Announcement

Collapse
No announcement yet.

Formula 1 Grande Premio Petrobras do Brasil (Sao Paulo)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ima afinitet prema Hamiltonu i Raikkonenu, voli njihovu suvu brzinu. Sa druge strane, mislim da ga nervira to sto Alonso kalkulise, umesto sto gazi do daske...

    Comment


    • Najbolji 2012;

      1. Vetel, covek je prvak za 2012 i to kakav
      2. Hamilton, najbzi uz malo srece borio bi se sa Vetelom za titulu
      3. Raikonen, iznenadjenje, kako se samo prilagodio posle pauze
      4. Alonso, mozda je i dobar vozac ai neke stvari .....
      5. Baton, standardno, takticar
      6. Hulkenberg, lepa buducnost
      7. Rozberg, prva pobeda za mercedes
      8. Grozan, ako ohladi glavu bice nesto
      9. Masa, treba da promeni ekipu
      10. Sumaher, Sumi, Sumi, ti si trebao doneti Mercedesu prvu pobedu
      Last edited by Alan; 26-11-12, 14:13.

      Comment


      • Staviti Hamiltona i Raikonena ispred Alonsa i to objasniti sa: Ali neke stvari... je vrhunac bezobrazluka i gole mrznje sto je tukao Meklarene tokom cele godine i zamalo da sam dovuce Ferari ispred Britanaca. I tuci ce ih ponovo.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Kvalifikacije u Madjarskoj 2007 naprimer
          Nikoga ne mrzim, pogotovu ne iz tog razloga, ne navijam za tim ili naciju nego za vozaca.
          Last edited by Alan; 26-11-12, 14:51.

          Comment


          • Eh, gledati dvojicu bandoglavaca kako brukaju slavno ime Meklarena, i Rona Denisa koji 10 metara dalje proklinje dan kad se rodio.. neprocenjivo
            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

            sigpic

            Comment


            • Massa vrlo dobar na kraju sezone,sad mora biti dobar u novoj sezoni da se 2 ferrarijeva vozaca i 2 Red Bull-ova vozaca bore za titulu
              Originally posted by Casiraghi
              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
              Originally posted by Casiraghi
              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
              Originally posted by Casiraghi
              Srecan Mane svima koji slave.

              Comment


              • Originally posted by Alen P View Post
                Kvalifikacije u Madjarskoj 2007 naprimer
                Nikoga ne mrzim, pogotovu ne iz tog razloga, ne navijam za tim ili naciju nego za vozaca.
                Iz te perspektive ti kazes da momak koji je svrgnuo Schumachera treba da glumi vodnosu i da trpi njegova sranja uspaljenom klincu kog sef tima gura? Kojom logikom?

                Comment


                • Originally posted by Vanja #66 View Post
                  Iz te perspektive ti kazes da momak koji je svrgnuo Schumachera treba da glumi vodnosu i da trpi njegova sranja uspaljenom klincu kog sef tima gura? Kojom logikom?
                  Dzaba, ne vrede tu argumenti, Zalonso je djubre od coveka koje ne zna da vozi i povremeno krade Masin talenat pa ovaj ne vozi najbolji bolid na gridu kako moze. Ali onda Felipe baby nabavio glogov kolac pa je uspeo da se odbrani od njegovih demonskih moci.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Bio sam sprecen u nedelju da gledam trku, nadam se da cu uhvatiti reprizu na SK, vidim da je bila odlicna trka...
                    Da preskocim cestitke i ostalo, Vettel po mom misljenju zasluzeno sampion, kao sto je uostalom svaka titula zasluzena. Spoj vrhunskog vozaca i vrhunskog bolida je uvek potreban, plus sto manji broj pehova, nije ih malo imao Vettel, ali opet manje od Hamiltona koji moze samo da proklinje McLaren, jer kako je krenulo i zavrsilo se, mogao je da se proseta do titule ove sezone, samo je sredinom sezone imao mali pad u formi. Alonso izvukao maksimum, ipak nije bilo realno da osvji titulu sa bolidom koji jeste inferiorniji u odnosu na RB i McLaren. Ne znam ni koliko je realno pricati da je prokockao titulu, jer se on u toj prednosti nasao sticajem raznih okolnosti, odnosno kao posledica brojnih odustajanja dvojice pomenutih. Kad su prestali pehovi za Vettela, odmah se videlo kako zapravo stoje stvari... Hamiltona na zalost celu sezonu prati neka losa sreca, mozda je i karma za neke ludorije iz predhodnih godina...
                    Drago mi je da se Kimi vratio, sledece sezone ce sigurno biti jos bolji, nadam se da ce Massa nastaviti u ovom ritmu, pa da ga gledamo u ravnopravnoj borbi sa timskim kolegom, jer slozicete se da je na poslednjih nekoliko trka pokazao koliko i Alonso, a sledece godine kad krenu obojica od nule valjda nece morati da se sklanja, mada ne zvuci realno da ce imati ravnopravne uloge.
                    Izdvojio bih ove sezone prve pobede Rosberga i Maldonada, kao i njihov kolaps forme posle tih pobeda, Perez je pravo osvezenje, podijumi koje je osvojio nose mozda i vecu tezinu od nekih pobeda, bice on odlican sledece godine, sa Buttonom u ekipi, koji je imao ispod prosecnu sezonu, a opet uspeo da skupi par pobeda kao i par katastrofa rezultata... Webbera nema potrebe komentarisati, tu je jos Grosjean koji me je dosta puta impresionirao, ali je u nekim situacijama opasnost po okolinu. I konacno, oprostili smo se od Schumija, verovatno najveceg vozaca svih vremena...
                    Ostaje mi da se nadam da ce Mecka uloziti vise para, u suprotnom bice glupo davati tolike pare Luisu...

