju kazniti.Pa ono su pokusaji ubistva!
      Jedan je Obradovic Zarko!

      Comment


      • Zagrevanje nasih igraca u mraku pored najdubljeg stadiona na svetu. Nemojmo zaboraviti.

        Samo sto mi na terenu pricamo, a ne kao izbornik i njegovi puleni.

        Comment


        • Boli nas tuki za njih bre, lepo veceras da se proslavi, potom imamo jos 2 meca da dobijemo, da pojacamo tim fino za prolece i sledecu sezonu, uzmemo duplu i onda opet napadamo LS. Ima ko da se proda pa se nadam da ipak nece prvo Lazara. NAPRED PARTIZAN!
          sigpic

          Comment


          • Realno, veoma jadan fudbal. Drago mi je sto smo na kraju pobedili.
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • CIGANI jel vam hladno...na -7 ste......;)

              Comment


              • Nemaju oni obraza ni stida ni obraza, gade mi se iz sve snage, kakav jadan kolektiv sportski, kakav jadan mentalitet, ne verujem u boga ali cu reci hvala ti boze sto nisam pogresio boju. Pobedu nema potrebe da slavim jer nisam jednog trenutka ni sumnjao u nju, nikad opusteniji pred derbi nisam bio razlika u kvalitetu je enormna ali je jadno da igraci Partizana ne mogu uci u svlacionicu i da po onoj hladnoci sede na klupi, obraza nemaju oni, ni stida!

                Comment


                • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                  Nemaju oni obraza ni stida ni obraza, gade mi se iz sve snage, kakav jadan kolektiv sportski, kakav jadan mentalitet, ne verujem u boga ali cu reci hvala ti boze sto nisam pogresio boju. Pobedu nema potrebe da slavim jer nisam jednog trenutka ni sumnjao u nju, nikad opusteniji pred derbi nisam bio razlika u kvalitetu je enormna ali je jadno da igraci Partizana ne mogu uci u svlacionicu i da po onoj hladnoci sede na klupi, obraza nemaju oni, ni stida!
                  Opusti se, najjaci smo.

                  Daj izvestaj vezano za zabranjene i situaciju na tribini, sta se izdesavalo?
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by S-Nash View Post
                    Opusti se, najjaci smo.

                    Daj izvestaj vezano za zabranjene i situaciju na tribini, sta se izdesavalo?
                    Ne mogu ni o cemu drugo da pricam sramota me je one rupe u kojoj sam bio i kluba koji mrzim ali koji sam u neku ruku postovao do danas. Ni stida ni obraza nicega sramota!

                    Comment


                    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                      Ne mogu ni o cemu drugo da pricam sramota me je one rupe u kojoj sam bio i kluba koji mrzim ali koji sam u neku ruku postovao do danas. Ni stida ni obraza nicega sramota!
                      Mnogo ih boli sto mi u svlacionici slavimo dok oni placu pa su zato resili da ne daju nasima da udju. Nista novo od njih, a mi cemo njih lepo docekati i jos lepse ispratiti.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by S-Nash View Post
                        Mnogo ih boli sto mi u svlacionici slavimo dok oni placu pa su zato resili da ne daju nasima da udju. Nista novo od njih, a mi cemo njih lepo docekati i jos lepse ispratiti.
                        I grejanje u svlacionici nasoj? A zagrevanje po mraku? To ni najmanji klub na svetu ne bi radio a ne takva velicina, al kakvi ljudi je vode jos je i dobra zvezda, zao mi je na sta su spali, na kakve postupke neverovatno.

                        Comment


                        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                          I grejanje u svlacionici nasoj? A zagrevanje po mraku? To ni najmanji klub na svetu ne bi radio a ne takva velicina, al kakvi ljudi je vode jos je i dobra zvezda, zao mi je na sta su spali, na kakve postupke neverovatno.
                          Koja velicina? Odavno oni nisu velicina. Meni ih uopste nije zao i treba da tonu sto dublje jer su i zasluzili to, nesposobni, kurceviti i nemaju obraza. Dzaba im trofeji, dzaba Tokio i Bari, kad rade ovakve stvari znaci da su mali, nemocni tim.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by S-Nash View Post
                            Koja velicina? Odavno oni nisu velicina. Meni ih uopste nije zao i treba da tonu sto dublje jer su i zasluzili to, nesposobni, kurceviti i nemaju obraza. Dzaba im trofeji, dzaba Tokio i Bari, kad rade ovakve stvari znaci da su mali, nemocni tim.
                            Pricam o tome sta je zvezda bila i sta predstavlja, velicina je kad te voli onoliko ljudi, a ima ih premnogo, ali ovi postupci danas ono je strasno, pre sam mrzeo a postovao sad mrzim i ne postujem vise.

                            Comment


                            • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                              Pricam o tome sta je zvezda bila i sta predstavlja, velicina je kad te voli onoliko ljudi, a ima ih premnogo, ali ovi postupci danas ono je strasno, pre sam mrzeo a postovao sad mrzim i ne postujem vise.
                              Ne postujem ih odavno, sad su samo i zvanicno dotakli dno. Pao je Liverpul, pali su mnogi ali se zato nikad nisu ciganili ovako. Ostali su veliki a ove ne treba komentarisati niti im je mesto u nasoj temi. Spustili su se na nivo Vojvodine. Okrecemo se Radnickom i januarskom prelaznom roku.
                              Last edited by Casiraghi; 26-11-11, 21:10.
                              sigpic

                              Comment


                              • http://www.njuz.net/86-za-zvezdu-u-u...u-povredenima/
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X