Announcement

Collapse
No announcement yet.

Formula 1 Grande Premio Petrobras do Brasil (Sao Paulo)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Alonso je zapravo zadovoljan kvalifikacijama... Da, to je kisni set-up.

    McLaren kapitalizovao tempo koji su imali celog vikenda. Nisu skoro bili tako brzi ovde, jos od 2007, a ni tad u trci nisu imali tempo kao Ferrari. Red Bull standardno, Webber pusta Vettela i blokira Massu sutra. Hulk i Maldonado odradili dobar posao. Kimi izgleda pati od motora, nigde nisam nasao da su mu stavili novi motor, tako da je ovo prilicno koriscena i izmorena jedinica...

    Comment


    • #32
      Originally posted by Vanja #66 View Post
      Alonso je zapravo zadovoljan kvalifikacijama... Da, to je kisni set-up.
      Nesto bas nisam ubedjen u to. Ove kvalifikacije su kopija svih prethodnih gde je Alonso imao, jelte, dry setup.

      Massa objasnio.


      Edit:

      Sansa za kisu vise nije 100%, na Sky-u kazu 60%.

      Maldonado mozda popije kaznu od 5 mesta.
      Last edited by 3 sekunde u reketu; 24-11-12, 17:43.

      Comment


      • #33
        Tweet od andrewbensonf1 (kredibilan):

        "We know the situation is good for tomorrow," engineer Andrea Stella tells @alo_oficial over the radio. Sounds like a wet(ter) set-up.
        Na prosloj trci imao je losiji (novi, ali losiji) difuzor koji je prerano blokirao vazduh i prakticno stvarao manje prijanjanja (Vibe, bio si u pravu ;)). Losa procena zbog sve bolje staze, jer dok je bila klizava sve je bilo manje-vise isto. Tako da i nije bas kopija.

        Malodnadu ako dodele i ukor (makar ukor) zbog ne postovanja crvenog svetla u Q2 bice kaznjen jer ce mu to biti treci ove sezone, tako da Hulk, Alonso i nekoliko ljudi iza njih dobijaju po 1 mesto.

        Sky malo navija za McLaren, ni na jednom sajtu prognoza se ne menja vec 3 dana...
        Last edited by Vanja #66; 24-11-12, 17:48.

        Comment


        • #34
          Hm, zasto, o zasto, mi se javlja 1997. sutra...

          Comment


          • #35
            Ja bih Masi promenio menjac
            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

            sigpic

            Comment


            • #36
              Domenicalli bi da ode na nogama iz Brazila... Sem toga, korisniji je Massa ovako. Ima Vettela na nisanu.

              Comment


              • #37
                Maldonadu potvrdjen treci ukor i 10 mesta nize samim tim...

                Comment


                • #38
                  Mogao bi Alonso sutra da napadne prvo mesto.

                  Ocekuje nas vrlo zanimljiv start sutra bas zato sto pada kisa, a Alonso bez obzira sto je 3 pozicije iza Fetela cini mi se da je u maloj prednosti bas zbog toga sto je njemu podesen wet setup, a i kolko sam cuo Alonso delovao zadovoljniji od Fetela bas zbog toga sto je ovaj svestan koliko ce korekcija trebati da se napravi na bolidu.

                  Comment


                  • #39
                    Dva vozaca su izmedju Seba i Alonsa, Masu ne racunamo. Ona Fetelova faca na kraju, smrzao sam se...
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • #40
                      Sone, Maldonaldo je kaznjen tako da je tu samo Hulkenberg za kog ne sumnjam da ce ga odmah na pocetku preteci Alonso.Sto se tice Mase mogao bi vec na pocetku da ide u neku samoubilacku misiju i da pretekne oba RB kako se ne bi uskoro sklanjao Alonsu.

                      Comment


                      • #41
                        Ta prva sikana ce biti ludilo. Ne bi me cudilo da se tu odluci sampionat, na jednu ili drugu stranu.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • #42
                          Maricu, ima da iskopam tvoje postove od prosle godine, pa ti si potpuno preobracen covek.

                          Comment


                          • #43
                            Od Hokenhajma sam Fetelu okrenuo ledja, razlozi su poznati.To i jos par sitnica je dovelo do toga da mi nije vise gotivan.

                            Sve ce se to promeniti 2014 godine, ipak ce preci u moj najomiljeniji tim.

                            Comment


                            • #44
                              Ja kopam, a ti dzabe stancas izgovore.

                              Comment


                              • #45
                                Ma Nando je izgleda bas spremio neki surprise,evo i sprda se po twitteru
                                "Happy with q3 laps and the usual position around 8th .. ;)! Now I hope many overtakes again tomorrow, and fight to the flag!!"
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X