                    Btw Vanja, Schumachera je svrgnuo Bridgestone 2005, zbog vec dobro poznatog pravila o zabrani promene guma, a tada je Michelin bio na znatno visem nivou. Vec 2006 je bila ravnopravnija borba...
                    Last edited by Tony_G; 26-11-12, 22:22.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Tony_G View Post
                      Bio sam sprecen u nedelju da gledam trku, nadam se da cu uhvatiti reprizu na SK, vidim da je bila odlicna trka...
                      Da si ti meni ziv i zdrav, reprize ne idu na SK vec par meseci, od trenutka od kad su ukinuli treninge i kvalifikacije.

                      Pogledaj ovde:
                      http://forum.rojadirecta.es/showthre...era-25-11-2012

                      Comment


                      • Originally posted by 3 sekunde u reketu View Post
                        Da si ti meni ziv i zdrav, reprize ne idu na SK vec par meseci, od trenutka od kad su ukinuli treninge i kvalifikacije.

                        Pogledaj ovde:
                        http://forum.rojadirecta.es/showthre...era-25-11-2012
                        Auh, al' sam ispao iz "forme"...
                        Hvala za link...
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Alen P View Post
                          Kvalifikacije u Madjarskoj 2007 naprimer
                          Nikoga ne mrzim, pogotovu ne iz tog razloga, ne navijam za tim ili naciju nego za vozaca.
                          vidi ovako Alene..da kojim slucajem ne bi pomilsio da te kojim slucajem mi napadamo sad,ili da te ja napadam,probacu da ti to obrazlozim i pojasnim nesto vezano za Alonsa i Hamiltona..ovako..da ostavimo stare asove po strani i da ih ne spominjemo,Fandja,Laudu i ekipu koja je rodjena 30-tih godina proslog veka,jednostavno mnogo je bilo davno,uzecemo noviju istoriju F1 u razmatranje..slozices se da su mnogo dobrih vozaca bilo u novijoj istoriji,i sampiona naravno,ali oni koji su nama ostali u pamcenju po tome su Pike,Rosberg,Mensel,Prost,Sena,mozda sam ispustio nekoga ali nebitno..tu ce mo da stanemo sa razlogom..svi ovi ljudi koje sam pobrojao su nesumnjivo bili veliki sampioni,i jedan od njih bi bio jos veci da nije izgubio zivot.Tu je nastala neka smena generacija za koju mi mladji vec spoznajemo i pratimo to do danasnjih dana..dosli su neki novi momci,Patreze,Brandl,Alboreto,Wendlinger,Herbert,F itipaldi,Zanardi,Hakinen,Hil,Schumaher..veliki talenti i vec afirmisani vozaci donekle..i svi oni su zapocinjali svoje karijere u timovima tipa Minardi,Brabhem,Lamborgini,Jordan,da bi kasnije po zasluzi seli u timove poput Renoa,Wiliamsa,Meclarena,Ferarija,i pokazali ko koliko vredi,neki se dokazali,neki nisu..Najvece otkrovenje i vodja te smene je nesumnjivo Schumaher,Hakinen,Hil..jednog od najvecih,a po meni nesumnjivo najveci(bar za sada),smo svi zajedno juce ispratili u penziju.Taj novopeceni penzioner je,po svim svetskim strucnjacima trenutno najbolji vozac svih vremena(i dok ga neko ne skine sa tog mesta on ce biti spominjan,cak i posle toga),i uz konkurenciju kakvu je imao u Hilu i Hakinenu je postigao to sto jeste,a i oni se nisu obrukali,cak sta vise,da je Hakinen imao vise srece,mogao bi mu biti nadomak svega postignutog..ali to je sreca i nekome je vise naklonjena nekome manje..ostali su bili manje vise uspesni i dokazani u nekim drugim serijama kojima je F1 majka..
                          Sada dolazimo do onoga oko cega ovde dolazi do zabune..Schumeher kao takav,neponovljiv,nezasit,veliki fajter,neprikosnoven vozac,i VEOMA BITNA STVAR U SVEMU TOME-ima apsolutnu podrsku tima,redja titule i uspehe...cini se nazaustavljivim za sve ostale..pojavljuje se "golobradi"deckic(uslovno receno),koji ga nokautira u samo dve sezone(drugi su uspeli samo da bude u nogdaunu) i pokazuje svima pravac kako pobediti Schumahera i definitvno ga skinuti sa trona..mladic cija je karijera zapocela u Minardiju,KAO I SVI PRE NJEGA,koji je na prvom boljem bolidu dokazao sav svoj talenat i raskos uz ZDUSNU PODRSKU TIMA..dvostruki aktuelni sampion,trazen sad od velikih timova koje sam gore pobrojao,zeljan uspeha i slave(dobro mu je krenulo,zar ne??),prelazi u Meclaren(vreme ce mu samo pokazati koliko je grdan pogresio)..
