Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ima da piskite u gace svi ove sezone kada Partizan bude prekoputa.

    Comment


    • Bravo ljudi,ovo se trazi a ne ona tromost i kilavost.Dobro,protivnik je smesan ali smesni se tresu 6:0 tako da sam ja zadovoljan u kom pravcu ovo ide sa ovim igrackim kadrom.Videcemo sta ce jos biti i dokle ostaje Stefan ali za sada je dobro.U 2. poluvremenu nesto losije kretanje bez lopte i mnogo vise vrtenja lopte u prazno ali nije bilo lose.
      sigpic

      Comment


      • Valjda je ovo dobar prikaz forme , 6:0 protiv Artmedije daleko uliva nadu ... Ako udjemo u ovakvoj formi u kvalifikacije za LS i jos Savic ostane ...
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Siti ce gledati da do 8 jula zavrsi posao sa Savicem, zato sto je tog datuma prijava igraca za drugo kolo kvalifikacija Lige Sampiona.
          Ne bi dali toliko para za pojacanje koje ne bi igralo u elitnom takmicenju.Savic bi u tom slucaju mogao da igra za Siti tek na prolece pod uslovom da Partizan i ovu jesen ne prodje dalje.

          Comment


          • Ma ne bi Sitiju bio problem da Stefan ne igra jer su odlicno popunjeni na stoperima ali misle ako imaju para da mogu svakog da zajebavaju.Ne daj ga Krle bre molim te!

            Pominje se da nasi zele da vrate Lolu ali je problem ugovor i plata.Labrin se takodje ponovo pominje.
            sigpic

            Comment


            • Pa sada ne bih bas rekao, posto Kolo Ture nece moci godinu dana da igra, a od stopera imaju Leskota,Kompanija,Boateng(koji je na izlaznim vratima).Tu su jos Bojata i Onuoha, ali Savic bi sigurno imao prednost u odnosu na ovu dvojicu.
              Za Smiljanica i Labrina bice mnogo jasnija situacija u ponedeljak.

              Comment


              • Cisto sumnjam da ce Stefan u pocetku imati prednost u odnosu na bilo koga od njih.Leskot i Kompani su sigurni,Bojata igra na svim pozicijama u odbrani a Onuoha je provereni igrac sa klupe za PL.Bice njemu tesko u pocetku sigurno a nama odgovara da taj pocetak bude u januaru.
                sigpic

                Comment


                • Jebote,sa ovakvom igrom,mozda ne znam za evro scenu ali u ovom nasem prvenstvu nece niko proci bez 4,5 komada u mrezi u proseku.Ma i u jevropi ce da deljemo ;)

                  Comment


                  • Ne treba se sada zanositi ovom pobedom u prijateljskom mecu sa ekipom koja se bori za opstanak u Slovackoj.Treba da budemo zadovoljni ali da sacekamo zvanicne utakmice,to je jedino bitno.Samo neka oni ovako nastave i verujem da hoce.Sada su pripreme odlicno odradjene,za razliku od zimskih posle kojih smo imali mnogo problema sa fizickom spremom.Mislim da ce ovog puta svi biti spremni a najvaznije je da to budu Sale,Zvonko i Babovic,koji ce kako za sada stvari stoje 100% igrati prvu.Iako je to dosta lose izgledalo u mnogim mecevima u drugom delu protekle sezone,za sada se cini da ce biti dobro.A oni kad pokazu svoj puni potencijal onda je to jebeno ubitacno.Doduse nikad me nije brinuo Sale ali jesu ova dvojica.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ne zanosim se ja rezultatom protiv Petrzalke nego igrom! Davno nisam video ovako tecnu igru,nikakvih zamerki nemam.Jovancic je po meni dosta bolji od Scepe a Eduardo sa 30% snage kida,sta ce tek biti kada bude u top formi,punom potencijalu...
                      E,da,toliko je lepo videti Diaru ubicu cigana ponovo u crno belom dresu! Jedan od brzih igraca koji su ikada trcali terenima Srbije,samo da se vrati posle povrede u staru formu.

                      Comment


                      • Originally posted by milanche View Post
                        Ne zanosim se ja rezultatom protiv Petrzalke nego igrom! Davno nisam video ovako tecnu igru,nikakvih zamerki nemam.Jovancic je po meni dosta bolji od Scepe a Eduardo sa 30% snage kida,sta ce tek biti kada bude u top formi,punom potencijalu...
                        Nisam ja na tebe mislio,nego kazem svima generalno.A ja sam prezadovoljan danasnjom igrom,ovako nastaviti i LS je tu provereno koga god da izvucemo.

                        A Scepa je napredovao i nije vise toliko neozbiljan ali kao da je pod pritiskom jer svi od njega ocekuju nesto veliko i jos ga porede sa Ibrom.On,njegov burazer,Laza Markovic i onaj Jesic iz Kelna su nam najperspektivniji spicevi i mogli bi imati neke karijere i reprezentacija bi mogla da dobije par dobrih spiceva.Steta sto drugi brat ode na pogresnu stranu i to me je jako iznenadilo s obzirom na to da su Scepovici ultra-grobarska porodica.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by S-Nash View Post
                          Nisam ja na tebe mislio,nego kazem svima generalno.A ja sam prezadovoljan danasnjom igrom,ovako nastaviti i LS je tu provereno koga god da izvucemo.

                          A Scepa je napredovao i nije vise toliko neozbiljan ali kao da je pod pritiskom jer svi od njega ocekuju nesto veliko i jos ga porede sa Ibrom.On,njegov burazer,Laza Markovic i onaj Jesic iz Kelna su nam najperspektivniji spicevi i mogli bi imati neke karijere i reprezentacija bi mogla da dobije par dobrih spiceva.Steta sto drugi brat ode na pogresnu stranu i to me je jako iznenadilo s obzirom na to da su Scepovici ultra-grobarska porodica.
                          Ma burazer se sveti nama jer su ga navodno,kako kaze ovde proglasili netalentovanim...

                          Comment


                          • Originally posted by milanche View Post
                            Jebote,sa ovakvom igrom,mozda ne znam za evro scenu ali u ovom nasem prvenstvu nece niko proci bez 4,5 komada u mrezi u proseku.Ma i u jevropi ce da deljemo ;)
                            milanche malo objektivnosti ne bi bilo na odmet u tvojim komentarima

                            Comment


                            • Originally posted by miki1 View Post
                              milanche malo objektivnosti ne bi bilo na odmet u tvojim komentarima
                              Pa covek i jeste realan jer mi kad igramo ovako u nasoj ligi onda i bude 4-5 komada tako da je komentar na mestu sto se tice tog dela a sa ovom igrom imamo Evropu do decembra,samo treba ovako nastaviti.
                              sigpic

                              Comment


                              • Isto kao sto nisam kukao kada smo igrali lose tako ni sada ne svrsavam kada ovako demoliramo nekoga. Ne zanosite se mnogo, pricao sam ceo prelazni rok i stojim iza toga i dalje ovo ce biti jedan od najboljih prelaznih rokova ikada, nikada vise talenta u klub nije uslo. Ova dva klinca su zveri, Volkov je posle odlaska Rukavine (od kog je takodje bolji) prototip full back-a. Eduardo je zverina ima sve. Mali zemo Markovic je odlican zadnji vezni, Ivanov je osvezenje pozadi, pridodajte ovom timu jos 2 igraca eventualno 3 koliko cemo dovesti do kraja prelaznog roka i dobicete ekipu koja ce kod nas svima da da 5 a u Evropi bude konkuretna. Kao sto sam i do sada pricao, tako ce i biti

                                Comment

                                Working...
                                X