Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: PARTIZAN FC

    [quote author=carter985 link=topic=1076.msg172757#msg172757 date=1285620456]
    ja sam mislio da je danas nedelja &*#GI(]

    lm, otvori ovi sutra pa ces naci sve ls utakmice http://atdhe.net/index.html
    [/quote]

    ma znam ja za sve te linkove
    inace trebao bi biti prijenos i ovdje (to je sajt nove tv):

    http://gol.hr/rubrika/champions_league/uzivo/

    Comment


    • Odg: PARTIZAN FC

      [quote author=milanche link=topic=1076.msg172764#msg172764 date=1285622932]
      '65slif '65slif '65slif '65slif '65slif '65slif
      idemo crno beli,valjda se zna ko je najbolji u zemlji i regionu 7@$** &8@^J
      posle mozemo i basket da odigramo *T_*@SR
      [/quote]

      bez uvrede, ali kad smo vec kod timova iz ex-yu bolji su i dinamo i hajduk
      dinamo je tukao 2:0 drugi tim druge lige svijeta (villareal9 a hajduk je ispred tog dinama u prvenstvu, dok je partizan izbacio samo anderlecht na penale (i to zbog regularnog gola ponistenog belgijancima)
      dinamo je bio psihicki dolje dok nije dosao vaha, sad su jaki
      imaju 4 igracine: sammir,rukavina, tomecak i tonel. sumnjam da partizan ima tu kvalitetu. hajduk također ima 3 igracine: ibricic, marin ljubicic i strinic (koji je trenutno zbog ozljede van forme). i svi ostali igraci su dobri, amlo je "krivog materijala". lanjski parizan je bio los a u ovaj je doslo samo 2-3 igraca u prvu postavu (iliev, smiljanic) tako da
      u svakom slucaju ta 3 tima odskacu od zvezde

      Comment


      • Odg: PARTIZAN FC

        [quote author=High_Hopes link=topic=1076.msg172862#msg172862 date=1285687001]
        Trebamo iskoristiti što Arsenal igra u desetkovanoj postavi, samo da zaustavimo Aršavina. Prognoza: 1:1. &($%WP+
        [/quote]treba da iskoristite to sto nema struje na stadionu! a EPS vam sponzor &*#GI(]

        Comment


        • Odg: PARTIZAN FC

          [quote author=carter985 link=topic=1076.msg172900#msg172900 date=1285698392]
          [quote author=High_Hopes link=topic=1076.msg172862#msg172862 date=1285687001]
          Trebamo iskoristiti što Arsenal igra u desetkovanoj postavi, samo da zaustavimo Aršavina. Prognoza: 1:1. &($%WP+
          [/quote]treba da iskoristite to sto nema struje na stadionu! a EPS vam sponzor &*#GI(]
          [/quote] &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]

          koja sramota a ujedno i ironija.. EPS #%d*

          Comment


          • Odg: PARTIZAN FC

            u prvih 10 minuta Partizan 3 sjajne prilike, a Arsenal nista...sada svi misle kako se moze i da ima sanse ali Arsenal ce ovako konstantno igrati i samo cekati priliku dok ce Partizan pasti....

            Edit:evo sta rekoh, vec vodi Arsenal.....

            Comment


            • Odg: PARTIZAN FC

              Eto vec 1-3 ako ovako ostane ja pogodih rezultat $#^%RT
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Odg: PARTIZAN FC

                kleo i penali #%d*

                Comment


                • Odg: PARTIZAN FC

                  Nije lose, nije lose.. Iako je Partizan izgubio, ja sam zadovoljan...Jes da je sudija malo u*rao utakmicu (kao i uvek) , ali izgubiti 3:1 protiv Arsenala , nije mala stvar. Braga izgubi 6:0 sa 11 igraca. Kleov penal , i da ga je dao , ne bi se mnogo promenilo, mada bih voleo da ga je zabio.
                  UP THE VILLA!!!