                          Meclaren(a i ostali timovi sa tog prostora),tim velikog kraljevstva i njenog velicanstva kraljice Elizabete II,BRITANSKI TIM,to veliko i cuveno ime u F1,bio je samo nedosanjani san mnogim drugim velikim vozacima,ali ne i Britancima pocetnicima..Herbertu,Brandlu(Lotus,Meclaren)Culta rdu,Hilu(Wilams,Meclaren)..Hamilton Luis...konzervativni Britanci sa konzervativnim razmisljenjem(slozices se,zar ne???),dobili-kupili dvostrukog aktuelnog prvaka,sa klupskim kolegom BRITANCEM...???,takodje pronadjen u moru talenata sa ostrva,idealna kombinacija kako bi ZADOVOLJILI tu Britansku konzervativnost,i nacin spoznaje njihove malodusnosti o nacionalnom identiteu.Veliki sef toga doba,Ron Denis,kao slag na tortu objavljuje u predsezonskim testovima neposredno pred strat sezone,kako ce se Meclaren drzati(???????) svog principa o nefavorizovanju vozaca na prvog i drugog,i time samo pokazali pravo lice Britanske gostoljubivosti(ili neceg drugog),konzervativnosti..da li je i Sena imao taj status o nefavorizovanju?????NARAVNO DA NIJE!..Alonso i cela Spanska sportska javnost zgranuta(a i ne samo Spanska)..dvostruki aktuelni svetski prvak izjednacen sa pocetnikom,ne sa nekim Nemcom,Francuzom,Italijanom,Ircem,vec BRITANCEM..
                          Mediji na ostrvu se utrkuju u intervjuijma sa Hamiltonom,slikama iz boxa i svakojakim dokumentarcima o njemu,kao da se radi o reinkarniranom Seni,Fandju ili dojucerasnjem bogu,Schumaheru...a sezona pocinje..stvara se kult o Hamiltonu,samo na osnovu Alonsove izjave da to u najmanju ruku nije u redu prema njemu,jer tako nije bilo dogovereno prilikom prelaska iz Benetona i da ce to za posledice imati slabiju mogucnost da odbrani titulu i samim tim je vrati u Meclaren..sve je spremno za veliku POZORISNU PRETSTAVU O "NEFAVORIZOVANJU"..
                          Hamilton Luis kao KULTNO BOZANSTVO i novopeceni vozac velikog cirkusa uz svu podrsku njenog kraljevskog visocanstva Elizabete II,i VELIKOG SEFA krece u obarcun sa svima na pisti a i pored nje,koji mu se nadju na putu,pa tako i sa dvostrukim svetskim prvakom,Alonsom...redjaju se incidenti u trkama,boxu,taktici,medju samom ekipom..Alonsom..NEFAVORIZOVANJE vozaca je na delu,u svim mogucim oblicima..Alonso i pored svih nedaca se svojski trudi da opravda reputaciju koju ima,da opravda sav novac koji je ulozen u njega kao pravi profesionalac,dok sa druge strane imamo Meclaren i LETECU KULTNU LICNOST koja rusi sve pred sobom,kao kugla kegle,tim koji njemu ne pruza ono sto mu je potrebno..PODRSKA....i pored svega toga,Alonso uspeva da bude vicesampion,gle cuda 2 vicesampiona u timu,valjda su ga zato i doveli u Meclaren!!???,i za 1 bod,doduse zajedno sa KULTOM,gubi titulu od Raikonena,velikog Raikonena i Ferarija...epilog znas..Alonso je posle dvostruke sampionske titule i besprekorne vozacke karijere,spustio glavu i povuko se pred BOZANSTVOM..
                          2008...Meclaren kao najnapredniji bolid na pisti 2007 a i te 2008 godine,uz promene pravila,nekako uspeva da sa isfavoriziranim BOZANSTVOM uzme titulu ispred nosa Ferariju koji je uspeo da sustigne Meclaren sa njihovim vozacima,Mase i Kimija...po nekom mom skromnom misljenju,dobili su ga na bezobrazluk i ludost Hamiltona,jer ono sto je on radio tada,se granicilo sa ludoscu a pritom je dobrano ugrozavalo bezbednost svih na pisti,i da niko nije zeleo da se upusta sa njime u duel,iance ode glava..to je moje misljenje..
                          2009..2 pobede,1 drugo mesto,2 treca mesta..jedno zadnje mesto,jedna diskvalifikacija....priznaces,malo od sampiona sa besprekornim bolidom...;)..ali su se pojavili i neki jos noviji golobradi momci koji ce mu tek dokazati da nije to on sto je sebe zamisljao...sampion Baton..ostalo znamo...
                          Ja sam probao da ovom retrospektivom i sastavom,ukazem tebi a i drugima koliko je Hamilton udaljen od Alonsa u svemu i na osnovu cega je on dosao do uspeha..sta je uradio Alonso a sta Hamilton...u kakvom raspolozenju i okolnostima je vozio Alonso a u kakvim okolnostima Luis...u kakvim okolnostima je Alonso uzeo titule i pored kojih velicina i pored kakvih bolida,a u kakvim Hamilton..Hamilton se ne moze meriti(a i ne samo on) sa Alonsom ni u cemu,osim u SRECI!!!Da je imalo bilo srece i pravde za Alonsa,danas bi imali 5-og prvaka sveta..i to nije samo moj sud,veruj mi...nadam se da vise nece dolaziti do zabuna,jer ovu su gole cinjenice..

