Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bio bih ja ogorcen i da nije vezano za kladionicu, veruj mi. Samo je pitanje ko, kako i zasto, koja je poenta svega.
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • Originally posted by T-Mac View Post
      Bio bih ja ogorcen i da nije vezano za kladionicu, veruj mi. Samo je pitanje ko, kako i zasto, koja je poenta svega.
      Ma znam brate...ali ja iskreno ne vidim poentu.

      Mater im...

      Comment


      • sve su ovo kladionice... i mi budale se primamo na hendikep pa koliko je samo uplata leglo na to ...

        Comment


        • evo link iz Orlanda http://www.rojadirecta.me/goto/zonas...me/canal-2.php

          Ajmo Bruklinnnnnnn
          sigpic

          Comment


          • vec 2 izgubljene za Bruklinn

            Comment


            • JJ masina.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • beat the clock

                Comment


                • E sada pocinje batica Lillard i drustvo..

                  http://eventosppv.me/canal-1.php
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • da vidimo kako ce se Boston snaci bez Ronda

                    Comment


                    • Ide im nekako xD.

                      Ajmo Wizardsi po drugu pobeduuuuuuu!
                      sigpic

                      Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                      Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                      Without error there can be no brilliancy.

                      Comment


                      • Nemoj da gledas Wizardse ako ne moras...bice ruzno

                        Comment


                        • Gledaj Celticse i brata Lillarda.
                          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                          Dakle, ti si portir!

                          Comment


                          • Originally posted by Ljuba90 View Post
                            Nemoj da gledas Wizardse ako ne moras...bice ruzno
                            Vec postaje
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Green
                              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                              Dakle, ti si portir!

                              Comment


                              • Ubacujemo belu tehniku Rondo je poceo realno da smara sa onim njegovim asistencijama i nizom, sad kad je sve to gotovo, verujem da ce i on igrati razumljivje i vise napadati kos.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X