Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vasilic ce potpisati 90% i verovatno ce otici na pozajmicu dok ne prodamo Miljka na neki fazon...

    Comment


    • Izgleda da ce Bogun u Novi Pazar, hvala bogu!
      sigpic

      Comment


      • Genk oslabljen pred Partizan,klub su napustili defanzivac Erik Matuku i golmani Koen Kastels i Tibo Kurtoa. Kastels je pojačao Hofenhajm, a Kurtoa je prešao u Čelsi za više od šest miliona evra.

        Danas je Genk rasrafio Lion 3-1,i brine me onaj Izraelac Barda,sto je Lionu dao dva komada.


        U napadu su kao munje, sredina jaka, kontrola lopte u svakom trenutku, odbrana manje-vise,imaju crnce koji trce kao navijeni.Videcemo!
        CZ-JK-Elton John-Diva

        Comment


        • Prijateljske nisu merilo kvaliteta za bilo koju ekipu. ;)

          Videcemo ih protiv Standarda u Super Kupu Belgije za koji dan. Isto tako prijateljske i Skendija nisu merilo nase igre i mi cemo protiv Genka tek videti gde smo. Kurtoa nije napustio Genk vec ostaje na pozajmici jos godinu dana, odnosno tako je dogovoreno ali on zeli odmah u Celsi. Kako stvari stoje, branice protiv nas. De Brujne jos ne zna da li ostaje ili ide, traze ga mnogi klubovi.

          Imam sad i neke informacije da stoper dolazi u naredna 24 sata i da je Brazilac ali ne znam koliko je to tacno pa se ne nadajte previse.
          sigpic

          Comment


          • Ok, prijateljske utakmice su nešto sasvim drugo od takmičarskih, ali evidentno je bilo da je trener Genka uigravao prvih 11 i želeo da njegov tim igra maksimalno, jer je start sezone na pragu, i ubeđen sam da će 90% igrača iz današnjeg prvog tima igrati i protiv Partizana.Ali ako cemo iskreno Genk je jedna odlicna ekipa.

            Moje misljenje 50-50..
            CZ-JK-Elton John-Diva

            Comment


            • Ako dovedemo stopera i ako budemo igrali kako znamo,u prolaz ne sumnjam.

              Comment




              • Pocivaj u miru !
                CZ-JK-Elton John-Diva

                Comment


                • Stigao stoper!

                  Radi se o Andersonu Markesu iz Sao Kaetana i trebalo bi da stigne sutra i potpise. Radi se o ovom igracu:




                  Tako je breeeeeeeee konacno!

                  Ajmo Djuro dresi kesu i za veznjaka!
                  sigpic

                  Comment


                  • Bez Mojsova nista...koliko godina uopste ima ovaj?

                    Comment


                    • Polako Nash,nije ovo jos sigurno...mada ja mislim da cemo u toku dana znati tacno na cemu smo...Ne bih se bunio da to ipak bude Anderson Markes,ipak je on Edu-ov ortak

                      Comment


                      • Sacekacemo naravno ali izgleda da je to to.
                        sigpic

                        Comment


                        • Mvp daj nam neku sigurnu informaciju

                          Edit : Dobio sam ja prilicno sigurno informaciju. Markes ce sutra potpisati ugovor,ako prodje lekarske preglede ;)
                          Last edited by Ljuba90; 17-07-11, 18:13.

                          Comment


                          • Pa u tom slucaju dobrodosao, nadam se da vredi a i verujem u Krletov izbor.

                            A MVP nam je izgleda zabo negde nocas pa se danas trezni.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ja sam se izgleda pre njega otreznio

                              Bas me zanima kako ce se uklopiti ovakav "fajterski" stoperski par

                              Comment


                              • Nemamo bas dobar skor sa belgijancima.Pretprosle godine smo igrali ligu evrope secate se.... i obe smo izgubili od Briza.Onda ono sto nismo ocekivali dogodilo se....uslismo u LS.....preko najaceg favorita u 4 rundi play ofa a to je bio anderleht....a ovi su sampioni belgije ali mislim da mozemo savladati njih(Genk)
                                Leo Westerman: "Neko sanja da zaigra u NBA ligi neko sanja da zaigra u ACB ligi a meni je bio san da zaigram za Partizan"

                                Comment

                                Working...
                                X