Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by colke995 View Post
    Kad uleti Karlton Kol <3

    Comment


    • Mislim da ce dovesti Grant nekog, ali sumnjam da ce Karlton Kola, ipak je Vest Hem drugi u cempionsipu, a Karlton im je prvi strelac tima. Nema logike Realniji mi je Piquionne, ako vec pregovara sa Vest Hemom. Mada bio bih zadovoljan i Kerjuom
      Cuj prvi maj

      Comment


      • Originally posted by asprilja View Post
        Mislim da ce dovesti Grant nekog, ali sumnjam da ce Karlton Kola, ipak je Vest Hem drugi u cempionsipu, a Karlton im je prvi strelac tima. Nema logike Realniji mi je Piquionne, ako vec pregovara sa Vest Hemom. Mada bio bih zadovoljan i Kerjuom
        Ma nema sanse da bilo ko od njih dodje ovde...
        Jedan je Obradovic Zarko!

        Comment


        • Mnogo koci ovo,tako da cu kasnije da procitam negde sta je bilo do kraja...

          Mnogo je vise stvari rekao Stanojevic nego sto sam ocekivao. Bice sranja.

          Comment


          • Originally posted by Ljuba90 View Post
            Mnogo koci ovo,tako da cu kasnije da procitam negde sta je bilo do kraja...

            Mnogo je vise stvari rekao Stanojevic nego sto sam ocekivao. Bice sranja.
            Izaci ce negde sigurno cela konferencija, ako nista Miko ce napraviti svom Stanoju klip na YT.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Ljuba90 View Post
              Mnogo koci ovo,tako da cu kasnije da procitam negde sta je bilo do kraja...

              Mnogo je vise stvari rekao Stanojevic nego sto sam ocekivao. Bice sranja.
              Kako ga bre nije sramota ovako da laje do juce je sa tim ljudima ziveo radio, tek kada mu je dupe ugrozeno poceo malo da pecka a kada je isteran gledaj sta prica. Da nije bilo ovoga on bi 5 godina cutao i smeskao se kao poslednji dzukac iako sve ovo misli o tim ljudima. Kakvo licemerje kakav bezobrazluk. Trunke obraza nema. To tako ne radi smekeri. Dovidjenja sir i nemoj se vracati.

              Comment


              • Jel mi se cini ii se on nada povratku posle skupstine?

                Comment


                • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                  Kako ga bre nije sramota ovako da laje do juce je sa tim ljudima ziveo radio, tek kada mu je dupe ugrozeno poceo malo da pecka a kada je isteran gledaj sta prica. Da nije bilo ovoga on bi 5 godina cutao i smeskao se kao poslednji dzukac iako sve ovo misli o tim ljudima. Kakvo licemerje kakav bezobrazluk. Trunke obraza nema. To tako ne radi smekeri. Dovidjenja sir i nemoj se vracati.
                  Ma ja samo kazem da ce biti sranja jer je potkacio Ruzica...

                  @Garnet i ja tripujem da se nada povratku. Ali ne verujem da je tako nesto moguce.

                  Comment


                  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                    Kako ga bre nije sramota ovako da laje do juce je sa tim ljudima ziveo radio, tek kada mu je dupe ugrozeno poceo malo da pecka a kada je isteran gledaj sta prica. Da nije bilo ovoga on bi 5 godina cutao i smeskao se kao poslednji dzukac iako sve ovo misli o tim ljudima. Kakvo licemerje kakav bezobrazluk. Trunke obraza nema. To tako ne radi smekeri. Dovidjenja sir i nemoj se vracati.
                    Na pocetku prelaznog roka je koliko se secam cak i hvalio upravu i saradnju sa istom iako svi znamo kakvi su.

                    Da se tad oglasio i pobunio i isterao svoje, ne bi ga niko vise cenio od mene a ovako mi je jos pao u ocima iako sam kontao da ne moze vise.
                    sigpic

                    Comment


                    • Aha narocito ce posle skupstine da se vrati, Grant ima ugovor na dve godine, bas da vidim tu upravu koja ce da ga istera.

                      Comment


                      • Znam da je nemoguce pa mi je zato i cudno...

                        A mali Lazar je upakovan

                        A move for Serbian wonderkid Lazar Markovic is looking unlikely after his club Partizan Belgrade slapped a £14m price on his head.
                        People Sport revealed last week that the 17-year-old was a target – but Dalglish will not fork out that kind of cash.

                        Comment


                        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                          Aha narocito ce posle skupstine da se vrati, Grant ima ugovor na dve godine, bas da vidim tu upravu koja ce da ga istera.
                          Ima ugovor na godinu i po i mogucnost da nakon toga produzi na jos godinu.

                          Najdraze mi je od svega sto se odmah videlo da necemo imati slucaj Zeman, tj - igraci nece bojkotovati Jevrema

                          Comment


                          • Ugovor je na godinu i po i automatski se produzuje na jos godinu ako udjemo u LS...

                            Comment




                            • Marinkovic Nenad!

                              Comment


                              • Prijateljske utakmice FK Partizana na pripremama:

                                27. Januar: FK Partizan - Neftchi Baku
                                02. Februar: FK Partizan - Dalian Shide F.C.
                                06. Februar: FK Partizan - Filipini
                                15. Februar: FK Partizan - FC Chornomorets Odesa
                                18. Februar: FK Partizan - AC Horsens
                                21. Februar: FK Partizan - Diang Suom
                                23. Februar: FK Partizan - FC Dynamo Moscow
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X