Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sta li je tebi smesno.

    Comment


    • Smejem se a place mi se druze...
      Jedan je Obradovic Zarko!

      Comment


      • http://www.ipetitions.com/petition/partizan_net/

        Ko zeli da oteramo ove iz uprave neka potpise peticiju na partizan.net sajtu

        Comment


        • Ta peticija moze samo da uvene, kao i sve ostalo kod nas.

          Comment


          • Stanojevic najavio tim bez Vukica,jer sjajni ofanzivni vezista nije u formi a i da je u formi-ne bi igrao jer Partizan ne moze da trpi dva spora igraca na sredini terena
            Stojkovic navodno isao na povecanje polnog organa
            PS:ove vesti sam procitao u zurnalu.

            Comment


            • Originally posted by Drazen 3 View Post
              Stanojevic najavio tim bez Vukica,jer sjajni ofanzivni vezista nije u formi a i da je u formi-ne bi igrao jer Partizan ne moze da trpi dva spora igraca na sredini terena
              Stojkovic navodno isao na povecanje polnog organa
              PS:ove vesti sam procitao u zurnalu.
              Mozes da pogledas na Avanagarda.in sta mislim o zurnalu.

              Comment


              • Drazene to je glupost za povecanje polnog organa ;)

                Nadam se da ce Stanoje da istumba ekipu,da ih malo razdrma.

                Comment


                • Ma dobro,nisam ni ja mislio da je to tacno,nego me cudi da zurnal kao ozbiljan list to pise,ko da je kurir.

                  Comment


                  • Zurnal nije ni za k...

                    Comment


                    • Stojkovic povecao Stojka!
                      Jedan je Obradovic Zarko!

                      Comment


                      • Citam da ce Stojkovic igrati protiv OFK-e , fora je bila tj strucni komentar je losa forma , a imam jedan izvor da se posle Slobode zakacili Stanojevic i Stojkovic jer je ovaj drugi bio jako lose postavljen kod gola iz slobodnjaka i da je doslo do verbalnog sukoba. Takodje to za Vukica me ne zanima , ova uprava na celu sa ,,gospodinom,, Stanojevicem je izgubila moje poverenje i morace dobro da se naradi da bi ga povratila. A takodje @AcaGrobar , sta ce ti taj,taj na profilu , covek napravi penal koji nije trebao ,jer je pitanje da li bi bio gol
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Ja mislim da cemo izaci sa ovakvim timom : Stojkovic-Aksentijevic,Rnic,Ivanov,Volkov-S.Markovic,Tomic,Ilic,Manga-Scepovic,Edu.

                          Comment


                          • Zasto bi menjao Medu?I neka stavi vise Dijaru jeb'o ga Scepovic!
                            Jedan je Obradovic Zarko!

                            Comment


                            • Originally posted by Miko View Post
                              Citam da ce Stojkovic igrati protiv OFK-e , fora je bila tj strucni komentar je losa forma , a imam jedan izvor da se posle Slobode zakacili Stanojevic i Stojkovic jer je ovaj drugi bio jako lose postavljen kod gola iz slobodnjaka i da je doslo do verbalnog sukoba. Takodje to za Vukica me ne zanima , ova uprava na celu sa ,,gospodinom,, Stanojevicem je izgubila moje poverenje i morace dobro da se naradi da bi ga povratila. A takodje @AcaGrobar , sta ce ti taj,taj na profilu , covek napravi penal koji nije trebao ,jer je pitanje da li bi bio gol
                              Pa ne igraju za njih Jovancic i Babovic pa da promasuju prazan gol...
                              Jedan je Obradovic Zarko!

                              Comment


                              • Hocu Scepakadabru i Dijaru u tandemu da vidim bas da li ce pasti nebo ako se to desi hocu Saleta iza njih i hocu Tomica na desnoj strani. Da vidim da l je to neki greh da se tako igra.

                                Comment

                                Working...
                                X