Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stanoje spasi nas i napravi korak : 1) Ili daj otkaz 2) Ili promeni nacin igre i da igramo ofanzivno jbt , svi se brane , nigde napada , Boze me sacuvaj , pa ovako ako budemo igrali i Samrok ce nas pobediti
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Poserem li se u mozak ove majmuncine Stanojevica, sta covek da ocekuje kada gubimo od Sevojna ...

      Comment


      • Opustite se ljudi,bice bolje,bice mnogo bolje...Ivanov je dobar stoper,samo na svakoj tekmi ima po jedan kiks.To ce da se iskoreni. Stojke je odbranio jednu 1000% sansu.Dobili smo desnog beka,samo da Stanoje to vidi.Volkov kad se vrati bice to kako treba da bude. Rna bolji nego sto se iko nadao kada je potpisivao...Babovic se nece nagledati terena,samo da Neca nastavi kao sto je krenuo. Vukica istrpite do januara,Sale ce se popraviti. Dijara ce izgleda opet da gazi. Edu je odlican spic.

        Danas je bio los dan,jos su osamuceni zbog Samroka,lose su usli u mec. Tek je drugo kolo,ima ih jos dosta. Verujte malo u tim,nije tako tesko ;)
        Last edited by Ljuba90; 21-08-11, 20:33.

        Comment


        • Koji je ljuba optimista,pa to nije normalno.

          Comment


          • Originally posted by trigger View Post
            Koji je ljuba optimista,pa to nije normalno.
            Pa kad znam da cemo da osvojimo duplu krunu

            Nije Stanoje kriv sto prodaju najboljeg stopera lige za ogromne pare,a dovedu mu povredjenog igraca za dz. Sto mu nisu doveli krstenog desnog beka itd itd.
            Ali i sa ovakvim timom mozemo da dominiramo ;)

            Comment


            • Meni samo nije jasno gde idu te pare od prodatih igraca , pazite sta smo zaradili prosle godine :

              1) Liga Sampiona - 10 miliona
              2) Savic - 7 miliona (ako odbijemo sto je BSK-u otislo)
              3) Fejsa - 2.5 miliona
              4) Cleo - 6 miliona
              5) Petrovic - 4 miliona

              Zaokruzimo sve na 30 miliona da smo zaradili prosle sezone. Na kupovinu smo potrosili max 5 miliona. Nek su dali i 5 za igrace da se odplate iako je i to preterano jer su igraci redovni otplacivani ostaje 15 miliona , ali sta je sa tih 15 bilo , nije valjda sve strpano u necije dzepove
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Miko ne dobijaju se pare na ruke, sve se to isplacuje u ratama, verovatno razvucenim na nekoliko godina... Mada je cinjenica da pare u nasim klubovima nestaju netragom.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Ni meni nije jasno sta se desava , ma bitno da me Partizan odvalio na tiketu znaci samo on i u Cetvrtak i danas ali to je nebitno , moramo bre da popravimo igru i to je bas ono sto sam pricao u temi kada sam napisao opsirni post za Partizan i Dinamo , nemamo ofanzivnu , mi ponovo cim smo zabili gol ponovo smo krenuli defanzivno igrati i oni su nam utrpali jos 2 ... Nemamo vezni, nemamo napad. Imamo mi to ali nemamo igrace koji mogu izneti teret , Eduardo stalno igra na granici offsidea ali nikako da prodje to i da zabije gol. Nemamo napadaca koji zna zabiti gol i ponovo L.Markovic igra od pocetka pored Diarre i Eduarda na klupi , daj stavi Diarru ako moze pripremne neka odigra 60 minuta pa ga izvadi ili Edu-a. Ali dzabe kad ni oni ne znaju dati gol , Vukic je po obicaju odigrao za Babovic = Kanta ... Igra samo sa jednom nogom , drugu vuce , nista nije napravio sem onog centarsuta desnom nogom , zavrsilo je prelepo , bez sanse za gol. Tomic danas isto nista posebno. Stankovic nam igra levog beka Pa sta cemo kad su svi povredjeni , kod nas gerijatrija svi u bolnicama : Volkov,Lazevski,Miljkovic , bolje da je postavio Tomica da igra levog beka a da je ubacio Ilica i Vukica nego da nam igra Stankovic koji se ne moze sastaviti ... Aksentijevic defanzivno prosecan ali je ipak zabio vele-gol pa mu svaka cast. Rnic koliko god sam video da su ga neki pljuvali kad je potpisivao , neverovatno koliko se Rnic popravio od pre ... Dosta nam je pomogao i cak mislim da je to najbolje pogodjen transfer ovog leta. TJ nije transfer jer je bio slobodan ali Neca Rnic igra odlicno u odbrani za razliku od Ivanova Evo idealnog tima kada bi svi bili spremni :

