Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

















  • Gonite se lesinari, gonite se od hrama, bagro neopevana!
    Alcz!
    Last edited by LBJmvpFORlife; 29-08-11, 19:24.

    Comment


    • Brzo bagra zaboravi dobre stvari, zedni ste krvi, zedni ste od obesti i pohlepe, majku vam vasu. Majku vam svima redom.

      Comment


      • Nije me bilo bas ovih dana i bio sam u deficitu sa vremenom pa nisam komentarisao sve ovo sto se izdesavalo od prvog meca sa Samrokom do danas. FK Partizan je 25. 08. 2011. doziveo najvecu bruku u istoriji kluba. Zasto je to tako? Da krenem redom:

        Djura i mornari

        Stalno se prica o nekom evropskom Partizanu i nekom sistemu i raznoraznim stvarima. Da postoji sistem, to je tacno. To je dobro poznati sistem trci-dodaj-dobro se prodaj. Cim se cuje rec milion, igrac FK Partizan za kog je ponuda stigla napusta klub. Predsednik Djura Frizura i njegovi ortaci tom prilikom pune svoje dzepove a kao zamenu tom igracu uglavnom dovode:

        1) Istrosenog bivseg igraca FKP
        2) Bivseg igraca FKP koji nije nigde igrao u Evropi
        3) Igraca na pozajmicu
        4) Slobodnog igraca koji ako nije jedno od prva dva, onda je totalni anonimus ciji je domet 2. liga neke zemlje

        Desi se da i plate nekog igraca ali mnogo je vise gore navedenih. A koliko je zaradjeno prethodnih godina:

        LS - Blizu 10 miliona
        Kleo - 3,2
        Nastasic - 2,5
        Savic - oko 10
        Tosic - 7,5
        Ljajic - 6,75
        Jovetic - preko 8
        Fejsa - 3
        Petrovic - 3 ( ovoliko su navodno cifre, ne znam koliko su tacne)

        Uz to su biseri kao sto su Sulejmani i Lukic lagano pusteni da odu. Navijacima se stalno prica kako se radi u korist kluba i da cemo postati prava evropska institucija. Mazu nam se oci izjavama kao sto su ona da ce se dati i 2 miliona za 2-3 igraca ako treba ali da su klasa, da ce doci do kraja ovog meseca 2 bombe i generalni sponzor, ista prica i prosle godine u ovo vreme. Sprdamo se na racun cigana i Gasproma a mi naseg nemamo, pa i jebena Skendija ga ima. Nije problem ako nece ali nemojte nas lagati, ne nas koji volimo klub vise nego svi vi. Dalje, veliki problem sa kojim uprava zajedno puni dzepove umesto da ga se resi i puni dzepove na drugi, pravi nacin je ovaj:

        http://www.transfermarkt.co.uk/en/li...erater_13.html

        Nikola Damjanac je najvece zlo trenutno po FKP. Mladi igraci ciji on nije menadzer (ili eventualno Radonjic) ne mogu da dodju do 1. tima nikako. Brasanac je vanserijski talenat pa opet jedva da je sve ukupno sastavio 90 minuta a sve to zato sto nema ugovor sa pomenutim. Sa Sasom Markovicem se bojim da ce biti ista prica. Lukic je zato i oteran a Miljkovic i Babovic toliko igraju, drugi i zbog tate mafijasa. Eto, Miljkovica konacno nema ali poznajuci politiku koja se vodi, vratice se 99%. Uz to, teren nam je nikakav a kao smo institucija. Kad se neko od kljucnih igraca proda, prvo Rasa Babic kupi nova kola ili ugradi bazen pa tek onda dodje zamena, koja retko bude adekvatna. Ko god da se proda, mi smo na pozitivnoj nuli sto smo videli ovog leta posle prodaje Fejse, Savica i Race koje su usledile jedna za drugom u vrlo kratkom roku. Tako je moglo dok je jedan veoma inteligentan i posten covek bio tu a to je Ivan Tomic. Zbog toga sto su ovi takvi kakvi su je on i otisao i oprosio neisplacenih pola miliona. E sad kad ga nema smo dosli dokle smo dosli. Da se razumemo, bilo je i dobrih poteza i broj istih nije bio mali ali ova uprava nikako ne radi na taj nacin da nas odvede na visi nivo, sto posle LS moze da se uradi a mi ponavljamo istu gresku od pre 7 godina, a to kad bi se radilo kako treba moze da se uradi vrlo lako jer je Srbija fudbalski talentovana nacija i Partizanova fudbalska skola medju boljima u Evropi. Zato i treba da idu iz kluba a glavni razlog je naravno ispadanje od Samroka posle cega su trebali da otpuste Stanojevica pa onda i sami da odu jer svakog normalnog bi bilo sramota i sam bi napustio klub zato sto ga voli. Stanojevic je morao da leti prvi i da je osvojio LS a ne samo usao u nju s obzirom na to od koga je izgubio a snosi jos vecu krivicu od pomenutih. Iako je u jednom trenutku izgledalo da dobro rade, sada smo videli kako rade. UPRAVA NAPOLJE!

