Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakav je ovaj Miroslav Bogićević sto hoce da bude predsednik Partizana ? Isto sranje, drugo pakovanje ili ipak neko normalniji od Djure frizure (mada i nije tako tesko biti normalniji od njega) ?
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Ма једноставно не може нико да буде много бољи од предходног председника. Сви су бре исти.
      Arise, Serbia!
      You fell asleep long ago,
      And have lain in the dark.
      Now wake up
      And rouse the Serbs!


      sigpic

      Comment


      • treba malo pustiti ovog Jojica da igra,sad kad smo overili titulu

        Comment


        • Samo Dzigi! Bogicevic je Bjekovicev covek tako da ne moze da bude dobar. Legenda je bik ali posle svega ne hvala. Svako je od njega bolji.

          Comment


          • Originally posted by milanche View Post
            treba malo pustiti ovog Jojica da igra,sad kad smo overili titulu
            Ne verujem da ima mesta i za Jojica i za Ninkovica. A mislim da svi vise zelimo ovog drugog da gledamo. Mislim da ce biti veliki igrac.

            Comment


            • Stojkovic,Rnic,Dijara nam nikako ne smeju biti u prvoj postavi ako planiramo da igramo LS.

              Umesto njih Aleksic,neki domaci iskusni stoper i strani spic i onda nam LS ne gine

              Comment


              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                Stojkovic,Rnic,Dijara nam nikako ne smeju biti u prvoj postavi ako planiramo da igramo LS.

                Umesto njih Aleksic,neki domaci iskusni stoper i strani spic i onda nam LS ne gine
                Ne sme ni Ivanov, kiksara je i on.

                Videcemo i kako ce Grant uopste igrati u Evropi, ja cenim da ce to pre biti sa jednim spicem protiv jacih ekipa, kojeg imamo u Scepovicu ali pitanje je kakav ce se vratiti. A ima i u ovom Partizanu ko da da gol i bice ako se dobro pojacamo samo meni je bitnija odbrana i sredina, da mi imamo nazad pouzdana 4 igraca sa sigurnim pasom, koji odlicno takticki stoje i koji ne prave greske koje prave Rnic i Ivanov. Takodje napraviti sredinu koja moze da parira jakim protivnicima i na domacem terenu da ima blazu inicijativu, za sta sigurno ima potencijala. Stabilna odbrana, stabilna i kreativna sredina, naci ce se neko da ga da u tom slucaju. Sa ovakvom skolom i par pravih pojacanja Partizan neverovatne uspehe moze da napravi, samo previse je tu raznoraznih licnih interesa i mutnih radnji koje sve to koce, mogli smo odavno da budemo klub ipo.

                A Aleksic pre Stojkovica i sto se mene tice ali nije prioritet.
                sigpic

                Comment


                • Za mene jeste prioritet da Stojke leti,jer je kiksara isto koliko i Rna rizik. Pored Ivanova treba jedan tehnicki potkovan stoper,da ovaj ni ne udje u "sansu" da zajebe nesto. A u Evropi (ako smo pametni) cemo igrati sa dva zadnja vezna-nekim razbijacem i S.Markovicem koji je sve samo nije defanzivan. Stavis Tomica na jedno krilo,nekog stranca na drugo, Ilic/Vukic da svojim fantasticnim loptama u prostor pronalaze stranca ili Markeca i da pevamo. U domacem prvenstvu sa takvim timom ti ni ne treba taktika,samo pustis ljude da se igraju

                  Comment


                  • Originally posted by Ljuba90 View Post
                    Stojkovic,Rnic,Dijara nam nikako ne smeju biti u prvoj postavi ako planiramo da igramo LS.

                    Umesto njih Aleksic,neki domaci iskusni stoper i strani spic i onda nam LS ne gine
                    Rnic ne sme da nam bude u timu uopste,treba ga prodati negde u Kinu tamo uvek trebaju takvi igraci.
                    A ovo za Dijaru,pa bolje da nam on igra nego Eduardo.

                    Comment


                    • Originally posted by Ljuba90 View Post
                      Za mene jeste prioritet da Stojke leti,jer je kiksara isto koliko i Rna rizik. Pored Ivanova treba jedan tehnicki potkovan stoper,da ovaj ni ne udje u "sansu" da zajebe nesto. A u Evropi (ako smo pametni) cemo igrati sa dva zadnja vezna-nekim razbijacem i S.Markovicem koji je sve samo nije defanzivan. Stavis Tomica na jedno krilo,nekog stranca na drugo, Ilic/Vukic da svojim fantasticnim loptama u prostor pronalaze stranca ili Markeca i da pevamo. U domacem prvenstvu sa takvim timom ti ni ne treba taktika,samo pustis ljude da se igraju
                      Kako Markeca na najisturenijeg majke ti? Tu treba Scepovic, Eduardo ili neko treci tog profila. Markec na jedno krilo, Tomic ako ne ode na drugo, ako ode tu dovesti neku zver. U sredini Ilic/Ninkovic, a iza S. Markovic koji je dobar u defanzivi i moze u nasoj ligi bez problema a u Evropi neko poput Lole pored njega, samo stranac koji ce napraviti razliku. Medo da ide, previse on ima kriminalnih pasova. A ne mozemo mi naci zver koja moze non-stop da pokriva Ivanova. Imali smo Stefana, stoka ga je prodala, tu treba bas odresiti kesu ali toliko para ne verujem da ce dati.

                      A Rna kao takva Grobarcina mora ostati u klubu, da bude backup stoper/desni bek, mnogo dobar za atmosferu.
                      sigpic

                      Comment


                      • I ja sam za to da Markec igra krilo cele karijere,ali ocigledno da to nikom ne pada na pamet Ali uz takav vezni red kakav bih ja voleo da imamo,mozes i ti spic da budes

                        @trigger, treba nam za Evropu mnogo bolji spic od Edu-a i Diare...

                        Comment


                        • Sve u svemu,najbolji smo (ubedljivo) a uz to nam pomazu i sudije ;) .Pomazu i Zvezdi podjednako (a i ne tako davno mnoooogo vise nego Partizanu,sto je i razlog zbog kojeg su sada toliko razmazeni) pa nisu u stanju cak ni u JSL da budu dovoljno konkurentni za titulu,koliko god ona bila smrdljiva (Sindrom "kiselo grozdje").

                          Comment


                          • Partizanovci,Grobari,Navijaci : OVO JE SRZ SVEGA !!!!! Bravo Z E LJ K O MAJSTORE !


                            Ovo morate odlgedati, NE SMEMO DOPUSTITI DA NAS UNISTE BRACO MOJA GROBARSKA ! NE SMEMO !!!!! Borba BRE !

                            Comment


                            • Kako ih pobi sunce ti.

                              Comment

                              Working...
                              X