                  GK - Stojkovic
                  DR - Aksentijevic
                  DC - Rnic
                  DC - Anderson
                  DL - Volkov
                  DMC : Medo
                  AML : Manga
                  AMC : Babovic
                  AMR : Tomic
                  FC : Diarra
                  FC : Eduardo

                  Klupa

                  R1 : R.Ilic
                  R2 : Rankovic
                  R3 : Ivanov
                  R4 : Smiljanic
                  R5 : S.Ilic
                  R6 : Vukic
                  R7 : Jovancic

                  Evo kako bi ovo bilo lepo. Ilic se zalaze na terenu maximum i daje sve ali dzaba kada vise nema snage , bolje da igra sa klupe pa udje svez zadnjih 30 minuta i odigra odlicno kada treba. Ovaj Manga igra levo i to je super da sklonimo Saleta i ubacimo brzinu a desno staviti lepo Necu Tomica i sad AMC da igra ili Babovic ili Ilic. Ali da se menjaju , Babovic bolje da igra AMC nego AMR jer zna igrati samo sa jednom nogom , ovamo mu zatvoris na krilu jednu stranu i aj cao pogotovo sada u Evropi. Pa nek se menjaju on i Ilic a tu ce i Vukic sigurno uskakati. Napad kada svi budu konacno oporavljeni , ako Diarra prodje tu mentalnu barijeru , on i Eduardo bi bili odlicni spicevi sa Jovancicem na klupi i Scepovicem ponekad jer meni Scepovic jos nije taj kalibar. L.Markovic je jos mlad kao i Ninkovic i njih jos ne treba forsirati. Babic i S.Markovic ponekad ali samo na klupu. U defanzivi treba igrati Aksentijevic jer je nas najbolji desni bek trenutno. Miljkovic kod mene ni 5 minuta ne bi igrao a Rankovic moze uci da ga zameni ili na poluvremenu ili od 60-70 minute. Tih 60 sto bi odigrao Aksentijevic a levo Volkova koji nam najvise vredi i zeznuo sam se , on nam je najjaci transfer ove godine. Stoper da bude Rnic i sada ili Ivanov ili Markes , Ivanov ako se sredi u glavi iako je Markes Brazilac , tamo njihova liga nosi neko iskustvo. Pa sa ovim timom bi ubijali sve , ali poznavajuci Stanojevica ne bi me cudilo da on igra u ovom timu i kada su svi zdravi :

                  GK : Stojkovic
                  DR : Miljkovic
                  DC : Anderson
                  DC : Ivanov
                  DL : Volkov
                  DMC : Smiljanic
                  AMR : Babovic
                  AMC : Vukic
                  AML : Ilic
                  FC : Eduardo
                  FC : Jovancic

                  Sada je prilika da se Sale Stanojevic dokaze i da vidimo da li je uistinu trener za Partizan
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Samo da Partizan udje u LE,da imamo barem jedan klub tamo,da mozemo pratiti nekog.A sjecam se da su LBJ i Nash,najavljivali oko 10.golova u mrezi ovih vodoinstalatera iz Irske,znaci u BG moraju da utrpaju oko 9.golova
                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • Originally posted by manda View Post
                      Samo da Partizan udje u LE,da imamo barem jedan klub tamo,da mozemo pratiti nekog.A sjecam se da su LBJ i Nash,najavljivali oko 10.golova u mrezi ovih vodoinstalatera iz Irske,znaci u BG moraju da utrpaju oko 9.golova
                      Mogli bi smo i tih 9 golova na JNA, ali poznavajuci Stanojevicevu filozofiju, utrpacemo 1 gol i vratiti se u bunker ...