        Aleksandar Stanojevic

        Posle teranja onog idiota Stevanovica se pojavio on. Mnogima anonimus, poznat samo onima koji dobro poznaju Partizan i secaju ga se iz igrackih dana. Vec na prvoj konferenciji je delovao miran, neustrasiv, nije pricao po sablonu kao 99% srpskih trenera kod kojih u zavisnosti od rezultata znas sta ce reci na konferenciji, pun samopouzdanja i cinilo se da nece biti nicija marioneta. Krenuo je odlicno. Od 8 utakmica do kraja sampionata, sve je dobio. Trgnuo je ekipu koju ima i izvukao maksimum iz nje. Dobio derbi i osvojio titulu + igrao izuzetno lep fudbal. Potom nova sezona. Na pojacanja potroseno 30000 eura a uslo se u LS(tek posle se dala kinta sa Savica i Kamaru). Sa sastavom R. Ilic-Stevanovic,Jovanovic, Krstajic, Lazevski-Petrovic, Smiljanic, Tomic, Ilic (od 20. minuta Davidov), Iliev-Kleo (kasnije jos usli Stankovic i Bogunovic) Stanojevic je uveo Partizan u LS kad je to malo ko ocekivao. Anderleht je tada po imenima imao mnogo jaci sastav sa Lukakuom, Busufom, Biljiom i ostalima ali je Stanojevic svojom postavkom igre unistio sva njihova oruzja. Od 4 gola koja su dali, 3 su presmesna i sa normalnijim golmanom bi to bile 2 prilicno sigurne pobede Partizana. Kao i velika vecina Grobara, pomislim: " To je taj, sa njim mozemo mnogo!" A onda je polako poceo sa brljanjem. Sve je pocelo sa guranjem Sase Ilica na levu stranu iz ko zna kog razloga. Da je to radjeno sa Moreirom pa ok, ali sa legendom Partizana koja je slavu stekla kao poluspic se tako ne moze. Potom ona idiotska taktika protiv Brage na JNA o kojoj ne bih mnogo da pricam. U JSL je sve islo glat i polusezona je zavrsena sa dobrih 5 bodova prednosti sa malim brojem oscilacija, koje su bile normalne s obzirom na to da se igrao ritam utorak/sreda-vikend. U tom periodu je napravio odlican potez odstranjivanjem Tomica i Scepovica iz tima koji su bili u tom trenutku prevelike stetocine. Pomislim: " Pa ovaj sunce ti ima i autoritet, bravo majstore!" Uz to je ponovo dobio derbi. Lose stvari su bile Miljkovic ali tad nismo imali drugog beka i naravno cuvena kontra krila ali smo imali rezultat koji nam je zamazao oci i uticaj neverovatne noci iz Brisela je i dalje trajao. Onda januarski prelazni rok u kom nas je tek urnisao, naravno sada tek vidjene posledice. Vratio se Vukic, kog je kako cujem sam Stanoje hteo. Pripreme katastrofalno odradjene, mada za to nije toliko kriv Stanoje. Bilo je mnogo problema i na fizicku spremu su nas urnisali Rad, Spartak i Vojvodina. Igralo se presporo, sa kontra krilima sto nije islo nikako i uz to nismo imali snage. Doduse, sam pocetak je bio dobar i lepo je islo do 1. derbija u Kupu. U 2. derbiju je vidjena jos jedna velika bruka za Partizan. Branimo se svesno protiv u tom trenutku od nas losije Zvezde 90 minuta i cuvamo rezultat. Tad se vec videlo da covek nema muda nimalo. Ipak, trgao je ekipu nekako iz lose serije i poslednji derbi u sezoni je dobio iskljucivo on. Cuvao se na pocetku a u 2. poluvremenu postavio odlican presing gde su ovi izgledali najpogubljenije jos od Djukinih 2:4, a kolicina zelje sa kojom je vodio utakmicu se ne moze opisati. Mnogi pomislise: " Ma car je to, malo gresio al ne treba ga menjati ni za zivu glavu." U finalu Kupa, covek pravi jos vecu gresku. Da gol, povuce se. Primi ga pa napadne i onda ga opet da i povuce se i to jos protiv raspale Vojvodine. Al ajde, sve se to zavrsilo, uzeo duplu krunu i idemo dalje. Pripreme ovaj put odradjene nesto bolje, mada i dalje ima nespremnih pojedinaca. A onda krece toliki niz gresaka koji bi samo jedan Miodrag Jesic mogao da nadmasi. Ajde, doveli su mu sta su mu doveli ali je covek to mogao milion puta bolje da sklopi. Da krenemo od najvaznijeg, Sale i dalje levo. Da li je moguce da on ne vidi kako se covek godinu dana pati i da ne pruza ono sto moze, a on koji ga poznaje 100 godina i koji je igrao sa njim tacno zna sta moze. O forsiranju njegovih ortaka Vukica i Rankovica da ne govorim. Prvi jednostavno vise nije uopste fudbaler, a ne klasa od igraca koja je bio. Davi, pas samo unazad, jedan sprint nije istrcao i da ne nabrajam dalje, trosim dzabe svoje