Announcement

Collapse
No announcement yet.

Formula 1 Grande Premio Petrobras do Brasil (Sao Paulo)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Osim sto je gif jako los, ne vidi se ni koji je to bolid ispred, da li uopste pricamo o Toro Rossu. Ne bi me iznenadilo da je nko uzeo neki drugi snimak, jer ne vidi se ni Vettelov volan sa lampicama.

    Mislim da je preticanje definitivno izvrseno pod zutim zastavama, ali da ce pomilovati Vettela pod tim izgovorom da je Toro Rosso naglo usporio iz nepoznatih (yeah, right) razloga, te da je Seb pomislio da ima kvar itd...

    Vibe, ozenjen sam fakultetom i trenutno ga otvoreno varam...

    Sad sam pogledao sliku da vidim kako izgleda, jos je gore i mrljavije nego kod mene na racunaru. Dzabe sam krecio...
    Last edited by Vanja #66; 28-11-12, 09:35.

    Comment




    • Nema,kad je zuto zuti se...

      Comment


      • Slika je daleko kvalitetnija i nema kapi kise na kameri... Kad sam razlozio gif, jedan mnogo dobar kadar je bekoristan bas zato sto je kap pokrila sudijsku kabinu.

        Comment


        • Ne znam,ja sam izgubio nadu,ta zastava deluje zeleno.

          Siguran sam da Ferrari ispituje detaljno i da ce naci neregularnost ako postoji...

          Comment


          • Neregularnost definitivno postoji... Nisam siguran sta govore zastave, ali neka i bude da je zelena, svetlo govori zuto, a Toro Rosso je bespotrebno usporio. Tu nesto svakako ne stima, a sad, da li ce da padne jedno pojasnjenje koje ce da kaze da stima... Mislim da svi znamo odgovor na to.

            Comment


            • Originally posted by Vanja #66 View Post
              Neregularnost definitivno postoji... Nisam siguran sta govore zastave, ali neka i bude da je zelena, svetlo govori zuto, a Toro Rosso je bespotrebno usporio. Tu nesto svakako ne stima, a sad, da li ce da padne jedno pojasnjenje koje ce da kaze da stima... Mislim da svi znamo odgovor na to.
              Pratio sam sta ste pisali u vezi tog preticanja..ja nisam video,niti sam obratio paznju na taj detalj,ali kad sam i ja pogledao snimak,cini se da je neregularnost..medjutim,gledajuci nepristrasno,msm da Fetel tu nije imao mnogo izbora..e sad,da li je to ono sto vecina misli,ili je manjina u pravu,pokazace vreme..posle svega ja mislim da je sad glupo donositi neke odluke retroaktivno..ako je nesto trebalo preduzimati,trebalo je tog istog momenta,ili odloziti ceremoniju na 15-ak min,i doneti konacan sud..ovako msm da nikome to ne bi islo u prilog,i msm da na taj deo sampionata treba staviti tacku,i okrenuti se buducnosti..
              sigpic

              Comment


              • Vidi, sudije to nisu primetile i detalj je zaista mali i potrebno je dobro ga prouciti. FIA uvek daje timovima neko vreme za zalbu, a Ferrari je pricu pokrenuo juce u toku dana, a mozda vec i u ponedeljak. Sad je prica pokrenuta i treba je zaustaviti finalnom odlukom i to ce morati da se uradi, ovako ili onako.

                Comment


                • Montezemolo rekao da se nece zaliti,prema Corriere dello Sport.

                  EDIT:

                  Prica izgleda krenula uveliko,deluje sasvim moguce da ce biti dublje istrage ovde...Mada meni je prilicno jasno da je marsal mahao zelenom zastavom.

                  Ninja edit:

                  Sve vreme sam bio ubedjen da je zastava zelena,a ovo je najcistiji gif koji videh,stvarno deluje zuckasto...

                  Last edited by Vibe; 28-11-12, 22:50.

                  Comment


                  • http://www.f1fanatic.co.uk/2012/11/2...-vergne-legal/

                    To je zelena, FIA je potvrdila... 2 zelene zastave na istom pravcu, jedna za drugom - prvi put vidjeno...

                    Comment


                    • mislim da sam jedan od retkih koji ne promasi dan da ne cita forum,a javljam se dva puta godisnje,heh..nego,o bitnim stvarima.skinuo sam trku sa torenta.na sky-u su 20 puta ponovili snimak,i jasno se videlo da su semafori sa desne strane bili zuti.jos tada sam se pitao zasto nema reakcije od ferarija,pre svih,ali evo,kao i svi ovde,ostalo je samo da se pitam.odgovor i istina su ostali negde..u brazilu.
                      Last edited by kolega; 30-11-12, 21:21.

                      Comment


                      • a da,sto se tice navijanja,i ko koga voli i favorizuje,mislim da sa tom temom mozemo otici predaleko.svako od nas ima svog vozaca,tim,ili koga ili sta vec simpatise.ja takodje pripadam malo starijoj ekipi,pratim f1 od kad znam za sebe,a secanja mi stizu do neke sredine 80ih.ko je najbolji?mislim da na to ne postoji odgovor.iako stvarno,iskreno smatram da proizvodjac energetskih pica ne bi trebalo da bude bolji od tradicionalnih proizvodjaca trkackih automobila,trenutno je tako.i,koliko god ne voleo malog Seba,moram priznati da nezasluzena titula NE POSTOJI.svidjalo se to meni,ili bilo kome,ili ne.mozemo im samo cestitati,i nastaviti da navijamo za one koje volimo.

                        Comment

                        Working...
                        X