Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije jos gotovo sa Savketom a sa Zukom jesmo stupili u kontakt.

    Comment


    • juca ce doci ako se proda meda

      Comment


      • Originally posted by carter985 View Post
        juca ce doci ako se proda meda


        4:45 Je l ti lepo?

        Comment


        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
          Nije jos gotovo sa Savketom a sa Zukom jesmo stupili u kontakt.
          ma znam da nije,ali tesko da ce ostati,zaista steta da ode tako mlad,plasim se da ga ovi ne upropaste jer je paklena konkurencija u cityju iako oni zivo nista ne osvojise

          Comment


          • Originally posted by miki1 View Post
            ma znam da nije,ali tesko da ce ostati,zaista steta da ode tako mlad,plasim se da ga ovi ne upropaste jer je paklena konkurencija u cityju iako oni zivo nista ne osvojise
            I ako potpise za njih velika je sansa da ostane 6 meseci kod nas.

            Comment


            • Dakle ljudi ostadosmo bez coveka koji je posle Lole najveca Grobarcina koja je igrala u skorije vreme u Partizanu.Raco majstore,hvala za sve i zelim ti sve najbolje u karijeri.Koliko god da si znao da gresis i da brzas,onu golcinu ti nikad necu zaboraviti.Hvala za sve!




              sigpic

              Comment


              • Originally posted by S-Nash View Post
                Dakle ljudi ostadosmo bez coveka koji je posle Lole najveca Grobarcina koja je igrala u skorije vreme u Partizanu.Raco majstore,hvala za sve i zelim ti sve najbolje u karijeri.Koliko god da si znao da gresis i da brzas,onu golcinu ti nikad necu zaboraviti.Hvala za sve!




                Sa kojom lakocom dribla, kazem ja AMC niko ne ume da vidi 'bet ti trenere.

                Comment


                • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                  Sa kojom lakocom dribla, kazem ja AMC niko ne ume da vidi 'bet ti trenere.
                  Brate,dok tebe i mene neko ne progura na trenerske pozicije nista od nekog ozbiljnijeg rezultata.

                  Ali zaista je atipican igrac jer kad ga covek pogleda stvarno bi mislio da je pravi kostolomac a on je bas u defanzivi najslabiji.Al zato kad povuce loptu + sto ima tu neku pozitivnu energiju kojom vuce i saigrace kad je tesko,zaista moze da bude dobar igrac.U Holandiji ce verovatno i pokazati svoj puni potencijal,jer tamo defanzive ni nema.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by S-Nash View Post
                    Brate,dok tebe i mene neko ne progura na trenerske pozicije nista od nekog ozbiljnijeg rezultata.

                    Ali zaista je atipican igrac jer kad ga covek pogleda stvarno bi mislio da je pravi kostolomac a on je bas u defanzivi najslabiji.Al zato kad povuce loptu + sto ima tu neku pozitivnu energiju kojom vuce i saigrace kad je tesko,zaista moze da bude dobar igrac.U Holandiji ce verovatno i pokazati svoj puni potencijal,jer tamo defanzive ni nema.
                    Jednom je Herenven igrao sa taktikom 3-3-4
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Originally posted by MikoSurvivor View Post
                      Jednom je Herenven igrao sa taktikom 3-3-4
                      od ta 3 vezna 2 budu zadnji vezni i od ta 4 napred 2 krila i bog da te vidi!

                      Comment


                      • Originally posted by S-Nash View Post
                        Dakle ljudi ostadosmo bez coveka koji je posle Lole najveca Grobarcina koja je igrala u skorije vreme u Partizanu.Raco majstore,hvala za sve i zelim ti sve najbolje u karijeri.Koliko god da si znao da gresis i da brzas,onu golcinu ti nikad necu zaboraviti.Hvala za sve!
                        dobar vam taj lola grobar, bas me cudi sto nije ostao i ove sezone
                        NAĐ OSTAVIO SUPRUGU ZBOG LOLE SMILJANIĆA?!
                        Partizanovac napustio ženu nakon što je u njenom telefonu pronašao poruke mlađanog fudbalera
                        Razvod zbog preljube, ali čije?
                        Visoki funkcioner fudbalskog kluba Partizan Albert Nađ i njegova još uvek zakonita supruga Jelena definitivno se neće miriti, a brakorazvodna parnica mogla bi da bude okončana do kraja leta, otkriva za Kurir izvor blizak supružnicima, i tvrdi da je do kraja došlo zbog njene prevare.
                        - Oni već mesecima nisu zajedno, a razmirice traju skoro godinu dana! Jelena se više puta žalila na fizičko zlostavljanje, a Albertovi prijatelji kažu da je čašu prelila poruka fudbalera Partizana Lole Smiljanića, koju je on našao u ženinom telefonu. Ubrzo je i Albert našao...

                        Comment


                        • Originally posted by carter985 View Post
                          dobar vam taj lola grobar, bas me cudi sto nije ostao i ove sezone
                          Stvarno je lepo od tebe sto se vise zanimas za Partizan nego za Zvezdu,uskoro ce carter grobarcina da postane..
                          CZ-JK-Elton John-Diva

                          Comment


                          • Originally posted by Kalu View Post
                            Stvarno je lepo od tebe sto se vise zanimas za Partizan nego za Zvezdu,uskoro ce carter grobarcina da postane..
                            Ne daj boze nikad :S

                            Comment


                            • Carter a koga vi imate od cigana u klubu?Kaludjerovic,Kirovski,Scepovic i Ninkov vam je otisao al je isto teska grobarcina.Da nije mozda Evandro navijac Zvezde od detinjstva?

                              Inace ljudi ne znam za vas ostale grobare ali ja sam ovu duplu krunu proslavio najvise od svih i presrecan samo sto je bilo toliko njih koji su s Juga sisli na teren.Zato mi je najvise i zao sto odlazi Raca,sa kojom je on samo zeljom i motivacijom igrao derbi.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by S-Nash View Post
                                Carter a koga vi imate od cigana u klubu?Kaludjerovic,Kirovski,Scepovic i Ninkov vam je otisao al je isto teska grobarcina.Da nije mozda Evandro navijac Zvezde od detinjstva?

                                Inace ljudi ne znam za vas ostale grobare ali ja sam ovu duplu krunu proslavio najvise od svih i presrecan samo sto je bilo toliko njih koji su s Juga sisli na teren.Zato mi je najvise i zao sto odlazi Raca,sa kojom je on samo zeljom i motivacijom igrao derbi.
                                Piksi je ciganin i njihov kapiten Stameni

                                Comment

                                Working...
                                X