Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AcaGrobar View Post
    Zasto bi menjao Medu?I neka stavi vise Dijaru jeb'o ga Scepovic!
    Medo i Lola ce biti zastoko kaznjeni za nesportsko ponasanje...mada ja Medu ne bih kaznio,lik stranac je ginuo vise za Partizan od Vukica i co. Ali svakako je vreme da vidimo talentovanog S.Markovica u prvoj postavi.

    Comment


    • Originally posted by Ljuba90 View Post
      Medo i Lola ce biti zastoko kaznjeni za nesportsko ponasanje...mada ja Medu ne bih kaznio,lik stranac je ginuo vise za Partizan od Vukica i co. Ali svakako je vreme da vidimo talentovanog S.Markovica u prvoj postavi.
      Stanoje je stvarno puk'o...pa Medo nikako ne zasluzuje da bude kaznjen,posebno ne sada kada smo u govnima ovakvim...

      @LBJ

      Cini mi se da ce se sa dolaskom Mange Sale konacno premestiti na svoju poziciju,a to je iza napadaca.
      Jedan je Obradovic Zarko!

      Comment


      • Originally posted by AcaGrobar View Post
        Stanoje je stvarno puk'o...pa Medo nikako ne zasluzuje da bude kaznjen,posebno ne sada kada smo u govnima ovakvim...

        @LBJ

        Cini mi se da ce se sa dolaskom Mange Sale konacno premestiti na svoju poziciju,a to je iza napadaca.
        Sad moze i desnog beka da igra sto se mene tice kada smo ispali iz Evrope
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Ne znam zasto svi pljuju Saleta.Pa covek je GINUO i u cetvrtak!E sad,nije na njemu da daje golove,on je svoj posao radio kako treba,trcao,proigravao i sve sto treba,nego dzaba kad volovi oko njega!
          Jedan je Obradovic Zarko!

          Comment


          • Originally posted by AcaGrobar View Post
            Ne znam zasto svi pljuju Saleta.Pa covek je GINUO i u cetvrtak!E sad,nije na njemu da daje golove,on je svoj posao radio kako treba,trcao,proigravao i sve sto treba,nego dzaba kad volovi oko njega!
            Niko Saleta ne pljuje Sale je najveci igrac Partizana svih vremena.

            Comment


            • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
              Niko Saleta ne pljuje Sale je najveci igrac Partizana svih vremena.
              Ti ipak bas previse volis Saleta...

              Pljuju ga mnogi,procitaj malo komentare grobara...
              Jedan je Obradovic Zarko!

              Comment


              • Izbroj svima trofeje i ako neko bude imao pola Saletovih on je bolji od njega.

                P.S. Ko god ga pljuje taj sa grobarstvom nikakve veze nema.

                Comment


                • Realno Sale nema snage za 1.tim , bez obzira sto on srce ostavljao na terenu , nama ne treba srce nego igra , on treba da udje od 30 minute i igra , nema on snage
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Ne bi ni ti imao da imas 30 i kusur godina i da moras da igras krilo ili kako god se zove ta pozicija koju je Stanoje izmislio za Saleta. On MORA da bude iza spiceva jer salje fantasticne lopte iza ledja odbrambenih igraca.

                    Comment


                    • To je nesto o cemu se ne razmislja kada neko ima status najveceg ikada. To sto se Real ogresio o Raula tako im se i vraca.

                      Comment


                      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                        To je nesto o cemu se ne razmislja kada neko ima status najveceg ikada. To sto se Real ogresio o Raula tako im se i vraca.


                        Sale treba da igra prvu,pa makar imao 100 kila i dve kutije cigara pri ruci

                        Comment


                        • Originally posted by Ljuba90 View Post
                          Ne bi ni ti imao da imas 30 i kusur godina i da moras da igras krilo ili kako god se zove ta pozicija koju je Stanoje izmislio za Saleta. On MORA da bude iza spiceva jer salje fantasticne lopte iza ledja odbrambenih igraca.
                          Pa njegovo vreme je proslo Sta sada sam ja bio sa 25 najbolji na svetu , niko mi ni do koljena , a sad recimo imam 38 i igram u Realu , ne mogu potrcati i treba da igram 1.tim ? Sale treba da ulazi do 60 minute
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Jel ti citas sta ja pisem??? On igra na poziciji na kojoj mora dosta i defanzivi da se posveti,a to unistava i njegovu ofanzivu...ako bi bio iza spiceva ne bi morao toliko da trci i da trosi snagu i mogao bi lagano da odigra celu utakmicu!

                            Comment


                            • MA citam ali i to tesko. Ali Stanojevic nece popustiti , videces da ni sutra protiv OFK-e nece igrati iza spiceva. Stanoje kad upre u nesto ...
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Stanoje je buzga a Sale je legenda i da treba da igra dok god hoce postoje neke stvari koje su vaznije od samog rezultata.

                                Comment

                                Working...
                                X