                  Comment


                  • Odg: PARTIZAN FC

                    [quote author=dacha43 link=topic=1076.msg172936#msg172936 date=1285706831]
                    Nije lose, nije lose.. Iako je Partizan izgubio, ja sam zadovoljan...Jes da je sudija malo u*rao utakmicu (kao i uvek) , ali izgubiti 3:1 protiv Arsenala , nije mala stvar. Braga izgubi 6:0 sa 11 igraca. Kleov penal , i da ga je dao , ne bi se mnogo promenilo, mada bih voleo da ga je zabio.
                    [/quote]

                    kako nije lose izgubit 3:1? kuci, i pri tom ti protivnik jos napravi 5 zicwera i bude uvjerljivo bolji
                    lose je to, kao i partizan. nemaju kvalietu. ovo veceras je bilo jadno
                    golman je dobar. i iliev se cini dobar, ono malo sto sam gledao

                    Comment


                    • Odg: PARTIZAN FC

                      [quote author=ruki link=topic=1076.msg172939#msg172939 date=1285707738]
                      [quote author=dacha43 link=topic=1076.msg172936#msg172936 date=1285706831]
                      Nije lose, nije lose.. Iako je Partizan izgubio, ja sam zadovoljan...Jes da je sudija malo u*rao utakmicu (kao i uvek) , ali izgubiti 3:1 protiv Arsenala , nije mala stvar. Braga izgubi 6:0 sa 11 igraca. Kleov penal , i da ga je dao , ne bi se mnogo promenilo, mada bih voleo da ga je zabio.
                      [/quote]

                      kako nije lose izgubit 3:1? kuci, i pri tom ti protivnik jos napravi 5 zicwera i bude uvjerljivo bolji
                      lose je to, kao i partizan. nemaju kvalietu. ovo veceras je bilo jadno
                      golman je dobar. i iliev se cini dobar, ono malo sto sam gledao
                      [/quote]

                      Ovo je u sustini bila skoro nebitna utakmica jer se zna da je cilj 3. mesto i prezimljvanje u evropi a sve ce se resavati sa Bragom i ti mecevi ce biti od velike vaznosti.Ovo je bilo samo za uzivanciju i ponos.Sto se mene tice Partizan je bio dobar ali ubedljivo najznacajniji momenat na mecu je bio crveni karton Jovanovicu,tu se sve prelomilo.U prvih 25 min 2. poluvremena nije bas Arsenal imao puno loptu u nogama....

                      Comment


                      • Odg: PARTIZAN FC

                        [quote author=ruki link=topic=1076.msg172939#msg172939 date=1285707738]
                        kako nije lose izgubit 3:1? kuci, i pri tom ti protivnik jos napravi 5 zicwera i bude uvjerljivo bolji
                        lose je to, kao i partizan. nemaju kvalietu. ovo veceras je bilo jadno
                        golman je dobar. i iliev se cini dobar, ono malo sto sam gledao
                        [/quote]

                        nije lose izgubiti od arsenala,lose je izgubiti od Serifa &+I}\
                        sigpic
                        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                        Comment


                        • Odg: PARTIZAN FC

                          [quote author=dacha-czv link=topic=1076.msg172946#msg172946 date=1285710194]
                          [quote author=ruki link=topic=1076.msg172939#msg172939 date=1285707738]
                          kako nije lose izgubit 3:1? kuci, i pri tom ti protivnik jos napravi 5 zicwera i bude uvjerljivo bolji
                          lose je to, kao i partizan. nemaju kvalietu. ovo veceras je bilo jadno
                          golman je dobar. i iliev se cini dobar, ono malo sto sam gledao
                          [/quote]

                          nije lose izgubiti od arsenala,lose je izgubiti od Serifa &+I}\
                          [/quote]

                          A Dinamo ako je bolji sto je ispao od onih pacera...

                          Comment


                          • Odg: PARTIZAN FC

                            mislio sam na dinamo posto ruki tvrdi da je dinamo bolji od partizana
                            sigpic
                            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                            Comment


                            • Odg: PARTIZAN FC

                              [quote author=dacha-czv link=topic=1076.msg172948#msg172948 date=1285710354]
                              mislio sam na dinamo posto ruki tvrdi da je dinamo bolji od partizana
                              [/quote]

                              skontao sam,sa zakasnjenjem $#^%RT

                              Comment


                              • Odg: PARTIZAN FC

                                Partizan je odigrao solidno,prvih 15.minuta su otvorili odlicno,tu da su zabili gol iz par polu sansi,moglo je biti svasta,nisu se obrukali,svaka im cast.


                                P.S.Ovo je tema o Partizanu,a ne o necem "drugom",molim da se ne pise o drugim stvarima.
                                sigpic
                                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                                Comment

                                Working...
                                X