Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian open 2013. - Uzivo komentarisanje meceva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by majabl View Post
    Zile, care, tebi nikako da ugodi, ne volis kad se muci, ne volis kad lagano pobijedi, ajd jednom za promjenu budi zadovoljan.
    Nije to nego ne volim kada se ovako digne prica oko toga sve mislim da mu stavljaju dodatni pritisak.Nema sta ovo je veceras je raposodija od tenisa,slicno kao Wawrinkin iz prvog seta

    Comment


    • PAžnja: repriza na EU2, ako je neko, ne daj bože, propustio ovako uzbudljiv meč, pun neizvesnosti ili želi ponovo da ga odgleda
      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

      Comment


      • Ali onaj gem na Ferrerov servis,ono u zivotu nisam video.Najbolji Novakov gem ikada,a gledam Novaka od 2006 god.Nikada nije imao bolji gem.

        Comment


        • Ljudi moji sta ovo bi??? DEMONSTRACIJA SILE!!!

          Ovo naravno ne mora nista da znaci...u nedelju se brise sve i ova majstorija i ono mucenje sa Vavrinkom. I Marija je demolirala sve zivo, dopustala protivnicama manje od 2 gema po mecu i onda izgubi od Li. Opet je nerealno uporedjivati Mariju i Noleta, tj muski i zenski tenis, ali to je jednostavan dokaz da nije toliko bitno kako prolazis dalje, bitno je da dolazis u zavrsnicu i igras najbolje tamo gde treba.

          Sto se zenskog finala tice, meni je favorit Li, iz prostog razloga sto je u njenoj lozi trener koji je ocigledno puni i puni samopouzdanjem.
          sigpic

          Comment


          • Uskoro pocinje mec kog smo cekali od pocetka turnira, da saznamo ko ce praviti Novaku drustvo u finalu...sto smo takodjer cekali od samog pocetka

            Comment


            • di li nam je ona vrednica Bojana da li ce bit ovde kad pocne mec

              Comment


              • Potez dana, Luthi ukinu kameru

                Comment


                • Cini se da se teren bas usporio zbog hladnog vremena..
                  sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

                  Comment


                  • Dadoh Zeki prevelike sanse... Lako ce ovo Smurrary u 3 seta... Godine su to.

                    Comment


                    • Gubi ovo Rodzer
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Polako Roger ulazi u mec, kao i na AO 2010 forsira Andyjev BH...i u tim dijagonalama je Andy bolji...vrlo brzo ce pojacati i zaigrati agresivnije

                        DEfanziva je bolja nego prosle godine, znaciti ce mu to dosta

                        Comment


                        • Federer za sada ima velikih problema. Nije samo brejk, nego kako je dosao do njeg.

                          Comment


                          • Cekajte da se RF navikne na potkosulju.....
                            sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

                            Comment


                            • Svidja mi se pocetak meca...Andy ne moze puno bolje od ovoga, a Roger nije ni poceo da igra...a samo je 3-2

                              Comment


                              • I meni se svidja, Andy ne moze ofanzivnije od ovoga, a Roger jos nije poceo da napada. Bice zanimljivo videti sta ce se desiti kad jedan od njih dvojice izgubi set
                                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                                Comment

                                Working...
                                X