zivce. Drugi je zadnji vezni ali prinudno igra desnog beka. Ok, ne moze da bude nista specijalno, vec samo da pokrije, nista preterano niko tu nije ni ocekivao od njega. Ocekivano je samo da svojim iskustvom bude stabilan a on je ubedljivo najveci panicar u ekipi. Ovaj put nije bio slucaj kao sa Miljkovicem koji je konkurenciju imao u jos gorem(vrlo cudno zvuci, zar ne?) Stevanovicu. Imali smo beka, premladog ali beka koji je uputio vise upotrebljivih centarsuteva u ovih par utakmica nego Miljkovic otkad je u klubu. On gura nesposobnog jer nema muda i tvrdoglav je. Jos decko da golcinu u Uzicu kakvu idioti sa brojevima 2 i 5 mogu samo da sanjaju da ce dati i to mozda u kvartu kad budu igrali sa ortacima i opet ga ne stavi protiv Samroka nego ono debilce od Rankovica. Pa onda kontra krila. Tomic kida kad je desno i eto pozitivne stvari koju je uradio a to je vracanje Nece u formu. Kad je Babovic tu, onda Neca ide levo gde mu produktivnost 50-60% opada a ovaj je potpuno beskoristan na njegovoj poziciji. Pa zasto onda Babovic ne bude bar beskoristan levo, a Neca da kida desno + sto sam siguran da bi Babovic bio bolji levo jer taj ako nesto zna, zna da centrira a njegov centarsut je takav da bi sa leve strane legao skakacima i nek se doda Sale u sredini. Zasto je to toliko tesko postaviti majku mu, makar na jednom mecu isprobati, ne boli. Zasto je tesko dati Sasi Markovicu bar 15 minuta, zato sto nema ugovor sa Damjancem jel? Nikako mi vec duze vreme nije jasan a Genk mi je najveca enigma sto se njega tice. Jer ja ne verujem kako neki trener moze tako dobro da izanalizira protivnika i ubije ga u pojam a svoju igru ne moze da sklopi. Taj Genk je mnogo bolja ekipa nego sto je izgledala protiv nas i jeste tacno da je De Brujne u TOP10-15 mladih veznjaka Evrope i da je Vosen odlican igrac kao i jos neki ali smo ih nadigrali da nisu znali gde im je dupe a gde glava. A nas Vukic unistava samo tako, kao i Miljko. Mi ih gazimo po bokovima sa Necom i Volkovim i umesto da ubaci Babica levo umesto Ilica(posto je Vukic u tom trenutku bio nezamenljiv iz ko zna kog razloga ) on ga ubacuje umesto Nece i dolazi do pada u igri. Druga izmena je mogla da bude Aksentijevic umesto Miljkovica da pojacamo i po desnoj strani ali sta vredi kad idiot ne vidi nista ili nece da vidi. Ne zameram mu toliko sto je klince gurnuo u vatru jer nije imao druga ofanzivna resenja u tom trenutku a Miljko mu je poremetio plan sa svojim idiotizmom. Jer koliki je ziheras, sigurno bi ubacio zadnjeg veznog u nekom trenutku. Ovako je morao da ih ubaci ali sto Dijara nije bio ni na klupi. Nije tacno da nije mogao da udje bar u 80. minutu. E ajmo sad redom dalje. Prvi mec protiv Samroka Vukic nije igrao zbog kartona. Konacno prilika da Sale zaigra u sredini i da ne gledamo beskorisnu vrecu. Umesto toga, opet on levo a igramo sa 2 zadnja vezna protiv amatera. Taman kad je poceo da se trudi na terenu i jos uz to trenira dodatno sa Volkovim, Scepovic odstranjen iz tima zato sto se svadjao sa navijacima. Pa kako se nece svadjati kad mu psuju sve zivo, prvenstveno oca koji znamo kakav je trag ostavio golom u Glazgovu. Ljudima sa Partizan.net i Avangarde se ne svidja Scepovic, zvizde mu zapad i istok i zato ne igra. Oni zele Jovancica. Pa eto vam Jovancica jebo vas on sve redom, beskorisna vreca, Vukica i Babovica covek zajebao, samo jos jedan naduvani Stojicev igrac. Taman se resismo jednog Bogunovica, stigao nam drugi. Protiv Samroka u prvom mecu naravno nista ne radi i promasuje nesto sto Dijara koji opet nije bio u timu ne bi promasio, a za Scepovica posle svega nisam siguran, ali bi bio korisniji od ovog drveta. Eduardo bled, samo na momente nesto radi. Dajemo gol, potom mlatimo loptu u prazno i onda se zatvaramo protiv Samroka, ej Samroka. Primimo gol i cuvamo 1:1. Uz to ulazi Babovic, Tomic ide levo i Jovancic ostaje sam i mi sa Saletom u sredini opet nista ne radimo jer se branimo zonski protiv balvana kojima navijaci daju po 50 eura za budzet. Protiv Sevojna vezni red u sastavu Babovic-Vukic-Tomic i napad Eduardo-Jovancic. Dali smo jedan gol, doduse majstorski ali nista osim toga. Neko je rekao da smo se