Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da mi se lepo nose iz kluba svi Stanojevi drugari i tatini sinovi, citaj: Vukic Miljkovic Rankovic Babovic Jovancic, ili nek se pokupi Stanoje ako on sam ne moze da ih otera, **bali ga svi petorica po 100 puta, onaj Vukic majmun koji se prvo krije 30 minuta iz zadnjeg veznog da mu slucajno neko ne bi dodao pa onda kad je uzme ima pas unapred 0% a u odbrani ne daj boze da uzme neku loptu ili da da dobije 1 duel slucajno sa loptom ili bez nje. Onda imas Babovica koji ne zna vise koga i sto zalama on bi stativu zamanjivao i zalamao, normalno da dodje bek protivnicke ekipe otrese ga kao obicnu slinu i onda on kuka za faul naravno pas unapred 0%. Na scenu stupa Ranko, Stanojev bratic iz kraja koji je najkompetentniji da igra ovde blizu mene na skolskom sa lokalnim drkadzijama nego na bilo kom terenu, bez brzine bez skoka bez duela bez pasa bez centarsuta bez postavljanja bez jebenog icega. Miljko Stanojev pulen, koji osecam da se moli Stanoju a ne bogu, pa da je majci svojoj zgresio kao Partizanu odrekla bi ga se 40 puta sve mu zivo... Na kraju dolazim do onog bolida Jovancica koji je tu doveden jer je Rankov igrac koji nema grama mozga i koji ne moze da ga utera ni sa 2 metra. Satro bori se, pa koji ce mi klinac da se bori idi onda igraj beka ili zadnjeg veznog napred mi treba neko ko zna. Da je Scepo promasio ono sto je on u ove dve utakmice njega bi obesili vec. Izmene, covek vadi Tomica i Markeca dva nasa do tog trenutka najbolja igraca i pri rezultatu od 1-1 vadi spica(ako se tako moze nazvati) Jovancica. Kreten! Dok to sto mu kapiten i najbolji i najtrofejniji igrac Partizana sedi na klupi necu da komentarisem. Jos jednom nek ne pocne Sale treba ubit neznalicu.

    Comment


    • http://partizan.net/srpski/?p=4029

      Evo jedan zanimljiv text , ismijao sam se malo , a pogledajte sliku
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Mozda dovedemo Kezmana

        Comment


        • Originally posted by Ljuba90 View Post
          Mozda dovedemo Kezmana
          Znam skenjao sam se kad sam cuo. Nadam se najiskrenije da nece doci.

          Comment


          • A meni su pomesana osecanja...Voleo sam ga ko brata,tj i dalje ga volim,ali nisam siguran da je trenutno moze da nama pomogne...

            Comment


            • Placenik je to, 2 sezone je bio i otisao. Dija ima 20 golova i 50 tekmi vise od njega pa je l to tako ide da tvoje dete presisa Senegalac? Zato je Dija kraljina nek mi neko nadje stranca sa ucinkom 125 63! Kralj a Kezo da mu sad kakav MTK ponudi 30 dolara mesecno vise od nas otisao bi tamo, jebeni pro, plus nije vise ni ta klasa.

              Comment


              • Ma sve to stoji...ali nekad se zvala ljutice bogdana,a sad se zove......... Jbg,90% sportista su djubrad,nemoj neko da te prevari

                Comment


                • Originally posted by Ljuba90 View Post
                  Ma sve to stoji...ali nekad se zvala ljutice bogdana,a sad se zove......... Jbg,90% sportista su djubrad,nemoj neko da te prevari
                  Dija Avangarda!

