Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E TO JE PRAVI MVP !!!
    Samo da nam se Zmija oporavi sto pre, ako je nesto ozbiljno najebali smo

    Comment


    • James-Wade 61 poen uz 15 skokova James-a! Zato je on MVP! Indijanci crno vam se piše! Ako smo ih dobili sa ovako očajnim prvim poluvremenom i bez Bosh-a, dobićemo ih svaku! Let's go Heat!

      Veliko 1-0 za Miami!

      LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
      sigpic
      RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
      - 4xMVP -

      Comment


      • Da ne zaboravimo fenomenalnog Joela, decko je totalno poludeo, kako samo skace i bori se, dobra odbrana, 9 poena, dao bacanje kad je bilo vazno, mora da igra startnu umesto propalog Udonisa, jednostavno mora. Ako/Kad nam se Bosh vrati, ne smemo vise stavljati Udonisa u startnu postavu, nasa postava je Calmers-Vejd-KING MVP-Zmija-Joel, ne treba je menjati, kakav Turijaf kakav Hazlem.

        Comment


        • Mora prva petorka da bude ona koja je odigrala najveći broj tekmi: Chalmers-Wade-James-Bosh-Joel. Onako je možda išlo protiv NY ali neće protiv ovih ušera. Nadam se da Meksikanac zna šta radi.

          LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
          sigpic
          RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
          - 4xMVP -

          Comment


          • Kako je samo MVP izgazio Grangera, brutalno!

            Comment


            • Naterao sam sebe da procitam 12 strana i bukvalno me bole oci.

              Ajde se bar malo potrudite da to od sutra izgleda bolje. Treba privuci i neke druge ljude na forum.

              Comment


              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                Naterao sam sebe da procitam 12 strana i bukvalno me bole oci.

                Ajde se bar malo potrudite da to od sutra izgleda bolje. Treba privuci i neke druge ljude na forum.
                Dok ne uvedete obavezan IQ test pri registraciji mozes to da okacis macku o rep.
                Last edited by LBJmvpFORlife; 14-05-12, 01:12.

                Comment


                • Ovaj forum je pun gloryhuntera...Koliko ima navijača Miami-a,jezivo.Ne vredi da pišem išta,biću pojeden u sekundi.Ne otpisujte Indianu tako olako,obiće vam se o glavu.

                  Comment


                  • Ajde Boston ! Gazi ove govnare userske!
                    Originally posted by Brajkula
                    Veruj meni, radi kako hoćeš

                    Brajkula, 2014. N.E

                    Comment


                    • Zar ovo ne pocinje u 2?



                      Au, al' sam isp'o iz forme...
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • Cim nema Bullsa ne pratis ti nista ccc
                        Originally posted by Brajkula
                        Veruj meni, radi kako hoćeš

                        Brajkula, 2014. N.E

                        Comment


                        • Ma nema to veze, ako je neko pratio sve timove tokom cele sezone, onda sam to ja, jos kad sam imao LP, pa za vece se isprati i po 7-8 utakmica kako treba, ali stvarno sam se razocarao u kvalitet + ove silne povrede, stvarno me istok nimalo ne privlaci, a s obzirom da se spremaju ispiti ostajanje do 6-7 ujutru stvarno nije moguce da se isprati zapad.



                          EDIT: Eto me na drugo, samo da odgledam jednu Californication-a.
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • Odlicno u napadu, mao mekse u odbrani nego sto treba, ali dobro, zadovoljan sam prvom cetvrtinom.
                            sigpic

                            Comment


                            • boston bez ronda ne moze organizovati ni jedan napad
                              It is not the violence that sets a man apart.
                              It's the distance he's prepared to go.

                              Comment


                              • morace da vrati Rondaaaa
                                Originally posted by Brajkula
                                Veruj meni, radi kako hoćeš

                                Brajkula, 2014. N.E

                                Comment

                                Working...
                                X