                      Comment


                      • Originally posted by Miko View Post
                        Meni samo nije jasno gde idu te pare od prodatih igraca , pazite sta smo zaradili prosle godine :

                        1) Liga Sampiona - 10 miliona
                        2) Savic - 7 miliona (ako odbijemo sto je BSK-u otislo)
                        3) Fejsa - 2.5 miliona
                        4) Cleo - 6 miliona
                        5) Petrovic - 4 miliona

                        Zaokruzimo sve na 30 miliona da smo zaradili prosle sezone. Na kupovinu smo potrosili max 5 miliona. Nek su dali i 5 za igrace da se odplate iako je i to preterano jer su igraci redovni otplacivani ostaje 15 miliona , ali sta je sa tih 15 bilo , nije valjda sve strpano u necije dzepove
                        LŠ €8,5m
                        Kleo €3,2m
                        Petrović €3,4m

                        Dodao si više skoro €5m.
                        Kako priča Đura, Partizan je potrošio više od €4m za transfere što je veoma mnogo za ove prostore. Onda i nije toliko loš prelazni rok. E sad zavisi na koje igrače su davane pare...
                        A ove ostale pare ulaze u redovan godišnji budžet koji je potreban za finansiranje (uglavnom preživljavanje jedne ili 2 godine). I onda opet prodaja igrača. Ništa čudno za ove prostore.

                        I onda ništa ne može u Evropi da se uradi kad sve što vredi mora da se proda. Tako je sa svim klubovima u zemlji. Kad bi igrači ostajali do svoje 25. godine u zemlji mogli bi nečemu da se nadamo.

                        Što se tiče Partizana stvarno mi je nejasno što su prodali Nastasića Fiorentini a dečko nije odigrao nijedan meč za Partizan. Da su sačekali 2-3 godine i da ga uvale za mnogo veće pare. A dečko je veliki talenat...
                        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • Ma sta vas sad Stanoje dira? Pa ne moze Partizan da dobije SVE utakmice u domacoj ligi.Naravno da im je sada pre svega Samrok u glavi,ma koliko da su slabiji od nas,ipak je to najvaznija utakmica sezone.
                          Jedan je Obradovic Zarko!

                          Comment


                          • oterati Stanojevica? A ko ce onda doci? Nemojte da bude kao sa Anticem kada su svi hteli da ode a sada bi dali ruku da se vrati umesto Pizona... Nije Stanoje toliko problem... Pravi on greske ali delimicno je kriva i uprava jer covek nema na raspolaganju dovoljno konkretnih igraca.Babovic i Vukic nisu za Partizan,treba nam redovan ofanzivni vezni.
                            Sto se tice Stankovica na levom beku,jbg kada su povredjeni i Volkov i Lazevski... A Rankovic pored ovog Aksentijevica ako opet dobije prednost onda stvarno Stanoje mislim koji ti je k===c ?!
                            Last edited by milanche; 22-08-11, 18:08.

                            Comment


                            • Naravno da je Stanoje kriv za sve lose rezultate do sad . On i Vukic . Mislim, koji debil se zatvara protiv metaloglodača iz Irske . Polako pocinjem da mrzim tog coveka . Najavljuje raspucani Partizan, a mi postavljamo bunker protiv Sevojna ...

                              Comment


                              • Originally posted by AcaGrobar View Post
                                Ma sta vas sad Stanoje dira? Pa ne moze Partizan da dobije SVE utakmice u domacoj ligi.Naravno da im je sada pre svega Samrok u glavi,ma koliko da su slabiji od nas,ipak je to najvaznija utakmica sezone.
                                Nije stvar u tome sto smo izgubili , Boze moj , biti ce jos i pobeda i poraza nego je stvar u tome sto 20 minuta nabijamo Samrok ko levate , ljudi ne mogu doci do naseg sesnaesterca , i onda kad zabijemo gol svi igraju bunker povuku se ,ajde mi objasni zar nije bolje da su nastavili u tom ritmu i da smo ih nabili 0-2, , 0-3 ili vise pa i 2-3 da bude. I jako mi je nejasno zasto smo igrali sa 2 zadnja vezna protiv Samroka Umesto da se napravili normalna ekipa, izvuci trebao odbranu na 40 metara pa da nam nista ne mogu. Ali ne ... Tako i sa Genkom , da smo u Belgiji nastavili onaj ritam mi bi pobedili tamo , nego kad zabismo gol svi nazad , niko vise ne sme napasti. Pa kakva je to filozofija... Zato je kriv Stanojevic , jer kad se zabije gol odmah bunker.
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X