Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
    Piksi je ciganin i njihov kapiten Stameni
    Koji Piksi?
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by S-Nash View Post
      Koji Piksi?
      Nenad Kovacevic

      Comment


      • Originally posted by S-Nash View Post
        Carter a koga vi imate od cigana u klubu?Kaludjerovic,Kirovski,Scepovic i Ninkov vam je otisao al je isto teska grobarcina.Da nije mozda Evandro navijac Zvezde od detinjstva?

        Inace ljudi ne znam za vas ostale grobare ali ja sam ovu duplu krunu proslavio najvise od svih i presrecan samo sto je bilo toliko njih koji su s Juga sisli na teren.Zato mi je najvise i zao sto odlazi Raca,sa kojom je on samo zeljom i motivacijom igrao derbi.
        evo mozda dodje rukavina, on je ciganin

        Comment


        • Jedino da prodate atletsku stazu i jedan hektar zemlje pa da ga dovedete

          Last edited by LBJmvpFORlife; 02-07-11, 12:48.

          Comment


          • vazi sto nece Tole da nam pomogne

            Comment


            • Carter navija za zvezdu,ali ocigledno je po postovima u ovoj temi da VOLI Partizan...

              Comment


              • Ok dosta o Zvezdi i carteru,sad da se vratimo na Partizan.

                Kizito i Bogun imaju ponude ali oce jos da cekaju,lepo im u Zemunelu pa nece da idu telad jedna.
                sigpic

                Comment


                • Stoperi koji su u opticaju da zamene Savica su Stepanov,Mojsov,Rajkovic i izvesni Grncarov

                  Comment


                  • Originally posted by Ljuba90 View Post
                    Stoperi koji su u opticaju da zamene Savica su Stepanov,Mojsov,Rajkovic i izvesni Grncarov
                    Odlicne zamene ako je istina s tim da Mojsova Bata ne verujem da bi pustio u Partizan.
                    sigpic

                    Comment


                    • Rajkovic ili Stepanov, bilo bi odlicno kad bi neko od te dvojice dosao.
                      Najrealnije bi bilo da pojacanje bude Grncarov zato sto je on od svih najjeftiniji i jos je slobodan igrac, pa tek Stepanov.Stepanov igrao odlicno polusezonu u Bursi, a onda ga zakucali za klupu.Mozda bi pristali da ga prodaju za milion evra.
                      Bata sigurno nece dati Mojsova, nesto i nisam optimistican da ce Celzi izaci Partizanu u susret po pitanju plate.

                      Comment


                      • Ma docice najgori od ponudjenih...uvek je tako ;)

                        Comment


                        • Ne znam sta ce biti,meni je bitno samo da klub napreduje a manje mi je bitno ko ce igrati ali bio sam mnogo veci optimista pre mesec dana nego sada.
                          sigpic

                          Comment


                          • Tako je bre ! ! ! Mentuo ga Eduardo

                            Edit : Eduardo nastavlja...3-0

                            Koliko sam srecan sto konacno imamo spica koji zna sve,SVE!
                            Last edited by Ljuba90; 02-07-11, 18:08.

                            Comment


                            • Eduardooooooooooo!

                              Odlicno prvo poluvreme mada i nije neki protivnik ali ovako treba da igra Partizan.Babovic kad bi bio ovakav stalno ne bi nam bilo kraja.U svakom slucaju neka nastave ovako i jos neka rade na kretanju bez lopte i igri u tranziciji i bice dobro.
                              sigpic

                              Comment


                              • Dinamo gubi 1:2 od Slaska
                                Partizan puni ... Imamo odlicne pripreme i ako Bog da ponovo idemo u Ligu Sampiona ....Liga Sampiona , tanananananananan , Liga Sampiona , Liga Sampiona xD
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X