Announcement

Collapse
No announcement yet.

Formula 1 Grande Premio Petrobras do Brasil (Sao Paulo)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Najbolje mesto za jubilarni post, Pajo.

    Lewis definitivno baksuz godine. Mnogo se promenio, mnogo je sazreo ove godine. Koliko je bilo odvratno njegovo ponasanje prosle godine, na stazi i van nje, toliko je ove godine napredovao. Sampionski. No eto, i pored svog maksimalnog zalaganja, tim nije "dostavio" i sa te strane mislim da ce mu prijati promena u Mercedesu. Ponavljati iste postupke ocekujuci drugaciji rezultat je definicija ludila. No, ako Mercedes ne uradi nesto dramaticno (a Daimler, ciji je sef rekao da nece biti mnogo vecih ulaganja u tim ,je pre neki dan kupio i ostatak akcija), mislim da on tamo nece predugo ostati...

    Comment


    • Jedini nacin da Alonso bude sampion je bio da Vettel ispadne iz utrke,posto se to nije desilo,Vettel je postao sampion.Cestitam Vettelu,naravno.

      Uzivao sam u utrci i nisam se toliko nervirao,vise sam uzivao,jer ne moze se nazor osvojiti titula,jednostavno ne moze.Imao je danas sansu veliku Alonso,mnogo vecu nego sto sam mislio da ce imati ali opet nije mogao.Mnogo toga je islo na ruku ali se nije mogao pratiti tempo bolida ispred.

      Sta reci za Hemosa,tuga. Steta sto prelazi u Mecku,tesko ce se sa njima boriti za titulu
      Last edited by DinoFC; 25-11-12, 18:51.

      Comment


      • Originally posted by ClayWarrior View Post

        Elem, Fandjo i Sumaher su dobili drustvo a moze proci jos 15 ili 20 godina pre nego sto vidimo cetvrtog vozaca sa tri uzastopne krune

        Onaj veci rekord ce nadam se drzati zauvek, ima sve sanse za to.. svaka cast
        Upravo zato od veceras umesto Sedam Velicanstvenih u F1 imamo ih osam.

        Comment


        • Originally posted by Alen P View Post
          Upravo zato od veceras umesto Sedam Velicanstvenih u F1 imamo ih osam.
          Ne znam druze, danasnji sport je toliko jadan i bedan da ne znam da li ih uopste mozemo porediti... bolide koje voze i staze na kojima se sve odvija sigurno ne mozemo. Meni je i dalje impresivniji jedan krug na Nordslajfeu u onim zverima nego neke citave sezone prethodnih godina kada nije vidjeno niti jedno posteno preticanje na stazi. Sada se preticu ali pomocu glupog dugmeta iz arkadne NFS igrice

          Odavno sam skinuo sve trke od 1980. tako da mi nije mnogo bitno sta se trenutno desava u F1, mada mi je ovaj momak stvarno bio drag od samog pocetka, zato sto je Nemac i zato sto je kao mlad poceo mnogo da pokazuje, a to mnogo cenim
          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Vanja #66 View Post
            Meni je veca gluspot kako je Vettel isekao 4. krivinu i sudario se sa Sennom. Ima vise srece nego pameti (sto mu bolid tad nije bio vise ostecen)...
            taj prvi krug mora da je bio pun sokova po Seba.
            Prvo, los start. Mada se cinilo da bi mogao ispred Marka (koji 176. put u karijeri startuje lose), ipak je imao tu losiju, unutrasnju stranu i morao je da odstupi. Sto su iskoristili Masa i Alonso. Onda na prilazu toj 4. krivini odlazi presiroko (hvala Sky-u sto postoji). Cinilo se da je tu Senna pokusavao nemoguce, no na snimku se videlo da Bruno ima trkacku liniju. To kad je preziveo, znalo se da ce biti sampion.

            Comment


            • Ja f1 pratim od 82-3 tako da sam sve to preziveo.

              Comment


              • Ko nadje onaj Kimijev izlet po ulicama Sao Paola, nek` okaci.

                Comment


                • Originally posted by ClayWarrior View Post
                  Ne znam druze, danasnji sport je toliko jadan i bedan da ne znam da li ih uopste mozemo porediti... bolide koje voze i staze na kojima se sve odvija sigurno ne mozemo. Meni je i dalje impresivniji jedan krug na Nordslajfeu u onim zverima nego neke citave sezone prethodnih godina kada nije vidjeno niti jedno posteno preticanje na stazi. Sada se preticu ali pomocu glupog dugmeta iz arkadne NFS igrice

                  Odavno sam skinuo sve trke od 1980. tako da mi nije mnogo bitno sta se trenutno desava u F1, mada mi je ovaj momak stvarno bio drag od samog pocetka, zato sto je Nemac i zato sto je kao mlad poceo mnogo da pokazuje, a to mnogo cenim
                  Ima mnogo mladih koji pokazuju i mnogo vise, Robin Frijns na prvom mestu. Rekord je neverovatan, za tako malo osvojiti tako mnogo, ali ne mora ni on previse da traje.

                  Drago mi je da se slazemo da Vettel ni pored svega ne zasluzuje ulaz u tih Sedam Velicanstvenih. Previse je to do bolida, a na njegovu zalost, jos uvek nije dobio priliku da pokaze da moze da osvoji titulu van superiornog bolida...

                  Comment


                  • Originally posted by 3 sekunde u reketu View Post
                    Ko nadje onaj Kimijev izlet po ulicama Sao Paola, nek` okaci.
                    Kako sam ja oplakao na taj potez Kimija

                    Comment


                    • Originally posted by Alen P View Post
                      Ja f1 pratim od 82-3 tako da sam sve to preziveo.
                      Sjajno, taman pred dane grmljavine sa turbo zverima koje guzvaju asfalt pred sobom
                      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by 3 sekunde u reketu View Post
                        Ko nadje onaj Kimijev izlet po ulicama Sao Paola, nek` okaci.
                        Ono je bilo urnebesno... Kao da su mu umesto vode stavili votku u flasicu (ili iz cega god da piju).

                        Mislim da to nisu ulice vec deo stare staze.

                        Comment


                        • Originally posted by 3 sekunde u reketu View Post
                          Ko nadje onaj Kimijev izlet po ulicama Sao Paola, nek` okaci.
                          Evo ga.
                          Imao i dobro preticanje Sumahera, ali to nije jos postavljeno.

                          Comment


                          • Sta se desava sa Vettelovim preticanjem Kobajasija pod zastavama?Nada poslednja umire

                            Comment


                            • Originally posted by Maric91 View Post
                              Hamilton definitivno baksuz godine, pa ni ja ne verujem sta bi mu se izdesavalo u ovoj sezoni.Jedini koji je mogao da parira Fetelu u ovoj sezoni.Od Singapura kao i prosle godine je ispao iz sampionske trke.
                              Prosle nedelje sam bas prokomentarisao da je Lewis ispucao sve malere za narenih 5 sezona. Posebno u danasnjoj F1 gde nema puno odustajanja njemu se jedino nije desilo da mu neka zivotinjka iskoci na stazu ispred bolida. Strasno.

                              Ali, i njemu ce se vratiti. Mora.

                              Comment


                              • Najsmesniji su mi komentari
                                Engineer: Kimi, the track is over there.
                                Kimi: Leave me alone, I know the track map!

                                Comment

                                Working...
                                X