Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pils Plus trazio 1.5 miliona

    Comment


    • Sad izgleda nista ni od Granta, kakva sprdacina, na kraju ce da "pregovaraju" sa Eriksonom, Kuperom i Benitezom a ostace Samrok ko da gledam.
      sigpic

      Comment


      • izgleda da ce ipak biti grant

        Comment



        • A Grant je smesan trener, ne bi sa njim nista uradili.


          Genijalac, nema sta...

          Comment


          • http://www.mondo.rs/s230476/Sport/Fu..._je_Grant.html

            I definitivno, Avram Grant novi trener Partizana.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Mogu misliti koje su pare bacene da Grant dodje,a pitanje da li ce se to vratiti dogodine dobrim igrama u evropi.
              sigpic
              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

              Comment


              • Originally posted by manda View Post
                Mogu misliti koje su pare bacene da Grant dodje,a pitanje da li ce se to vratiti dogodine dobrim igrama u evropi.
                Po nekim pricama njemu 800 - 900 000 godisnje + plata asistentu + 400 000 ako udje u LS.

                Treba sacekati pa videti da li je ovo bilo dobro. Svakako ce biti zanimljivo imati ovakvo ime u JSL.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Ako nista drugo bar je kurcenje na nivou Djuka vazda bio moj covek.

                  Comment


                  • Bolje i Grant nego Erikson.Necu nista da govorim u napred ali Grant je bar pravi autoritet za razliku od Stanojevica ko ji bi to silno hteo da bude.U ostalom sasvim solidno je vodio Celzi,ni ovaj Boas nije nista bolji.

                    "Visina ugovora će biti usklađena sa realnim mogućnostima kluba, merilima primenjivanim u prethodnoj deceniji i neuporedivo manja od netačnih informacija koje su se pojavile u javnosti" Magla svuda,magla oko nas...
                    Last edited by milanche; 13-01-12, 10:54.

                    Comment


                    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                      Ako nista drugo bar je kurcenje na nivou Djuka vazda bio moj covek.
                      Ne mogu nikako da shvatim da gotivis mutavog j...s mi sve.

                      Ma nisam zadovoljan nikako, indijanac teski i jos skup, moglo se dovesti pojacanje i to dobro za te pare a igraci su se vezali za Samroka pa ce ga mozda i bojkotovati. Nije se imalo para za Tejgovu platu, veznjak od milion bi stigao ako prodjemo Genk a sad se za trenera daju ovolike pare. Mamu vam lopovsku i lazovsku...
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by S-Nash View Post
                        Ne mogu nikako da shvatim da gotivis mutavog j...s mi sve.

                        Ma nisam zadovoljan nikako, indijanac teski i jos skup, moglo se dovesti pojacanje i to dobro za te pare a igraci su se vezali za Samroka pa ce ga mozda i bojkotovati. Nije se imalo para za Tejgovu platu, veznjak od milion bi stigao ako prodjemo Genk a sad se za trenera daju ovolike pare. Mamu vam lopovsku i lazovsku...
                        Kurcimo se brate, moze nam se, necu da te ubedjujem ali onaj kome Bik cuva ledja ne moze da bude dobar a to je u ovom slucaju Stanoje.

                        Comment


                        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                          Kurcimo se brate, moze nam se, necu da te ubedjujem ali onaj kome Bik cuva ledja ne moze da bude dobar a to je u ovom slucaju Stanoje.
                          Ti odlicno znas da ja ne gotivim Stanoja odavno kad sam video ko je i sta je, kao trener i kao covek. Ja bih sve kompletno promenio, nisam ni uz Stanoja ni uz Djuru. Samo ne mogu da shvatim da neko moze da bude uz coveka koji nas onoliko laze od pocetka mandata a ostavih link one teme sa juznatribina.net gde ima retrospektiva svega. Treba svi kompletno da idu iz svetinje, dotakli smo dno.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by S-Nash View Post
                            Ti odlicno znas da ja ne gotivim Stanoja odavno kad sam video ko je i sta je, kao trener i kao covek. Ja bih sve kompletno promenio, nisam ni uz Stanoja ni uz Djuru. Samo ne mogu da shvatim da neko moze da bude uz coveka koji nas onoliko laze od pocetka mandata a ostavih link one teme sa juznatribina.net gde ima retrospektiva svega. Treba svi kompletno da idu iz svetinje, dotakli smo dno.
                            Todor uvek laze za pojacanja pa nista, i ne mozes reci da je Grant los trener a covek je ponizio po mnogima najbolju ekipu svih vremena. Nikad Barsa nije bila onako ponizena fudbalski otkad je ja gledam.

                            Comment


                            • Kako mi ide na ku*ac to oko plata i bonusa...Jebe mi se bre koliko je ko placen,meni ni iz dzepa ni u dzep.

                              Drago mi je sto je dosao poznat trener umesto onog malog smrada.

                              Imace celu polusezonu da se upozna sa timom i da ga uigra za borbe u Evropi.

                              Comment


                              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                                Todor uvek laze za pojacanja pa nista, i ne mozes reci da je Grant los trener a covek je ponizio po mnogima najbolju ekipu svih vremena. Nikad Barsa nije bila onako ponizena fudbalski otkad je ja gledam.
                                Todor skoro savrseno radi godinama, levati novinare a KK znamo kakve uspehe ima.

                                Grant je vodio Celsi samo u sezoni 07-08 gde nisu igrali sa Barsom. Mozda mislis na 08-09 ali tad ih je vodio onaj genije od Hidinka. Grant nije bio los u Celsiju ali su svi ti igraci tada bili na svom vrhuncu. Posle u Portsmutu ocajan iako nije imao toliko los sastav ali zapali su u dugove pa ajde. Prosle godine Vest Hem je bio zakucan na dnu sa timom mnogo igracki jacim od Vulvsa, Blekpula, VBA, Birmingema, Blekburna i Vigana. Videcemo ga uostalom ali da ga toliko placamo ne vredi. Mozemo 2 odlicna igraca kupiti za te pare.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X