                          p.s
                          u citanju teksta obavezno uzemi u obzir velika slova,i sagledaj u kom cilju su usmerena i na sta ukazuju..veliki pozz Alene
                          Last edited by Rossini; 27-11-12, 00:23.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Rossini View Post
                            vidi ovako Alene..da kojim slucajem ne bi pomilsio da te kojim slucajem mi napadamo sad,ili da te ja napadam,probacu da ti to obrazlozim i pojasnim nesto vezano za Alonsa i Hamiltona..ovako..da ostavimo stare asove po strani i da ih ne spominjemo,Fandja,Laudu i ekipu koja je rodjena 30-tih godina proslog veka,jednostavno mnogo je bilo davno,uzecemo noviju istoriju F1 u razmatranje..slozices se da su mnogo dobrih vozaca bilo u novijoj istoriji,i sampiona naravno,ali oni koji su nama ostali u pamcenju po tome su Pike,Rosberg,Mensel,Prost,Sena,mozda sam ispustio nekoga ali nebitno..tu ce mo da stanemo sa razlogom..svi ovi ljudi koje sam pobrojao su nesumnjivo bili veliki sampioni,i jedan od njih bi bio jos veci da nije izgubio zivot.Tu je nastala neka smena generacija za koju mi mladji vec spoznajemo i pratimo to do danasnjih dana..dosli su neki novi momci,Patreze,Brandl,Alboreto,Wendlinger,Herbert,F itipaldi,Zanardi,Hakinen,Hil,Schumaher..veliki talenti i vec afirmisani vozaci donekle..i svi oni su zapocinjali svoje karijere u timovima tipa Minardi,Brabhem,Lamborgini,Jordan,da bi kasnije po zasluzi seli u timove poput Renoa,Wiliamsa,Meclarena,Ferarija,i pokazali ko koliko vredi,neki se dokazali,neki nisu..Najvece otkrovenje i vodja te smene je nesumnjivo Schumaher,Hakinen,Hil..jednog od najvecih,a po meni nesumnjivo najveci(bar za sada),smo svi zajedno juce ispratili u penziju.Taj novopeceni penzioner je,po svim svetskim strucnjacima trenutno najbolji vozac svih vremena(i dok ga neko ne skine sa tog mesta on ce biti spominjan,cak i posle toga),i uz konkurenciju kakvu je imao u Hilu i Hakinenu je postigao to sto jeste,a i oni se nisu obrukali,cak sta vise,da je Hakinen imao vise srece,mogao bi mu biti nadomak svega postignutog..ali to je sreca i nekome je vise naklonjena nekome manje..ostali su bili manje vise uspesni i dokazani u nekim drugim serijama kojima je F1 majka..
                            Sada dolazimo do onoga oko cega ovde dolazi do zabune..Schumeher kao takav,neponovljiv,nezasit,veliki fajter,neprikosnoven vozac,i VEOMA BITNA STVAR U SVEMU TOME-ima apsolutnu podrsku tima,redja titule i uspehe...cini se nazaustavljivim za sve ostale..pojavljuje se "golobradi"deckic(uslovno receno),koji ga nokautira u samo dve sezone(drugi su uspeli samo da bude u nogdaunu) i pokazuje svima pravac kako pobediti Schumahera i definitvno ga skinuti sa trona..mladic cija je karijera zapocela u Minardiju,KAO I SVI PRE NJEGA,koji je na prvom boljem bolidu dokazao sav svoj talenat i raskos uz ZDUSNU PODRSKU TIMA..dvostruki aktuelni sampion,trazen sad od velikih timova koje sam gore pobrojao,zeljan uspeha i slave(dobro mu je krenulo,zar ne??),prelazi u Meclaren(vreme ce mu samo pokazati koliko je grdan pogresio)..
                            Meclaren(a i ostali timovi sa tog prostora),tim velikog kraljevstva i njenog velicanstva kraljice Elizabete II,BRITANSKI TIM,to veliko i cuveno ime u F1,bio je samo nedosanjani san mnogim drugim velikim vozacima,ali ne i Britancima pocetnicima..Herbertu,Brandlu(Lotus,Meclaren)Culta rdu,Hilu(Wilams,Meclaren)..Hamilton Luis...konzervativni Britanci sa konzervativnim razmisljenjem(slozices se,zar ne???),dobili-kupili dvostrukog aktuelnog prvaka,sa klupskim kolegom BRITANCEM...???,takodje pronadjen u moru talenata sa ostrva,idealna kombinacija kako bi ZADOVOLJILI tu Britansku konzervativnost,i nacin spoznaje njihove malodusnosti o nacionalnom