branili. Nismo, nego smo mlatili loptu bez ikakve kretnje 90 minuta jer imamo 2 balvana u veznom redu koji su staticni kao Kip Slobode. S obzirom da je taj Kip Slobode predstavljen kao zena, neko od ove dvojice bi mogao da dobije statuu pored kao muz. Nije toliko problem ni sto smo primili ta 2 gola vec sto nismo dali 3 jer mi moramo kao najbolji da punimo redom i igramo na gol vise. Potom dolazimo i do famoznog brukanja. Opet Rankovic desno, samo nas zakopava a 4 dana ranije Aksent onako odigra i da onakav gol. Vukic nista po obicaju, Sale se muci levo, Jovancic samo promasuje i tera sve sto su ga hteli da se zapitaju, Eduardo neprimetan. Tomic takodje podbacio ali s obzirom na to kako je odigrao poslednjih par meceva, njemu ne zameram toliko kao ni Saletu, jer kako ja uopste nesto legendi da zamerim, no malo vise o tome u narednim redovima. Onda konacno nesto sto smo cekali, Vukic izlazi sa terena. Nazalost ulazi drugi idiot, ali nesto manji idiot ali samo zato sto je mladji i ima snage da trci, kad dodje u Vukiceve godine bice jos gori od njega, a taj Vukic je u njegovim godinama kidao sve pred sobom i za to mu hvala. Neca ostaje desno pa svi pomislise da ce ovaj levo i da cemo da igramo normalno sa krilima konacno. Umesto toga, nas "Murinjo" stavlja Babovica u sredinu a Sale ostaje levo da se muci. Dijare naravno nema jer navodno nije u formi, da bi covek posle 3 dana za 20 minuta se nasao u 3 stopostotne sanse, dao 2 gola i stvorio jos jednu priliku. Jovancic ni blizu takav ucinak za sve ove meceve. Promasili su sve sto su mogli i na kraju nam obrukali klub na najgori moguci nacin. Protiv OFK-e konacno promene. Babovic jedini od stetocina tu ali nema Saleta ni na klupi i to je nesto najgore sto je Stanojevic mogao da uradi. Zamislite da Ferguson ne stavi Gigsa ni na klupu, Dalglis Dzerarda, Gasperini Zanetija... Ne moze to tako, cak iako je podbacio protiv Samroka, neki red se mora znati ali kod nas se nista ne zna i kakav smo klub trenutno dovoljno govori cinjenica da nam je Babovic zamenik kapitena. Mada, ako Sale za sobom vuce Jovancica, Vukica, Rankovica i Miljkovica, spreman sam da prihvatim i to da ne igra. Idealno bi bilo da on igra a da ovih nema ali kod nas nikad nije mogao da se izvuce maksimum iz date situacije pa daj sta das. Protiv OFK-e ipak mnogo, mnogo bolja postava po imenima i samo 1 stetocina ali koji kurac igramo sa 2 zadnja vezna. Ako vec Sale ne igra, mogao je Dzigi, Babic, bilo ko. I onda kazu nije Scepa nista uradio. Pa sta da uradi kad nema ko loptu da mu da. 2 zadnja vezna, Babovic desno ne zna nista, Neci ne odgovara leva strana. Tako i za Genk a bilo je preko 15 situacija gde je Vukic mogao njemu i Eduardu da je gurne. Iako je bilo 3:0 nista mi tu nismo odigrali. 2 gola na njihove kikseve i 3. u nadoknadi kad su svi stali, mada Dijari kapa dole za nacin na koji ih je stavio, Lazi takodje za trud i gol, sa malo drugacijom postavom bi on jos vise kidao. Konstantno iste greske, isti problemi u igri a Aleksandar Stanojevic tvrdoglav kao mazga. Pravi se lud i forsira nesto sto ne ide. Ne razumem zasto je ovo toliko tesko: Stojkovic - Aksentijevic, Rnic, Ivanov, Volkov - Smiljanic(Kamara ako oce da ide neka ide sto pre), Tomic, Ilic, Manga(Babic) - Dijara, Markovic mada je tu i Scepovic a Edu dok ne bude konacno spreman ne bi mi ni bio u timu pa kad bude spreman da vidimo za sta je taj. Nije problem da on pogresi, svako gresi ali njegove greske su nas dovele do ovoga jer nece nista drugo da proba, jebes takvog trenera. Nije sve negativno sto se tice njegovog boravka u Partizanu i neke gore pomenute stvari mu se ne mogu osporiti ali trener koji ispadne od jednog Samroka mora da ide makar se zvao Zoze Murinjo. Uostalom, danas je rekao kako mu je u poslednjem minutu javljeno da ide Savic, na kog je racunao za Skendiju i Genk i to dovoljno govori kolika je on marioneta i koliko se pita. Takodje je rekao i da iskljucivo sam sastavlja tim, u sta bas i ne verujem jer se mnogi pitaju za pojedince ali i to dovoljno govori o njemu. Zato Stanojevicu, MARS IZ PARTIZANA!
        Last edited by Casiraghi; 30-08-11, 01:49.
        sigpic

