Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moze Senderos,zna srpski pa ce se lako sporazumevati

    Comment


    • Originally posted by milanche View Post
      Moze Senderos,zna srpski pa ce se lako sporazumevati
      Bio bi taj idealno resenje jer bi se vodio kao domaci igrac + kvalitet ali je to obicna patka od koje nema nista, to neko lupi ili uspe u FM kao sto sam ja uspeo pa se onda sprda po mondu, sportalu i raznim forumima.

      Al neka, bar zanimljivo citati.
      sigpic

      Comment


      • Izgleda da je stigao sertifikat za Edu-a igracinu i da cemo ga sutra gledati u svetom dresu

        Comment


        • AKo ne postigne hat-trick protiv Skendije nista od njega
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Trener Skendije rekao da ce im biti dosta i nereseno u Beogradu
            Last edited by milanche; 12-07-11, 19:02.

            Comment


            • Bice puno bice silovanja! Ajde bre!

              Comment


              • Moja prognoza:3-0
                CZ-JK-Elton John-Diva

                Comment


                • Bitno je da zabijemo 2+ golova a da ne primimo ni jedan i to ce znaciti siguran prolaz... Kako su se brojevi delili xD ... Nesto sam na wiki pratio ali to menja svako pa nzm ...
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Sta je bilo ono na tribini? Je l' zna neko ko je bio?
                    CZ-JK-Elton John-Diva

                    Comment


                    • Ovakve utakmice su najgore, dodje svaki moron koji ne ume da se ponasa na tribini ili jos gore dodje grupa morona i onda ispadne glupost, nista strasno, ovo je smesna utakmica ne treba se prema ovome meriti samo neka prodje ova runda...

                      Comment


                      • Realno i jesu cigani,naduvani dodju i prave probleme..Al' kako je smesno ja bio negde kod semafora,oni tamo sa strane lete i padaju..

                        Nismo lose odigrali 2.poluvreme..Mada nista specijalno nisam ni video..
                        CZ-JK-Elton John-Diva

                        Comment


                        • Originally posted by Kalu View Post
                          Realno i jesu cigani,naduvani dodju i prave probleme..Al' kako je smesno ja bio negde kod semafora,oni tamo sa strane lete i padaju..

                          Nismo lose odigrali 2.poluvreme..Mada nista specijalno nisam ni video..
                          Nije ni potrebno protiv ovih specijalno ni pokazivati, samo da se niko ne povredi...

                          Comment


                          • Dobro smo i prosli,sto nismo primili onaj gol iz nepostojeceg penala,onda bi bilo vise pritiska.Posto je prva medjunarodna utakmica ja sam veoma zadovoljan,samo da se ne opuste kao protiv Rila,pa dodje neki Apoel..Eduardo cini mi se da je pravi pogodak

                            Bas mi se svidja kako decko igra,pravi spic,kao Kleo..
                            CZ-JK-Elton John-Diva

                            Comment


                            • Kako stvari stoje videcemo u 3. kolu, protiv ovih sabana ne treba nista ocenjivati. Bitna je rutinska pobeda i obezbedjen prolaz posle prve utakmice. Igraci su svoje odradili a sad cekamo Krleta da odradi svoje sa stoperom.
                              sigpic

                              Comment


                              • Samo da cestitam navijacima Partizana na vecerasnjoj pobedi i da pitam odakle je ovaj tim protiv koga su igrali?

                                LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                                sigpic
                                RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                                - 4xMVP -

                                Comment

                                Working...
                                X