identiteu.Veliki sef toga doba,Ron Denis,kao slag na tortu objavljuje u predsezonskim testovima neposredno pred strat sezone,kako ce se Meclaren drzati(???????) svog principa o nefavorizovanju vozaca na prvog i drugog,i time samo pokazali pravo lice Britanske gostoljubivosti(ili neceg drugog),konzervativnosti..da li je i Sena imao taj status o nefavorizovanju?????NARAVNO DA NIJE!..Alonso i cela Spanska sportska javnost zgranuta(a i ne samo Spanska)..dvostruki aktuelni svetski prvak izjednacen sa pocetnikom,ne sa nekim Nemcom,Francuzom,Italijanom,Ircem,vec BRITANCEM..
                            Mediji na ostrvu se utrkuju u intervjuijma sa Hamiltonom,slikama iz boxa i svakojakim dokumentarcima o njemu,kao da se radi o reinkarniranom Seni,Fandju ili dojucerasnjem bogu,Schumaheru...a sezona pocinje..stvara se kult o Hamiltonu,samo na osnovu Alonsove izjave da to u najmanju ruku nije u redu prema njemu,jer tako nije bilo dogovereno prilikom prelaska iz Benetona i da ce to za posledice imati slabiju mogucnost da odbrani titulu i samim tim je vrati u Meclaren..sve je spremno za veliku POZORISNU PRETSTAVU O "NEFAVORIZOVANJU"..
                            Hamilton Luis kao KULTNO BOZANSTVO i novopeceni vozac velikog cirkusa uz svu podrsku njenog kraljevskog visocanstva Elizabete II,i VELIKOG SEFA krece u obarcun sa svima na pisti a i pored nje,koji mu se nadju na putu,pa tako i sa dvostrukim svetskim prvakom,Alonsom...redjaju se incidenti u trkama,boxu,taktici,medju samom ekipom..Alonsom..NEFAVORIZOVANJE vozaca je na delu,u svim mogucim oblicima..Alonso i pored svih nedaca se svojski trudi da opravda reputaciju koju ima,da opravda sav novac koji je ulozen u njega kao pravi profesionalac,dok sa druge strane imamo Meclaren i LETECU KULTNU LICNOST koja rusi sve pred sobom,kao kugla kegle,tim koji njemu ne pruza ono sto mu je potrebno..PODRSKA....i pored svega toga,Alonso uspeva da bude vicesampion,gle cuda 2 vicesampiona u timu,valjda su ga zato i doveli u Meclaren!!???,i za 1 bod,doduse zajedno sa KULTOM,gubi titulu od Raikonena,velikog Raikonena i Ferarija...epilog znas..Alonso je posle dvostruke sampionske titule i besprekorne vozacke karijere,spustio glavu i povuko se pred BOZANSTVOM..
                            2008...Meclaren kao najnapredniji bolid na pisti 2007 a i te 2008 godine,uz promene pravila,nekako uspeva da sa isfavoriziranim BOZANSTVOM uzme titulu ispred nosa Ferariju koji je uspeo da sustigne Meclaren sa njihovim vozacima,Mase i Kimija...po nekom mom skromnom misljenju,dobili su ga na bezobrazluk i ludost Hamiltona,jer ono sto je on radio tada,se granicilo sa ludoscu a pritom je dobrano ugrozavalo bezbednost svih na pisti,i da niko nije zeleo da se upusta sa njime u duel,iance ode glava..to je moje misljenje..
                            2009..2 pobede,1 drugo mesto,2 treca mesta..jedno zadnje mesto,jedna diskvalifikacija....priznaces,malo od sampiona sa besprekornim bolidom...;)..ali su se pojavili i neki jos noviji golobradi momci koji ce mu tek dokazati da nije to on sto je sebe zamisljao...sampion Baton..ostalo znamo...
                            Ja sam probao da ovom retrospektivom i sastavom,ukazem tebi a i drugima koliko je Hamilton udaljen od Alonsa u svemu i na osnovu cega je on dosao do uspeha..sta je uradio Alonso a sta Hamilton...u kakvom raspolozenju i okolnostima je vozio Alonso a u kakvim okolnostima Luis...u kakvim okolnostima je Alonso uzeo titule i pored kojih velicina i pored kakvih bolida,a u kakvim Hamilton..Hamilton se ne moze meriti(a i ne samo on) sa Alonsom ni u cemu,osim u SRECI!!!Da je imalo bilo srece i pravde za Alonsa,danas bi imali 5-og prvaka sveta..i to nije samo moj sud,veruj mi...nadam se da vise nece dolaziti do zabuna,jer ovu su gole cinjenice..