        Comment


        • Igracki kadar

          Nas predsednik Djura Frizura se na sav glas hvali kako je potrosio 4 miliona. Prvo, nije potrosio toliko a drugo, da vidimo kako je potrosio to sto je potrosio:

          Volkov - Za 250k jedini 100% pogodak, pravi potez struke, za sitne pare igracina, jos kad se uzme u obzir to da je navijac Zvezde, onoliko trcanje jos dobija na tezini.

          Ivanov - Najgori moguci tip stopera. U prvi mah se cinio kao odlicno pojacanje. Izgleda dominantan na terenu, ima odlicnu anticipaciju ali obavezno napravi kiks. Tip stopera Brede Hangeland, a to je najgori moguci tip stopera sa kojim nikad ne znas na cemu si i kad je spic malo inteligentniji i tehnicki jaci, treses se 90 minuta zbog njega. Iako nije nesto mnogo placen, mislim da smo za te pare mogli bolje. Ipak, bolje nemamo u timu a ne znamo kakav je Markes. Dolazak Jokica bi bio pun pogodak jer je slobodan, nas i proveren igrac. Naravno, nece ni taj biti kao Stefan.

          Eduardo - Za sada mogu samo reci, prevara od igraca. 800k (receno da je preko milion) a videli smo da tu i tamo moze da asistira i da ga uvali Pazaru iz ofsajda. Slabo, zaista slabo. Doduse, nije ni dobijao neke lopte koje bi mu Sale dao na tacni da igra na svojoj poziciji ali bled, bled ucinak. Mogli smo recimo onog Korejanca da uzmemo ako se secate ili nekog sasvim desetog ali morali smo ovog. Zasto? Zato sto ga je htela i Zvezda pa smo mi morali brze bolje da ga otmemo ne bi li na taj nacin njima zavukli i ispali muda kod kojih svaki igrac zeli da dodje a ustvari smo zavukli sami sebi. Zato nam se i vraca. Kad smo uzeli coveka kog nisu hteli, odveo nas je u LS, doduse sezonu kasnije, a sad kad smo uzeli ono sto su hteli nema nas nigde. Videcemo Edua kad se spremi, do tada meni ne bi uopste igrao. Sad je pauza i ima vremena malo i da odmori pa da vidimo za sta je.

          Jovancic - Stojicev pulen od kog nema nista, Bogunovic 2. 350k je placen a za to smo mogli da nadjemo nekog talenta ili da dodamo jos malo za igraca na nekoj drugoj poziciji ali mi moramo sa bagrom da poslujemo.

