Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tacno je Heat ovako u zadnja 2,3 minuta dobio vec 4,5 utakmice. LeBron od pocetka sezone igra neagresivno.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Ljuba90 View Post
      Vi ovo stvarno gledate?
      Prvi put zalim sto sam ostao budan da gledam NBA.

      Uzas -.-.
      sigpic

      Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

      Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

      Without error there can be no brilliancy.

      Comment


      • Originally posted by Ljuba90 View Post
        Vi ovo stvarno gledate?
        Kakva farsa moj Ljubo, unistise nam NBA kao i sve sto su unistili...
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • Originally posted by T-Mac View Post
          Kakva farsa moj Ljubo, unistise nam NBA kao i sve sto su unistili...
          Pa ne kenjam ja dzabe celo vece...

          Comment


          • Presmesno i jadno. Ali vi duze gledate od mene NBA pa je vama valjda jos gore.

            Meni je ovo jadno stvarno...
            sigpic

            Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

            Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

            Without error there can be no brilliancy.

            Comment


            • Mozemo da pricamo sta god hocemo ali Pop je ovo zakuvao.

              Comment


              • LBJ vezba clutch

                Comment


                • Hoce li ko gledati GS-Denver?
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Originally posted by Ljuba90 View Post
                    Mozemo da pricamo sta god hocemo ali Pop je ovo zakuvao.
                    Ko zna ko i sta stoji iza cele price. Pop je ovo radio vec dosta puta i sad satro Stern izlazi u javnost sa spikom u fazonu bice kaznjeni, a mi gledamo egal utakmicu do samog kraja koju je Miami trebao da dobije sa 30 razlike, samo da su igrali odbranu iole normalno. Seti se 16:6, tu sve staje i pocinje predstava.
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • Kad jedan Splitter radi pod kosem sta hoce, onda su sve stvari jasne.

                      Comment


                      • Stvarno nisam gledao tekmu. Ni minut. Gledam sloznu bracu

                        Meni je ovo skroz pogano. Daj da odmaraju protiv nas. Da pobedimo i drugu tekmu.

                        Comment


                        • GSW silovito usao u tekmu.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Miami je na 16:6 prestao da igra. Jesam puk'o dosta para na utakmici, jeste zulja me to, ali me ne zuljaju pare, nego cinjenica da sam prevaren. Evo Ljuba je neutralac i jasno je k'o 2 i 2 da ovde mnogo stvari smrdi. Sad ko, sta, zasto i kako, to verovatno nikad necemo saznati.
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • Nema Pop-a na TNT-u kao Fergija na BBC-u. Pop-e zatvori ih! Ovo je bilo brutalno.

                              Ali pet puta zaredom Lebron igra PnR sa Splitter-ovim igracem ovi svaki put preuzimaju. Siluj Pop-e!

                              Pop-e, Pop-e bas si krme.
                              "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                              odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                              fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                              Comment


                              • Mekinja ne gledamo stvari iz istog ugla, ali opet nam je slicno misljenje. Stvar je pogana.

                                Mogli bi sutra da nastavimo ako se nadje vremena, sad ne znam gde sam.

                                Comment

                                Working...
                                X