Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni nije jasno sto nema Dijare medju rezervama.Sve klinci na klupi.Sva sreca pa vodimo.

    Comment


    • KOJI JE OVO KURAC BRE?!

      Cim damo gol odmah se brane i povlace.Nek se nosi u pm ovaj sa mog avatara zajedno sa Rankovicem!
      Jedan je Obradovic Zarko!

      Comment


      • STA JE BRE OVO KOJI KURAC RETARDIRANI MAJMUNSKI, STANOJEVICU RETARDE JEDAN BELOSVETSKI POSEREM TI SE U USTA TVOJA POZERSKA BRE! Zasto se opet povlacimo, zasto breeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee?! Ista prica vec godinu dana, koji kurac!

        Comment


        • Polako ljudi, sve ce doci na svoje mesto, nema sanse da izgubimo od indijanaca

          Comment


          • Ma ako primimo 2 i damo 2, svakako da postoji sansa da izgubimo . Cak bih i voleo da se to desi, pa da konacno oteraju ovog majmuna pozerskog .

            EDIT: Aco, molim te menjaj avatar, ne mogu gledati tog neandertalca vise, smucio mi se, ocu da povracam .

            Volkov je jedina svetla tacka, jedino on i veliki Sale Ilic zasluzuju da nose crno-beli dres .

            Toliko od nasih 5 golova tamo i 15 golova u Hramu .

            Babovicu bre... pa jaoooo majku muuuu... ma nije vredno da se nerviran ovoliko, od sada gledam mec potpuno ravnodusno .
            Last edited by ЕлБиЏеј; 25-08-11, 20:58.

            Comment


            • Sta urade Babovicu????

              Comment


              • Ja ne znam kako ovaj Babovic moze da igra...
                Jedan je Obradovic Zarko!

                Comment


                • Ako ovo izgubimo, odo' da se zamonašim...

                  Comment


                  • Sale,Volkov,Tomic i Ivanov jedini nesto pokazuju.
                    Jedan je Obradovic Zarko!

                    Comment


                    • Spadosmo da igramo produzetke sa irskim metaloglodacima... bravo Stanojevicu, genije fudbalski!

                      Comment


                      • Jadno je sto ih nismo nabili 5-1,ali realno preterujete...mnogo smo dobrih sansi imali,znaci igra nije toliko losa koliko je realizacija!

                        Idemo do pobede!

                        Comment


                        • Ma ne postoji izgovor za ovo! Jednostavno ne postoji! Niko me ne moze ubediti da je nesto van lose igre uticalo na ovakav rezultat .
                          Stanojevic je jedan moron koga pod hitno treba oterati .

                          Comment


                          • Sad znaci kad sam ustao iz dnevnog dobio sam 4 nuspojave : 1) vrti mi se u glavi , 2) ne mogu hodati , neka tezina u meni , jos nek ispadnu pa nek me lupani srcani pa da se oprostimo na domaci nacin , crkli svi da Bog da , ne mogu Samroka pobediti , jaooo Boze ...
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Ma moramo da zavrsimo sve u produzetcima, ako dodju penali tad ce biti za***ano..;)
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                                Jadno je sto ih nismo nabili 5-1,ali realno preterujete...mnogo smo dobrih sansi imali,znaci igra nije toliko losa koliko je realizacija!

                                Idemo do pobede!
                                O tome ja i pricam.Edu je jedini normalan spic ali je mnogo nespreman.

                                Babovic i Rankovic su obicni jadnici,i napolje iz Partizana!
                                Jedan je Obradovic Zarko!

                                Comment

                                Working...
                                X