          Markes - Dobismo dvocifren broj miliona za Stefana, zamena mu stigla povredjena za 600k. Eto, to je taj evropski Partizan u kom se sve radi planski. Mozda je Markes i dobar igrac, ali doveden je kao ocajnicki potez da bi se doveo reda radi jer su lopovi uzeli svoje. Niko me ne moze ubediti da nije mogla da se pripremi zamena na vreme koja kosta bar milion i proveren je igrac i da od tih 10 nije moglo toliko da se otkine, a moglo je i vise, mada nije toliko poenta u ceni koliko u neplanskom radu. Sam Stefan je stigao za 500k pa kakva je zver, Volkov za duplo manje, Dija za 60 hiljada.

          Babic i Sasa Markovic su takodje placeni ali nismo ih jos videli. Babica samo malo i to u kakvoj utakmici, bio je pod pritiskom jbg ali onim jednim pasom iz prve preko odbrane za Lazu je uradio vise nego Vukic od januara, Babovic od proslog avgusta i pokazao da obecava.

          Rnic - Vidi se ogromna zelja kod ove Grobarcine da igra za svoj tim. Dvomec sa Genkom odlicno odigrao i taman smo se ponadali da je bolji sada ali onda poceo opet da petlja i panici. Kao rezerva bi bio ok, ali bolje nemamo trenutno, odnosno mozda i imamo ali je povredjen.

          Lola - On od slobodnih pun pogodak i vec dokazan igrac.
          Manga - Prosao je tu famoznu probu sto niko nije. On jeste bio u 4. ligi i B timu Minhena 1860 ali samo zato sto se nije obracao paznju na takticku postavku, a da jeste bio bi u 1. timu u 2. ligi, ajd da nam to bude neka uteha mada i Stanoje obraca dosta paznju na to tako da ako to ne popravi nece ni minuta odigrati. Ja licno imam dobar osecaj u vezi njega, a od Zvonka i Babovica gori nije sigurno.

          Rankovic - Njega cu ipak da preskocim

          Ostali igraci:

          Sto se 3 omladinca tice, odusevili su me, cak i Dzigi za 15 minuta u Skoplju, bilo je jasno o kakvom je talentu rec, protiv Genka se uplasio malo jbg, normalno je to ali je zver od igraca kao i Laza i Aksent.

          Stojke je malo ispao glup u nekim situacijama ali je generalno dobar, Radisi nemam sta da zamerim ove sezone. Sina Miljka necu komentarisati, Voja dobar za to malo sto je odigrao i to na poziciji koja nije njegova, zabelezio asistenciju, nije nijednom ispao, od njega na beku dovoljno.

          Kamara me razocarao svojim postupkom protiv Samroka i ostavljanjem ekipe na cedilu. A ako vec hoce da ide, neka ide, ne treba nam neko ko nece da igra za PFC. Stanoje idiot ga stavlja jos odma u prvu protiv OFK-e, ne bi isprobao Sasu nikako, a kad se vec igra sa 2 zadnja vezna bez poluspica sa inside krilima, Sasa mora da igra jer je sposoban da kreira nesto. Po onome sto sam cuo od ljudi koji bas dobro poznaju nas fudbal(morao sam da se raspitam jer Sasu sam vrlo malo gledao), dobili smo zver od igraca. Igra na vise pozicija, stabilan psiholoski i prilicno kompletan.

          O Babovicu i Vukicu smo svi dovoljno pisali i nema potrebe da se o tim stetocinama bilo sta pise, dovoljno je. Neca me najprijatnije iznenadio od svih, prvenstveno zeljom jer je bio teski lelemud. Tu Stanoju svaka cast kako ga je vratio, to mu ne mogu osporiti.

          Sto se tice Kapitena, tesko mi je da ga gledam onakvog. Nije tacno da vise ne moze, ko to kaze, neka pogleda prvi mec protiv Genka. Moze on ponekad i da odigra levo na nivou ali ne i konstantno. Ipak, gde god da igra, mora da ima snage jer to je osnovno. Da je neko drugi, u tom slucaju bih bio za to da se odstrani iz tima dok se ne spremi. S obzirom da se radi o njemu, to je druga prica. 507 utakmica, 208 golova i jos ko zna koliko asistencija, startova i naravno trofeja. On mora biti u timu, u krajnjem slucaju na klupi, legenda se mora postovati u kakvoj god bio formi. Pomenuo sam Dzerarda, Zanetija i ostale, pominjao je i MVP vise puta. Sam Stanojevic je rekao da je Sasa Ilic najbolji igrac Partizana bez obzira na formu i da je nezamenljiv, to je ostalo samo na recima. Videcemo sta ce dalje biti i da li ce i koliko biti van tima. Sale bi 100% bio bolji da je u sredini. Ono s cim mi je tesko da se pomirim je to da je njemu ipak vreme za penziju i da je to to. Tesko mi je zamisliti njega van Partizana i u penziji, pretesko.

