Announcement

Collapse
No announcement yet.

Week 5 (26. November - 2. December)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Ispostovace ih u finalu, izuce iz patika, ne brini za to.

    Jbg, to bi bilo slicno kao i Majami recimo samo da odmara Lebrona, verovatno bi pukli na kraju i bezveze bi se bolji igraci umarali.

    Comment


    • #47
      Ovu boraniju mogu da dobiju i bez LBJ-a. Ray Ray udje tu i objasni par stvari..Boshko i Wade sasvim dovoljni, ali zbog fantasy-a, nece skoditi tripl-dabl LBJ-a.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • #48
        Nista onda, da ih dobijemo i veceras sa stoka razlikom, kao prethodne 2 godine u Airlines Areni. Posto Bruklinu nece igrati Brook Lopez + i njima je b2b, red je da izujemo i njih i nastavimo nepobedivi niz kod kuce

        Comment


        • #49
          Nek mi neko nadje podatak koji je skor ekipa sa istoka protiv ekipa sa zapada, interesuje me bas.
          sigpic

          Comment


          • #50
            Ja trenutno rasturam Freshka, tako da je neigranje Dankana i Djinobilija naislo u pravom trenutku.

            Mogu oni i bez LBJ-a veceras, ali sam mislio na njegovo neigranje kad bi mi bili kompletni. Pored navedene cetvorke, u timu su jos povredjeni Captain Jack i Leonard, samo da ne bude katastrofe. Mozda mocni Splitter podivlja i zatrpa kos Hitovca do kraja.

            Comment


            • #51
              Ova tekma je stvarno prilika da se Wade, Rashard, Chalmers totalno razigraju i treba ici na pobedu sto vecom razlikom, treba dobiti ubedljivo jednog protivnika kad nam se vec moze. NIsmo igrali 4 dana, sigurno smo zeljni igre i pobede. Dosta smo vezbali klac, sad malo da vezbamo dranje Prethodne 2 godine sa velikom trojkom smo dobili Sparse u AAA sa po 30 razlike, valjalo bi to ponoviti. Idemo momci, ponizite ih

              Comment


              • #52
                Kako im je Pop uvalio karu bananu, al` onu crnacku od po metra. So classy! Kako samo kmece Ameri.

                Pop-e usvoji me!
                "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                Comment


                • #53
                  Nadam se da cemo odigrati nesto u II poluvremenu..

                  Comment


                  • #54
                    Originally posted by colke995 View Post
                    Nek mi neko nadje podatak koji je skor ekipa sa istoka protiv ekipa sa zapada, interesuje me bas.
                    52-41 za Zapad.

                    Pre svega zbog rasporeda Detroit-a na startu sezone, a i Cleveland je malo više mečeva izgubio... Srećom Wizards-i nisu mnogo mečeva imali protiv zapadnjaka, 3 samo pre ove pobede nad Portland-om.
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • #55
                      Originally posted by Krle View Post
                      52-41 za Zapad.

                      Pre svega zbog rasporeda Detroit-a na startu sezone, a i Cleveland je malo više mečeva izgubio... Srećom Wizards-i nisu mnogo mečeva imali protiv zapadnjaka, 3 samo pre ove pobede nad Portland-om.
                      I nije neka velika razlika. Secam se da je prethodnih godina tako na pocetku Istok znao da bude u dobroj prednosti. Glavna razlika izmedju ove dve strane je sto Istok ima jake i slabe timove, dok zapad ima jake, prosecne i manje slabih timova od istoka.
                      sigpic

                      Comment


                      • #56
                        Пијетрус потписује за Репторсе који отпуштају Доминика МекГваера.
                        Arise, Serbia!
                        You fell asleep long ago,
                        And have lain in the dark.
                        Now wake up
                        And rouse the Serbs!


                        sigpic

                        Comment


                        • #57
                          Originally posted by Ljuba90 View Post
                          Mozemo da pricamo sta god hocemo ali Pop je ovo zakuvao.
                          Originally posted by T-Mac View Post
                          Bio bih ja ogorcen i da nije vezano za kladionicu, veruj mi. Samo je pitanje ko, kako i zasto, koja je poenta svega.
                          Ajde, sta dramite kog djavola? Unistise nam NBA, bla,bla,bla...

                          NBA je biznis, dakle money first, kosarka je samo sredstvo da se dodje do tog novca. Da, to jeste najkvalitetnija kosarka na svetu. Ali, ona vlasnicima lige nije prioritet kao takva, kao igra.

                          Sve je podredjeno onim debelim coca-cola i hot-dogicarima koji sede u hali, onima koje je apacrow opisivao ovde, kada je gledao Spurse u predsezoni. A oni hoce svoje zvezde kako zakucavaju, kako igraju kada su povredjeni, kako zavrsavaju utakmice i kad vola ne mogu da ubodu... I onda se pojavi neki Popovic (mora Srbin pa to ti je), koji je autoritet, koji ima svoje JA, koji nema klasicne superzvezde u timu i usudi se da ne izvede svoje glavne igrace u prime-time terminu protiv LBJ i druzine. Jeretik, bre. Ugrozava funkcionisanje firme. Odmah se najavljuju kazne, trazi se Popova glava, jer zaboga izgubljen je novac, srozava se ugled lige...

