Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakva asistencija Mo Williams-a

    Au, ovo je vec smesno sta sudije rade Dzezerima..
    Last edited by p4p1; 04-12-12, 04:10.

    Comment


    • Minny-Philly

      Pekmen i Love bi mogli da im se useru u zivot.

      EDIT: Na streamu ne postoji graficki prikaz. Ne znam ko vodi, ne znam koliko je do kraja cetvrtine...jos samo da je Denda komentator pa da uzitak bude potpun

      Comment


      • Opet smo krenuli u utakmicu sa 'zajebancijom do pobede' pristupom ;)

        Comment


        • Dal je moguce da je ovako usralo Crawforda Pa mi pravimo azdaje od svakog protivnika. Jebo te vise Small Ball, glupi Meksiko..

          Comment


          • Zasto gledam Wizardse kad ce Majami na kraju da doda gas i da pobedi

            Comment


            • JBT oko cega se ti nerviras Obican mec protiv Vasingtona koji cete 99% dobiti

              Minesota se sprda u Pensilvaniji
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Ne mogu da verujem... Kakva je ovo bruka, kakva je ovo smejurija vise, kada cete zaigrati pravu kosarku ??? 60+ poena od Wizardsa, pa dosta blamiranja vise ! Sta je bre sa ovim raspalim napadom koji je funkcionisao kao sat na protok na samom pocetku, a odbrana je tek za posmatranje, kao Zvezda u 'najboljim' danima... MRS
                Last edited by delgado; 05-12-12, 01:02.

                Comment


                • Da mi je znati sto ti pizdis kada je ocigledno da Majami igra sa 50% mogucnosti vecinu utakmica...

                  Nije valjda da se nadas obaranju rekorda?

                  Comment


                  • Prvo poluvreme, tipicno rekao bih za Miami ove sezone, ne igraju ni sa pola snage. Jbg, tako je kako je, nije im izgleda stalo na startu nove sezone.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Hocu da gledam normalnu kosarku a ne ovo sranje i naravno da mi je stalo da dobijemo sto vise utakmica jer to moze biti presudno u izboru MVP-a. Nije mi jasno gde je nestala ona kosarka sa pocetka sezone sa prangijanjem i solidnom odbranom, opet neki retardirani napad i ispadanje u odbrani samo takvo..

                      Comment


                      • Pa valjda je titula vaznija od MVP-a..Drugi skor lige imaju, nisu na samom dnu, iskuliraj batice.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • O PlayOffu cemo da razmisljamo kad dodje PlayOff. U regularnoj sezoni bitno je pobedjivati i nizati dobre statse, zbog statistike i MVP nagrade, tako ja barem gledam na regularnu sezonu.

                          Comment


                          • Kako je Harden gotivan lik.. pomaze MWP-u da ustane

                            Lepo otvorili tekmu Lakersi..

                            Comment


                            • Koga boli ku*ac za MVP nagradu? Bitnije je da igraci budu sto odmorniji i spremniji za PO.

                              Majami je relativno matora ekipa.

                              Comment


                              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                                Koga boli ku*ac za MVP nagradu? Bitnije je da igraci budu sto odmorniji i spremniji za PO.

                                Majami je relativno matora ekipa.
                                Relativno je blago receno Ljubasine.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X