Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja bih. Dao bih i Laycziku soma dinara da ne pise vise ovde
    Cuj prvi maj

    Comment


    • Originally posted by asprilja View Post
      Ja bih. Dao bih i Laycziku soma dinara da ne pise vise ovde
      Male su ti to pare da se odustane od ovakvog foruma
      sigpic

      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

      Comment


      • Koje propagande?Tri derbija u nizu bez gola i tri poraza?Mnogi su leteli i za manje od strana uprava i navijaca al eto Grant nas zaduzio pa da mu damo opet sansu.Ako ne moze da pobedi ovakvu Zvezdu sta mozemo da ocekujemo u Evropi?

        Comment


        • Originally posted by asprilja View Post
          Ja bih. Dao bih i Laycziku soma dinara da ne pise vise ovde
          Jel ti toliko smeta razlicitost misljenje?Ili volite jednostavno jednoumlje.

          Comment


          • Originally posted by Layzick View Post
            Koje propagande?Tri derbija u nizu bez gola i tri poraza?Mnogi su leteli i za manje od strana uprava i navijaca al eto Grant nas zaduzio pa da mu damo opet sansu.Ako ne moze da pobedi ovakvu Zvezdu sta mozemo da ocekujemo u Evropi?
            Mnogo nesrece sa povredama, oba igraca koja igraju ledjima od gola sto je kljucno protiv zvezde, 4 stative, 3 sanse 1 na 1, nije htelo i pored svih povreda igrali smo vrh. Uz pojacanja i oporavak par igraca lagano LS. Covek je trenercina za sve prethodne do Vermeza. I od njega je bolji ali jedino Vermez moze da mu pridje.

            Comment


            • Sad kad bi sa Vermezom dosao i Sabalala, sve bi lepo bilo, bas nam takvo jedno krilo treba.
              sigpic

              Comment


              • Ok,po cemu si to zakljucio da je trenercina za sve nase prethodne?Sta si to video kod njega toliko a kod drugih nije bilo?Elem,jel se secas Zvezdinih sansi kad smo dobili 4-2 sa Djukicem?Secas se malo sutra,al nema veze,naviknut sam na tvoje dvostruke standarde,da je Stanojevic napravio tri poraza za redom protiv Zvezde ovaj forum bi verovatno pao pod pritiskom rada tvojih pljuvacnih zlezda.

                Originally posted by colke995 View Post
                Sad kad bi sa Vermezom dosao i Sabalala, sve bi lepo bilo, bas nam takvo jedno krilo treba.
                Koliko sam cuo,on je trenutno u Bg-u.(Vermez).Mada ja iskreno sumnjam da ce se on vratiti posle svega sto mu se izdesavalo prosli put.

                Comment


                • Zato sto je to razlika u klasi on je vodio svoj tim do finala LS. Ne zelim dalje da uporedjujem.

                  Comment


                  • Originally posted by Layzick
                    Moguce,jer se u Fk-u desavaju mnoge negativne stvari u poslednjih godinu dana da jednostavno mi se povraca,da znas pola onoga sto ja znam verujem da bi sad pisao jako slicno.Nisam upratio,sta da ti ostavim u inbox...
                    Igrom slucaja znam vise od tebe, znam kako je kod nas, znam kako je kod komsija, ja sam u poslednje vreme nikad srecniji, slavimo petu za redom u fudbalu, ej petu za redom, bio sam golobrad maltene kad su zadnji put komsije osvojile. Pravimo super ekipicu za leto, meni je mnogo lepo, milinica, a ti ajde mraci mraci zaigraj u ritmu tom.

                    edit: Podatke u inbox ako si za saradnju.
                    Last edited by asprilja; 10-05-12, 00:22.
                    Cuj prvi maj

                    Comment


                    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                      Zato sto je to razlika u klasi on je vodio svoj tim do finala LS. Ne zelim dalje da uporedjujem.
                      I sta sad bilo ko ovde moze da ti napise na ovakav post,u sustini nista,zavrsena prica.

                      Comment


                      • Originally posted by Layzick View Post
                        I sta sad bilo ko ovde moze da ti napise na ovakav post,u sustini nista,zavrsena prica.
                        Stanojevic nikada u zivotu nece biti u prilici da vodi klub u premijer ligi a kamoli da igra finale lige sampiona. To je sustina oni su svetlosnu godinu daleko.

                        Comment


                        • Originally posted by asprilja View Post
                          Igrom slucaja znam vise od tebe, znam kako je kod nas, znam kako je kod komsija, ja sam u poslednje vreme nikad srecniji, slavimo petu za redom u fudbalu, ej petu za redom, bio sam golobrad maltene kad su zadnji put komsije osvojile. Pravimo super ekipicu za leto, meni je mnogo lepo, milinica, a ti ajde mraci mraci zaigraj u ritmu tom.
                          Da znas ne bi tako pricao,da znas kakve su reakcije kad udjes kod Grubora u kancelariju sa pricom marketinga ne bi pricao.Da znas koliko daleko je Bjekovic sedeo od Djurica(koga ovde svi zdusno pljuju a Djurica uzdizu) onda ne bi tako pricao.Da znas sta sve Stepanovic mora da uradi,zaduzi kako bi nas stadion u raspadanju koliko-toliko licio na nesto ne bi tako pricao.Da znas koliko se Vojislav cima sajta Partizana i kako radi posao za cetvoricu i kako na pomen sredstava za marketing postane stvar sprdnje Vukadinovica onda ne bi tako pisao.

                          Comment


                          • To je jedino sto nikad nisam razumeo. Zasto se ne dovede neki strucnjak za marketing. To traje vec 20 godina.

                            Comment


                            • Originally posted by Layzick View Post
                              Da znas ne bi tako pricao,da znas kakve su reakcije kad udjes kod Grubora u kancelariju sa pricom marketinga ne bi pricao.Da znas koliko daleko je Bjekovic sedeo od Djurica(koga ovde svi zdusno pljuju a Djurica uzdizu) onda ne bi tako pricao.Da znas sta sve Stepanovic mora da uradi,zaduzi kako bi nas stadion u raspadanju koliko-toliko licio na nesto ne bi tako pricao.Da znas koliko se Vojislav cima sajta Partizana i kako radi posao za cetvoricu i kako na pomen sredstava za marketing postane stvar sprdnje Vukadinovica onda ne bi tako pisao.
                              Svega toga ne bi bilo da je Stanoje ostao ?

                              edit: Cek, cek sajt partizana misli partizan.net ? Oni Bjekini sto se potpisuju u ime grobara a nemaju dana juga ?
                              Last edited by asprilja; 10-05-12, 00:35. Reason: nisam procitao kako dolikuje
                              Cuj prvi maj

                              Comment


                              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                                Stanojevic nikada u zivotu nece biti u prilici da vodi klub u premijer ligi a kamoli da igra finale lige sampiona. To je sustina oni su svetlosnu godinu daleko.
                                Kao da je Grant zbog svog kvaliteta vodio Celzi. Bio je u upravi i zbog jakog lobija je dobio sansu da vodi Celzi nakon Murinjovog otkaza. Sa onakvom ekipom Celzija mu nije trebalo neko znanje da dodje do finala LS. O njegovoj strucnosti govore ispadanja sa Portsmutom i Vest Hemom, legenda Milvola i sada Zvezde. Ali necemo opet o njemu da dizemo frku, bitno je da taj polutrener napusta svetinju, hvala mu za "sve sto je uradio" i daleko mu lepa kuca.
                                "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                                Comment

                                Working...
                                X