                          Mene zanima kojim pravnim sredstvima Stern misli da kazni Spurse ili Popovica, koga li vec planira da kazni. Kako se PRAVNO mogu razlikovati Parker i Ginobili od Mills-a i Neal-a? Dakle, pred bilo kojim civilnim sudom u Sjedinjemim drzavama bi bilo kakva kazna Spursima bila oborena u najkracem roku jer sam siguran da u ugovorima NBA kompanije nije definisano koje su to zvezde iz svakog tima koje stalno moraju da igraju, narocito u terminima na nacionalnoj televiziji. Sta, postoji kao clan ugovora: Tim Duncan mora da igra u svakom prime-time terminu. Yeah, right. Kada bi hteo, Stern bi mogao da sugerise vlasniku Spursa "daj vidi malo sa ovim tvojim trenerom, zajebava nas, resi to, ipak smo ti, ja i ostali vlasnici fransiza deo zajednicke kompanije koja ovakvim stavrima gubi novac ". Medjutim ne, on insistira na kazni.

                          Ja ovo dozivljam kao udar na trenersku struku i njihovu autonomiju. Trenerski poziv je inace vec odavno obesmisljen, igraci su ti koji vode kolo, treneri su postali kurve superzvezdama, jedan Howard moze da smeni trenera, a sada se udara na poslednju branu nezavisnosti medju NBA trenerima. Gregg kao takav nikako ne odgovara Sternu, ej pa oni bez klasicne zvezde imaju najbolji skor u ligi,oni su zapravo TIM pa to je nepojmivo za matorog naocarka. Stern izgleda zeli trenerima odredjivati plan izmena i rotacije, ako je i od njega- mnogo je. Kaznjava se trener koji cini ono sto je najbolje za njegov tim? Tu se granica prelazi i onda se stvarno moze postaviti pitanje ima li NBA ikakve veze s kosarkom.

                          Dok ne pocne playoff, verovatno i nema.






                          P.S. Za Mac-ovu kladionicu me iskreno zabole patka.

                          Comment


                          • #58
                            Imas srece sto te gotivim, inace bi vec bio pokojni, javna je tajna na forumu da je sve podredjeno mojoj kladionici. :fuckyeah:



                            Elem, slazem se sa tobom, samo sam ja utakmicu video sa neke druge strane (zanemarimo kladionicu). Ono je bila klasicna prevara za sve gledaoce koji imaju IQ veci od 50. Sta, Heat nije imao motiva, pa su zato dopustali Spurs-ima da daju koseve i nisu bili agresivni u napadu? Ajde bre... Opet se vracam na trenutak gde je bilo 16:6 za Miami, cak i tada nisu igrali punom snagom, a vodili su 10 razlike i onda odjednom De Colo, Mills i ekipa vaskrsnuli, ajde jebote. Ja sam naglasavao dosta puta da druga postava Spurs-a moze da bije dobar deo ekipa u ligi, ali malo je previse da to rade protiv kompletnog Miami-a u njihovoj hali, zar ne? Ono sinoc ni u kom slucaju nije moglo da ide ispod 10, ma kakvi 10, ispod 20 razlike! Lebron je bio onaj pravi zadnja 3 minuta i to je to, a svi znamo da kada on ne igra, ne igra ni Heat. Druga postava Miami-a je bila 4 puta bolja od prve, Ray je grizao pre svega najvise. U napadu se ne moze dokazati svakako da je bilo tankovanja, ali odbrana sve govori. Nekoliko puta Wade i Lebron vuku kontru i vuku se, onako kaskaju, a je l' treba da vam kacim ovde kako izgledaju njihove kontre inace i koja je to eksplozivnost? Tranziciju su istrcali svega nekoliko puta, a to im je najjace oruzje. Nemojte ljudi da se zajebavamo, ono je bila predstava, samo je pitanje za koga. Da li je Stern nalozio jer je primetime, da li Vegas ima neke veze s obzirom da je informacija da ova trojica ne igraju iscurela vec nekoliko sati pre meca, a prosle godine protiv Portland-a se recimo nije znalo dok petorke nisu izasle na teren... Verovatno nikada necemo saznati, ali mnogo je ruzno ono sto je uradjeno sinoc. Da ne pricam kako je TNT crew prenosio mec kao da se nista nije dogodilo. Amerikanci su majstori ovakvih stvari, njima verovatno zato nista ni ne smrdi jer su navikli.



                            Ljuba deli verujem tvoje misljenje, moje deli jos dosta ljudi, to je samo dokaz da ovo smrdi na toliko nivoa.
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • #59
                              Protiv Porltanda su se oni zagrijavali, sjedjeli su na klupi u trenerkama, ne u civilu. Zato nisi mogao da znas da nece igrati.
                              Za ostalo se sve slazem.
                              sigpic

                              Comment


                              • #60
                                Trisure poslednji pasus je odlican

                                Ne pizdim ja zbog toga sto sam hteo da gledam duel big3 vs big3. Manje vise me zabole i za jedne i za druge. Isto tako ne smatram Popa reinkarnacijom Isusa Hrista. Postujem ga i obozavam zbog nekih stvari (ono sa Sekom mi je perverzija ), ali zaista ovo necu da pripisujem nekoj njegovoj genijalnosti. Ne kazem da nije, ali me ne interesuje.

                                1. Nije ispostovao protivnika, koji je btw sampion. Pa ja bih dao 200% sebe da pobedim ljude koji furaju prstenje pa makar bila i relativno nebitna tekma.
                                2. Nije posteno prema ostalim timovima u ligi protiv kojih izlazi u najjacem sastavu. Fuck it nije posteno ni prema njegovima igracima koji sigurno zele da se nadmecu protiv najjace ekipe u ligi.

                                Mozda zvuci pateticno, ali je jednostavno tako. Ovo je sport jebem mu mater i valjda ti je cilj da svakoga pobedis.

                                I nemoj da se zanosimo da su Spursi bili blizu pobede. Da su LBJ i ekipa hteli mogli su da ih useru 40 razlike.

                                EDIT: Slozio bih se sa Mekinjom za smrad na vise nivoa

                                Comment

                                Working...
                                X