                  Comment


                  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                    Dija Avangarda!
                    Ma ja volim skoro sve igrace Partizana...kako bivse tako i sadasnje

                    Osim naravno Stojkovica,njega ne mogu,nesto mi ne da

                    Comment


                    • Originally posted by Ljuba90 View Post
                      Ma ja volim skoro sve igrace Partizana...kako bivse tako i sadasnje

                      Osim naravno Stojkovica,njega ne mogu,nesto mi ne da
                      Ma Dija mi je omiljeni crnac posle LeBrona

                      Comment


                      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                        Ma Dija mi je omiljeni crnac posle LeBrona
                        Omiljeni crnac mi je Morgan Frimen ali da,od stranih igraca koji su predefilovali SD Partizan mi je Dija na drugom mestu,odmah iza Fredi Hausa

                        Comment


                        • LBJ,nemoj da mislis da te vredjam,ali ti si izgleda mi jedan od onih dezurnih pljuvaca.Oterao bi ti sve igrace iz Partizana i Stanoja + neces ni Kezmana.Hoces da kazes da Partizan nije bio dobar protiv Genka?Bio je odlican,falilo je srece i zavrsnice,e pa upravo zbog toga nam treba Kezman.Mislim da on jos uvek ima snage i znanja.

                          Druga stvar,nema sanse da bilo ko otera Stanoja posle jednog poraza u Uzicu i remija sa onim Ircima.Pa ne moze Partizan da dobije sve utakmice u domacoj ligi.Sto se tice Samroka,nisam gledao ceo mec,posto sam bio u kaficu a na RTS-u je bio kombinovani prenos,pa ne mogu da sudim.Uglavnom,mozda je dobro sto se Partizan malo zatvorio u toj utakmici.Sto da ne?Imamo jako dobar rezultat.Da smo se otvorili,mozda bi primili neki bzvz gol iz kontre,a to nam nikako ne treba.Mora se malo i glavom igrati,a ne samo srcem,ipak mi nismo Barselona pa da razbijamo sve protivnike.

                          Trece,tim nam je desetkovan.Na poziciji desnog beka mora da igra Rankovic,koji je na toj poziciji uzasan.Oba leva beka su povredjena.U Irskoj takodje nije igrao Vukic,koji sasvim solidno igra.Ne znam zasto svi okrivljujete njega i Ilica,oni ljudi sasvim solidno rade svoj posao(verujem da ce biti jos bolje kada se tim uigra).Glavni problem nam je NAPAD.Eduardo ce biti bolji,znate da je imao sezonu u Brazilu + doziveo povredu protiv Novog Pazara.Scepovic je 0,a sto se Jovancica tice ne znam ni ja sta da mislim.Uglavnom,nama treba jos jedan spic,ne mozemo ostati samo sa dva napadaca pa sve i da su oni Runi i Mesi,tako da bi bilo jako lepo probati sa Kezmanom.
                          Jedan je Obradovic Zarko!

                          Comment


                          • Originally posted by AcaGrobar View Post
                            LBJ,nemoj da mislis da te vredjam,ali ti si izgleda mi jedan od onih dezurnih pljuvaca.Oterao bi ti sve igrace iz Partizana i Stanoja + neces ni Kezmana.Hoces da kazes da Partizan nije bio dobar protiv Genka?Bio je odlican,falilo je srece i zavrsnice,e pa upravo zbog toga nam treba Kezman.Mislim da on jos uvek ima snage i znanja.

                            Druga stvar,nema sanse da bilo ko otera Stanoja posle jednog poraza u Uzicu i remija sa onim Ircima.Pa ne moze Partizan da dobije sve utakmice u domacoj ligi.Sto se tice Samroka,nisam gledao ceo mec,posto sam bio u kaficu a na RTS-u je bio kombinovani prenos,pa ne mogu da sudim.Uglavnom,mozda je dobro sto se Partizan malo zatvorio u toj utakmici.Sto da ne?Imamo jako dobar rezultat.Da smo se otvorili,mozda bi primili neki bzvz gol iz kontre,a to nam nikako ne treba.Mora se malo i glavom igrati,a ne samo srcem,ipak mi nismo Barselona pa da razbijamo sve protivnike.

