Announcement

Collapse
No announcement yet.

Formula 1 Grande Premio Petrobras do Brasil (Sao Paulo)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Ne znam sta se desava sa Alonsom,nekako mi to sve jalovo djeluje,imam osjecaj da je Massa sad dosta bolji od njega,da li je pritisak ili jednostavno pokusavaju da izvuku koju stotinku iz bolida ali to rade u pogresnom smjeru,evo i FI je brza od njih na zadnjem treningu.
    Neka moli Boga da padne kisa,ovo ne mirise na dobro nikako,realno.
    sigpic

    Comment


    • #17
      Webber je u Abu Dhabiu vozio vrlo nervozno, ucestvovao je u 3 incidenta tokom trke. Znajuci koliko je Red Bull spreman da ide daleko, prilicno sam siguran da je Webber namerno vozio da izazove incident za SC kako bi se grid zgusnuo i Vettel nadoknadio vreme... Sa druge strane, i Ferrari je ove godine imao nekoliko kontraverznih odluka, ali sve u okviru dozvoljenog i sve krajnje otvoreno. Massa je na domacem terenu, sumnjam da bi i da mu Montezuma trazi da se zakuca u Vettela to uradio. Ipak, koliko god da se to dobro iscenira, bice istrage bez sumnje i ukoliko se nesto sazna tim bi verovatno bio diskvalifikovan, u najboljem slucaju samo za ovu godinu.

      Takodje, vozaci su vrlo ponosni, zar bi zaista hteli da se o njihovim titulama prica u domenu vrhunske kontraverze. Cak i gore nego Piquetove titule/titula? Siguran sam da nece biti ljubavi izmedju bilo koja dva vozaca koji nisu klupske kolege, pa cak ni tad u vecini slucajeva na trci, ali sumnjam da ce Massa/Webber biti posebno naostreni...

      dexter, svasta se isprobava trenutno, kvalfikacije nisu presudne...

      Comment


      • #18
        Sumnjam da ce doci do namjernih sudara,prije da ce biti neka kriticna zaobilazenja,da se izgura sa staze i uspori,bas da se neko zakuca u nekoga,tesko iako mi je RB skloniji tome.
        Ja se nadam da ce bar malo kise pasti na kvalifikacijama,cisto da vidimo kako ko stoji na mokroj stazi.
        sigpic

        Comment


        • #19
          Ferrari je bio najbolji bolid za kisu u Maleziji, Britaniji i Nemackoj. S obzirom da je za kisu bitan mehanicki grip - vesanje i ne preterano agresivan motor - sumanjm da se to promenilo. Red Bull je bio vrlo dobar, ali McLaren je losije prolazio. Mislim da bi oni mogli najvise da izgube tom kisom.

          Comment


          • #20
            Pocela da pada kisa u Interlagosu. Spremite se za ludilo.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • #21
              Nakon sto se prosle sedmice poklopila F1 sa derbijem , sad sa Solnok-Igokea , ponovo cu morati na 2 strane
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • #22
                Trenutno ne pada, a staza se ubrzano susi. Ocekujem kisu u toku Q3, mozda i Q2...

                Comment


                • #23
                  Hocemo li kakvog chata organizovati
                  sigpic

                  Comment


                  • #24
                    Moze link od chata
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • #25
                      http://us4.chatzy.com/94308834298629 evo chata pa ako ima zainteresovanih
                      Miljkonen

                      Comment


                      • #26
                        Nemogu da udjem?

                        Comment


                        • #27
                          Probaj opet, ako ne probacu nesto...

                          Comment


                          • #28
                            Savrsene kvalifikacije i sutra samo treba zavrsiti posao
                            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                            sigpic

                            Comment


                            • #29
                              Sto je mnogo lakse reci nego uciniti...

                              Comment


                              • #30
                                Au,bice veoma tesko doci do titule,maltene nemoguce,ali ajde da sacekamo,sve je moguce
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X