Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.sportsport.ba/ino_fudbal/...partizan/72135

    Comment


    • Originally posted by asprilja View Post
      Da li ja mogu na Zvezdinoj temi Prosineckog da zovem Prosjak ili Stakor ? Mislim nista licno, ti si mi T-Mac jedna od gotivnijih glava ovde, briga me i za Stanoja, nego cisto informativno pitam, da li je dozvoljeno takvo peckanje ?
      Ma nije peckanje, nego znam da ga ni momci ne vole ovde, pa ga zato tako zovem, znam da im ne smeta.
      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • Avram Grant,ne znam kako je uspeo da ispadne sa onakvim timom West Ham-a iz Premiershipa,to mi nikad nece biti jasno..
        CZ-JK-Elton John-Diva

        Comment


        • Negde se cak pominje i Sven Erikson
          sigpic

          Comment


          • Izgleda da smo se zaleteli sa Lotarom...mada nista se jos ne zna. Jedino je sigurno da ce Stanoja zameniti stranac. Valjda?

            Jebe lud zbunjenog.

            Comment


            • Na kraju ce da dodje neki trener iz srbije za koga niko nije cuo.

              Comment


              • Originally posted by trigger View Post
                Na kraju ce da dodje neki trener iz srbije za koga niko nije cuo.
                Iskreno cisto sumnjam. Djura hoce sebi da kupi jos vremena sa poznatim trenerom i dobrim igracima. Nemojte da se iznenadite ako dodju stvarno dokazani igraci.

                Iskreno jebe mi se ko ce biti trener i ko ce biti predsednik. Samo hocu sledece sezone da gledam musemu na centru JNA.

                Comment


                • Iskreno jebe mi se ko ce biti trener i ko ce biti predsednik. Samo hocu sledece sezone da gledam musemu na centru JNA.
                  pfk!

                  Comment


                  • Pominju se i Krcmarevic i Katanec kao moguce resenje za menadzera.
                    Ako dodje Avram Grant, osvajamo LS, nema sta
                    Everything you want is on the other side of fear.

                    Comment


                    • Morate biti ponosni, imaćete i vi trenera koji je bio učesnik finala LŠ
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • Originally posted by Krle View Post
                        Morate biti ponosni, imaćete i vi trenera koji je bio učesnik finala LŠ
                        Onda cemo da nadrljamo pouceni vasim iskustvom.

                        Comment


                        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                          Onda cemo da nadrljamo pouceni vasim iskustvom.
                          Moguće, plus će vas dobro ojaditi pri raskidu ugovora a i ovako dok još bude na klupi...
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • Originally posted by Krle View Post
                            Moguće, plus će vas dobro ojaditi pri raskidu ugovora a i ovako dok još bude na klupi...
                            Koga boli za pare, vidis da Djura i hoce da se iskesira i da kupi navijace ovim potezom, njemu je kinta posle svih ovih sranja najmanji problem.
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • Originally posted by Krle View Post
                              Moguće, plus će vas dobro ojaditi pri raskidu ugovora a i ovako dok još bude na klupi...
                              Imamo mi para da platimo tri Granta opusteno

                              Comment


                              • Njemu nisu problem pare jer ih u klubu ima i to mnogo, samo ce lopovi to uloziti tako da spasu svoje dupe i ostanu u klubu sto duze.

                                A Grant je smesan trener, ne bi sa njim nista uradili. Ten-Kejt bi bio dobro resenje ako se vec pominju stranci a Mateus nece, Erikson mi je ipak nerealan nekako.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X