          Za kraj sam ostavio naseg Ubicu. Pokazao je kako se daju golovi i da je tata za sve napadace. Ne znam koliko snage ima, znam da mora da igra trenutno. Kad Sale batali, ja sam za to da on bude kapiten. Neko ce reci, ne moze stranac. Taj stranac voli klub, ljubimac je navijaca i ima ucinak 126 utakmica i 66 golova i osim Saleta svi mogu da mu se sagnu u klubu.

          Sto se tice dovodjenja igraca, nije Djura jedini krivac, krivi su i svi ostali. Morali su mnogo bolje to da sklope za tih malo jace od 3 miliona. Nikad nije toliko novca potroseno a toliko je rupa u timu, mada se to moze bolje sastaviti i od ovoga sto je tu. S obzirom na to koliko je zaradjeno, moralo se mnogo vise uloziti u nekoliko poslednjih prelaznih rokova i pored odrzavanja stadiona (koji vidimo kako je odrzavan), plata, stipendija, poreza i svega ostalog. Savic je najbolji primer svega toga i dovodjenje njegove zamene, Jovetic takodje odlican primer kad je umesto njega stigao raspali Paunovic za kikiriki a prodat decko za vise od 8 miliona. Lazu nas mnogo i uz to kradu. Ne radi se planski i zato smo tu gde smo sad i desavace nam se ovakve stvari dokle god je tako. Jug bez obzira na sve, ne sme biti onako prazan, moramo sada biti najjaci i to sto bude na terenu da podrzimo jer samo oni mogu da uzmu bodove a ove da gledamo nekako da oteramo. SVE NA KURAC, PARTIZAN JE SAMPION!!!

          Braco Grobari, jeste dugacko ali procitajte molim vas ako mozete kad budete imali vremena pa recite sa cim se slazete ili ne slazete. U principu ne volim da pricam puno u upravi, vec o fudbalu ali sam sad morao i toga da se dotaknem. Morao sam u 2 posta jer nije stalo sve u 1.
          sigpic

          Comment


          • Svaka na mestu S-Nash, rekao sam ti na pp sta se ne bih malcice slozio ali sve u svemu
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Originally posted by Miko View Post
              Svaka na mestu S-Nash, rekao sam ti na pp sta se ne bih malcice slozio ali sve u svemu
              Sto se toga tice, sve treba javno da govorimo u vezi Partizana, bar mi javno da pricamo.

              Rekao si da se Stanoje uplasio. Jebem ti trenera koji se plasi bilo cega, taj onda mora da ide. Cenio sam ga i ja dok je radio kako valja ali covek kog izbaci ekipa ciji navijaci daju po 50 eura za budzet ne sme biti trener Partizana.
              sigpic

              Comment


              • Rekao sam ti , prvo treba oterati upravu , znaci sve : Djuric,Nadj,Grubor,Krstajic , ako vec imamo trenera koji ima ili je imao respecta i kredibilitet kod navijaca da ima i normalnu upravu a ne da gledamo onog sa razvaljenim licem kako sedi u lozi , broji pare ... Nece rezultati doci sami , Partizan se ne sme braniti i to je cinjenica , napadaj , primi 2 gola ali zabij 4
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Originally posted by Miko View Post
                  Rekao sam ti , prvo treba oterati upravu , znaci sve : Djuric,Nadj,Grubor,Krstajic , ako vec imamo trenera koji ima ili je imao respecta i kredibilitet kod navijaca da ima i normalnu upravu a ne da gledamo onog sa razvaljenim licem kako sedi u lozi , broji pare ... Nece rezultati doci sami , Partizan se ne sme braniti i to je cinjenica , napadaj , primi 2 gola ali zabij 4
                  Koliki god da su ovi kreteni, sa ovim sto ima je on morao proci Samrok i on je najveci krivac za ove stvari. Djura i mornari su krivi za to sto se klub posle ulaska u LS i silne zarade od toga i prodaje igraca nije uzdigao na visi nivo i ulozio pare i trud u to da i sa 2. timom se sprdamo po JSL sa svima pa i sa Zvezdom, ili bar budemo ravnopravni. Partizan ima fenomenalnu skolu, pogledaj kakvi se tu talenti stvaraju, sta su postigli a ima jos vise onih koji su mogli isto to ali nisu zbog raznih faktora. Mi se mozemo braniti ponekad, sa odredjenom formacijom u Evropi protiv protivnika kao sto je Arsenal, a ne Zvezda, Vojvodina i Samrok. Mi da smo radili kako treba jos od prvog ulaska u LS, bili bismo konstantan ucesnik LS koji bi ponekad otisao u TOP16 a u LE bismo mogli do samog kraja posle 3. mesta u LS. Za taj prvi deo su krivi Zeka i Bjeka, za ovaj Djura.
                  Last edited by Casiraghi; 30-08-11, 02:06.
                  sigpic

                  Comment


                  • Samo da osvojimo titulu u JSL , ako ne osvojimo , to ce tek da bude slikanje
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Zna li neko sto nije bilo najavljene Krletove konferencije, bas da vidim sta ce i on da kaze?

