Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Iz zapadne Makedonije,tacnije iz Tetova..
    CZ-JK-Elton John-Diva

    Comment


    • Originally posted by Branislav View Post
      Samo da cestitam navijacima Partizana na vecerasnjoj pobedi i da pitam odakle je ovaj tim protiv koga su igrali?
      Ma siptari iz Tetova...

      Comment


      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
        Ma siptari iz Tetova...
        hahahhahahhahaaa...

        Makedonska liga! I sada, cisto hipoteticki, oni kao prodju sve i igraju Ligu sampiona u grupi, recimo, sa Real Madridom ili Mancesterom, Bajernom, Barselonom, Milanom...
        Mislim da bi Real odmah predao prvi mec i izgubio tehnickim rezultatom 3:0, a onda ih zbucao u Madridu 25:0 samo da im igraci ne bi pokrljali noge na njihovom stadionu u Tetovu koji je verovatno ogradjena livada! Pa umrecu od smeha kada vidim ko se sve takmici za LS!
        Kako ih bre nije sramota da se uopste negde pojave?

        Izvinite ako je off.

        LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
        sigpic
        RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
        - 4xMVP -

        Comment


        • Ma cuti ima i gorih od njih..Kao npr Tre Penne iz San Marina..;)
          Sorry za off
          CZ-JK-Elton John-Diva

          Comment


          • E ako vama ovde nije nista specijalno bilo,ja ne znam...jeste da nisam bas najtrezniji,ali dobro

            Niste videli kako su igraci ginuli na 40 stepeni??? O Aksentijevicu i Medi necu ni da pricam-skidam kapu i nema dalje. Ivanova ne mozes da prodjes nikako. Volkov je nas najbolji bek od kako ja pratim Partizan. O Eduardu je glupo pricati,boljeg spica nismo imali dugo,dugo...a necemo ni imati. Covek koji ulazi u 3,4 100% sanse po tekmi je igracina. A tek ce da puni,znate to svi Scepa me sa onim potezom kupio,a da ne pricam da je prvi put posle 100 godina ginuo...Jeste da Skendija nije merilo kvaliteta,ali trud se lako da izmeriti. A veceras ga je bilo vise nego u proslih par godina ;)

            Comment


            • Prvo poluvreme sam se bas uplasio ali zato drugo ludnica

              Jel bio jos ko u Humskoj ?
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Originally posted by Gangrena View Post
                Prvo poluvreme sam se bas uplasio ali zato drugo ludnica

                Jel bio jos ko u Humskoj ?
                Gde god ti da igras ;)

                Comment


                • Dobili ste opasnog igraca-Edvardo je totalno ludilo...odusevio me sinoc. Danas RAD-OLIMPIJAKOS VOLOS !!!!! AJMOOO RAAAD !!!
                  Solidni smo, mozemo da idramo sa grcima....naravno, nece biti lako

                  Comment


                  • Originally posted by Gangrena View Post
                    Prvo poluvreme sam se bas uplasio ali zato drugo ludnica

                    Jel bio jos ko u Humskoj ?
                    Bio sam ja. ;)

                    Ljubo, jesu ginuli i sigurno ce ginuti i dalje ali budimo realni ovi su teski talibani i veze nemaju tako da igra protiv njih nije merilo. Cekamo 3. kolo i nekog ozbiljnijeg protivnika pa cemo videti kako stoje stvari a ja sam veliki optimista.
                    sigpic

                    Comment


                    • http://www.partizan.rs/14526-demoljirani/

                      demoLJirani!

                      Comment


                      • Sta mislite da li je bolje da na Ilicevoj poziciji igra Tomic ili sam Ilic ? ... Mozda bolje da igra Tomic a Ilic umesto Vukica ... Bila bi mnogo brza igra
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Tomic ne sme u prvu dok ne smrsa jedno 10 kila...nadam se da cemo dovesti ofanzivnog veznog i da ce Vukic leteti na klupu ;)

                          Comment


                          • Bice Vukic bolji,ja se jos uvek nadam da cemo gledati starog Vukica!

                            Comment


                            • Genk ili Viktorija Plzen...Odlicne provere ce to biti da vidimo gde smo.

                              Comment


                              • Sa Genkom u sledecem kolu igramo.Nek nam je Bog u pomoci.

                                Comment

                                Working...
                                X