                            p.s
                            u citanju teksta obavezno uzemi u obzir velika slova,i sagledaj u kom cilju su usmerena i na sta ukazuju..veliki pozz Alene
                            Ako je Alonso toliko bio bolji od Hamiltona sto je onda, u sezoni 2007, imao samo 2 startne pozicije a Hamilton 6. Trebao je pokazati sta moze u kvalifikacijama i sve bi ucutkao. A i svi znamo da Alonso mora da ima status prvog vozaca da bi se uzdigao, 2005-2006 je imao slabijeg timskog i bio je 1. vozac. Alonso kao i Hamilton su bili novi vozaci u Mclarenu 2007, naravno da bi trebali da imaju ravnopravan odnos u timu nek se dokazu. Sta ima veze sto je Alonso uzeo dve titule nije ih uzeo u Mclarenu da bi sad Mclaren imao obavezu da im on bude prvi vozac. Po ovome sto si napisao talentovani vozaci ne bi trebali da idu u tim koji ima svetskog sampiona jer ce sigurno biti 2. vozac i nositi vodu 1-om, a tek da ne spominjemo mlade talentovane vozace koji su mozda i bolji od sampiona i zbog naredbi tima nece smeti da preteknu prvog a kamo li da budu ispred njega vise od 3-4 kruga. Dosta je bilo u Schumacher eri toga, ovako je dosta zanimljivije za sport iako je to samo lazna iluzija. Ja nekazem da je Alonso los vozac, ali njegov karakter je meni nesvarljiv. Jedini vozaci koji idu na cisto trkanje i perfekciju su Hamilton, Vetel, Raikonnen, Perez, Kobayashi, Maldonado (iako mi isto njegov karakter smeta) i ajd Hulkenberg, po zadnjoj trci; i to su po meni vozaci. Alonso nekad previse kalkulise a zna se da moze da odvoza pravu trkacku trku.