                      Sto se Stanoja tice, koliki god debil da je ispao, za neke stvari je upravu ali se posle ove konferencije vidi koliko se on tu pita, prvenstveno ovo oko Savica. Nije znao da mu stoper ide, e jebem ti trenera. Kaze da sam sastavlja tim, sto tek dokazuje koliko veze sa fudbalom nema mada ne verujem da ga on 100% sastavlja svaki mec i mislim da nema muda za to.
                      sigpic

                      Comment


                      • Imaju danas sastanak i nece niko da se oglasava,bar je tako Stanojevic rekao.

                        Comment


                        • Krle povredio nogu na fudbalu navodno, mada ce pre biti da hoce da se povuce i ne oglasava se jer njega bi mozda cekala i najnezgodnija konferencija.
                          sigpic

                          Comment


                          • Bice ovo teska sezona za Partizan. Na neki nacin mi je zao Stanojevica, ali sa druge strane sam je kriv: pustio je pola tima da ode (Savic, Tejgo, Fejsa, a da ne pominjemo Moreiru, Nastasica itd). Da li ih je on pustio ili nije zeleo da se do kraja bori za njih, izadje u javnosta i kaze "nemojte da ih pustate neophodni su nam" nije ni vazno. Kriv je! Sa druge strane dokle god bude cutao Djuric ce da nastavi svoju pricu kako je uprava koju imamo najbolja na svetu, krivi su kao trener i igraci: "ulozili smo najvise do sada, imamo po dva igraca na svakoj poziciji, blah blah blah..." Koje igrace?! Scepovica i Vukica?! U koga ste ulozili? U Markesa koji nije odigrao nijednu utakmicu?! U Jovancica koji gol ne zna da pogodi?! U Rankovica matorog?! Eduardo ima platu koliku je imao i Moreira, ali je Moreria za njega izmislio fudbal a Djuric ga oterao! Kakvu nasa uprava strategiju ima?! Govore o nekakvim trogodisnjim planovima, a onda pred najvaznije utakmice sezone odbranu ne mogu da sastave! To sto imamo neke titule u ovoj nasoj najsumnjivijoj ligi nista ne znaci, a i onaj kup kako smo osvojili bolje da nismo. Trava nam propala na stadionu, a sponzora ne mozemo da nadjemo vec drugu sezonu!
                            Djuric, Grubor i ostali da pakuju kofere!!
                            CZ-JK-Elton John-Diva

                            Comment


                            • Zao ti Stanojevica?

                              Ne kontam ni tebe ni ljude sa drugih foruma koji hoce da taj ostane. Ispao je od jebenog Samroka, ja bi i Murinju tu dao otkaz. Kakve god da je igrace imao morao je ove da prodje, ajde Genk da mu se nekako oprosti ali i tu smo trebali dalje jer smo ih ubili u pojam. Kriv je i mora da leti, sa svima ostalima u paketu, klubu je potrebna kompletna rekonstrukcija. Mogu samo da ostanu ovi igraci sto valjaju i ekonomi.
                              sigpic

                              Comment


                              • Kuku , izgubili smo od Sente 3:2 u prvom timu , jaooo , sve gore i gore :

                                Senta - Partizan 3:2
                                Gledalaca: 1.500
                                Sudija: Srđan Kaurin (Subotica)
                                Strelci: Beslać 35, Farkaš 43, Vasin 76. - Dijara 44, 87.
                                Žuti karton: Anderson (Partizan)

                                SENTA: Bodiroga, Farkaš, Kakaš, Radin, Cvetković, Grujić, Jović, Popov, Kurtušić, Đukić, Beslać. Igrali su još: Vukobrat, Vojvodić, Đeri, Vasin, Pankarićan, Mandić, Žmukić.

                                PARTIZAN: Stojković, Miljković, Stanković, Rnić, Anderson, Ranković, Smiljanić, Babić, Ilić, Šćepović, Dijara. Igrali su još: Petrović, Lazevski, Jovančić.
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X