Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
    Stojke kapiten kad Sale batali
    Stojke ide najkasnije u junu,videces

    Comment


    • Originally posted by Ljuba90 View Post
      Stojke ide najkasnije u junu,videces
      Samo ti sanjaj

      Comment


      • Originally posted by Ljuba90 View Post
        Jedna odlicna vest Najperspektivniji golman Srbije,Branimir Aleksic ce uskoro postati nas igrac i biti konkurencija Stojkovicu. A vec od Januara ili Juna postati nas prvi golman
        Dokle je bese Stojkovic potpisao ugovor?

        LBJ,nisam ja rekao da si ti pljuvao Saleta,vec da ga vecina navijaca pljuje,ne znam ni ja zasto.Ja uopste nisam primetio da Vukic igra toliko lose.
        Jedan je Obradovic Zarko!

        Comment


        • Onako kako smo igrali protiv Petrzalke u pripremnoj bi bilo dovoljno da se raznese Samrok (posto su tu negde po kvalitetu,mozda Samrok jedva malo bolji trenutno).To je bila igra brzih i jakih pasova i konstantnog dopunjavanja i ubacivanja u svim fazama,bez komplikovanja nego jednostavno i prosto, a sada u poslednje dve utakmice nema nista od toga nego opet igra kao u jednom delu prosle sezone... Pad je ocit,nadam se da je u pitanju kratkorocna oscilacija...

          Comment


          • Mozda je ovo za Aleksica ipak bila patka...ali i dalje se nadam da cemo dovesti boljeg golmana od Stojketa...jbg mvp,ne mogu ja "zvezdasa" da gotivim

            Comment


            • Originally posted by Ljuba90 View Post
              Mozda je ovo za Aleksica ipak bila patka...ali i dalje se nadam da cemo dovesti boljeg golmana od Stojketa...jbg mvp,ne mogu ja "zvezdasa" da gotivim
              Pokajao se koji ti je klinac

              Comment


              • Kako mozes da ne gotivis stojketa.Pa lepo je rekao da mu oprostimo ruznu proslost.

                Comment


                • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                  Pokajao se koji ti je klinac
                  Ma super je on,zna svasta da odbrani,ali zna i da se obruka...mislim da pre svega kvalitetom ne zaszluzuje da bude prvi golman Partizana. Gde mi je sad Mladen Bozovic

                  Comment


                  • Originally posted by Ljuba90 View Post
                    Ma super je on,zna svasta da odbrani,ali zna i da se obruka...mislim da pre svega kvalitetom ne zaszluzuje da bude prvi golman Partizana. Gde mi je sad Mladen Bozovic
                    Ma on je ubica, Mladen nije video nista na daljinu ne sme da izadje ziv na loptu.

                    Comment


                    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                      Ma on je ubica, Mladen nije video nista na daljinu ne sme da izadje ziv na loptu.
                      Mladena da mi nisi dirao Samo da Stojke nauci da postavi zivi zid,da bude sigurniji prilikom branjenja suteva iz daljine i to je dovoljno. Ali kazem ti,mislim da ce nas brzo napustiti ;)

                      Comment


                      • Originally posted by Ljuba90 View Post
                        Mladena da mi nisi dirao Samo da Stojke nauci da postavi zivi zid,da bude sigurniji prilikom branjenja suteva iz daljine i to je dovoljno. Ali kazem ti,mislim da ce nas brzo napustiti ;)
                        Nece taj nigde,tu ce i da zavrsi karijeru i to kao rezerva Radisi

                        Comment


                        • Jel istina da veceras brani Radisa?
                          Jedan je Obradovic Zarko!

                          Comment


                          • Originally posted by AcaGrobar View Post
                            Jel istina da veceras brani Radisa?
                            Moguce je.

                            Comment


                            • Originally posted by AcaGrobar View Post
                              Jel istina da veceras brani Radisa?
                              Sve su prilike da cemo gledati najgoreg golmana na svetu u prvoj postavi...ali bar je faca

                              Comment


                              • idemoooo radisaaaaaaa... prolaz sa tobom je zagarantovan!
                                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                                Comment

                                Working...
                                X