                            Trece,tim nam je desetkovan.Na poziciji desnog beka mora da igra Rankovic,koji je na toj poziciji uzasan.Oba leva beka su povredjena.U Irskoj takodje nije igrao Vukic,koji sasvim solidno igra.Ne znam zasto svi okrivljujete njega i Ilica,oni ljudi sasvim solidno rade svoj posao(verujem da ce biti jos bolje kada se tim uigra).Glavni problem nam je NAPAD.Eduardo ce biti bolji,znate da je imao sezonu u Brazilu + doziveo povredu protiv Novog Pazara.Scepovic je 0,a sto se Jovancica tice ne znam ni ja sta da mislim.Uglavnom,nama treba jos jedan spic,ne mozemo ostati samo sa dva napadaca pa sve i da su oni Runi i Mesi,tako da bi bilo jako lepo probati sa Kezmanom.
                            Prvo, da me znas nikad ne bi rekao da sam dezurni pljuvac ja sam neko ko podrzava i kad ne valja ali kad se pretera koliko ne valja onda pljujem vise nego svi ostali. Drugo, opet da me koliko bilo znas ne bi ni u snu rekao da krivim Ilica ej Sale je za mene Bog skupljam pare da istetoviram Partizanov dres sa njegovim brojem na ledjima nikad u zivotu od mene za njega najmanje losu stvar neces cuti. Vukic ne igra dobro, on je jedna vreca govana koja se scucurila u jednu sjajnu ekipu i ne vidi se zapravo koliko je on jedna velika matora vreca govana. Ponovio sam 1000 puta i opet cu jebem mater i njemu i onom ko se prvi put setio da ga vrati u Partizan. Trece Samrok je ekipa kojoj mi moramo dati 5 ali u najgorem slucaju pobediti zbog bodova koji su nam preko potrebni za neke tamo sledece kvalifikacije. Cetvrto tim nije desetkovan povredama nego je desetkovan Stanojevim nebuloznim greskama, ja sam mu bio najveca podrska dok je radio kako treba i kada je poceo da brlja ali kada je preterao kao sto je ove sezone preterao onda cu prvi da ga pljujem do besvesti. Peto, majstore Scepovic je klasa to sto je Stanojevic nesposoban da ga trenira to sto mu ne odgovara da ima nekog ko je na mnogo visem nivou od njega i sto gusi njegove kapacitete to nije moj jebeni problem. Joveta je imao Djukica, Tosic je imao Jokana i njih dvojica su maltene radili sta su hteli na terenu, zasto? To se supertalentima dozvoljava jer je to jedini nacin da se razviju, Ljajic je tog istog Stanoja koji mi sada glumi neku strogocu na svakom reprezentativnom skupu omladinske reprezentacije terao u kurac i zajebavao ga kako je hteo, nazivao ga taksistom, konobarom i slicno a sad je nasao Scepa da mi on disciplinuje a kad ne daj boze treba da napravi logicnu normalnu izmenu to ne ume, nego protiv genka u najvaznijoj utakmici sezone ubacuje 3 deteta 3 tinejdzera da rese utakmicu, nabija mi Miljkovica decka bolida da uzme jos koji milion iz kase FKP, pa taj Miljko nas je licno kostao do sada 10 miliona evra sve mu redom jebem i njemu i Stanojevicu koji ga je izmislio. Kad budem video da se dozvao pameti da ima dovoljno mozga da jednom u zivotu promeni formaciju da se prilagodi situaciji da ne bude sablon trener koji glumi neki klinac onda cu da ustanem i da mu aplaudiram sa Juga i da mu pevam celih 90 minuta, do tada ce kako jednom Ljaja rece biti konobar kojeg zajebavaju raznorazni funkcioneri u FKP.

                            Comment


                            • Jedna odlicna vest Najperspektivniji golman Srbije,Branimir Aleksic ce uskoro postati nas igrac i biti konkurencija Stojkovicu. A vec od Januara ili Juna postati nas prvi golman

                              Comment


                              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                                Jedna odlicna vest Najperspektivniji golman Srbije,Branimir Aleksic ce uskoro postati nas igrac i biti konkurencija Stojkovicu. A vec od Januara ili Juna postati nas prvi golman
                                Stojke kapiten kad Sale batali

                                Comment

                                Working...
                                X