                            Comment


                            • Vidim, ljudima je kalkulisanje odvratno... Voleo bih samo da znam zasto.

                              Ako je poenta sampionata osvojiti 1 poena vise od drugog, onda ce Alonso ici na to da osvoji makar 1 poen vise od drugog. Kad bi poenta sampionata bila imati sto vise pobeda (o cemu sam hteo da zapocnem pricu, ali vidim niko se nije primio, zainteresovani smo samo za vozacko peckanje...) videli bismo 24 vozaca koji su medjusobno na krv i noz da pobede. Da li bi bilo zanimljivije? Da. Da li bi bilo vise haosa? Da. Tada ni Alonso ne bi mogao da kalkulise nego bi morao da jurisa na pobedu.

                              raven, Nando nije brz kao Lewis i Vettel, to je svima poznato. Mene je vrlo prijatno iznenadilo to sto je 2010. dobio DHL-ovu nagradu za vozaca sa najvecim brojem najbrzih krugova u sezoni. Inace, te 2010. su on i Massa krenuli od 0. Tek je u Nemackoj napravljena razlika, kad je bilo ociglendo da Ferrari mora da ide samo na njega. Do Nemacke, Alonos je imao 31 poen vise od Masse, 1 pobedu i 3 podijuma, a Massa samo 2 podijuma. Massa, koji je u timu vec 5-tu godinu. Nije se ni u jednom momentu pravila razlika, Ferrari je tad vagao izmedju njih dvojice. Alonso se uzdigao samostalno, a cak su i 2011. bili spremni da krenu od 0 sa obojicom, ali vrlo brzo je postalo jasno da od toga nema nista. Ove godine, niti je ko ocekivao da ce se tako nesto uraditi, niti je Massa davao znake zivota. Samim tim, prilicno sam siguran da ni sledece godine nece moci da konkurise za titulu, sve i da bude brzi od Alonsa. Nije to zasluzio... Mada, sto kaze Jergovic, prijace Alonsu taj malo brzi Massa, cisto da se podseti kako je to kad imas potrebu i zelju da budes brzi od kolege...

                              Comment


                              • Originally posted by Alen P View Post
                                Najbolji 2012;

                                1. Vetel, covek je prvak za 2012 i to kakav
                                2. Hamilton, najbzi uz malo srece borio bi se sa Vetelom za titulu
                                3. Raikonen, iznenadjenje, kako se samo prilagodio posle pauze
                                4. Alonso, mozda je i dobar vozac ai neke stvari .....
                                5. Baton, standardno, takticar
                                6. Hulkenberg, lepa buducnost
                                7. Rozberg, prva pobeda za mercedes
                                8. Grozan, ako ohladi glavu bice nesto
                                9. Masa, treba da promeni ekipu
                                10. Sumaher, Sumi, Sumi, ti si trebao doneti Mercedesu prvu pobedu
                                Čudi me da neko ko je poštovalac Alene Oprosti, ne ceni malo više vozača sa najsličnijom stilom Prostu - Alonsa

                                Comment

                                Working...
                                X