Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA Liga 2012/13

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mislim da ovde vise nema potrebe da se pominje mladost, niti nekakve kletve i baksuzi koji biju ovu ekipu, vec je sustina celog problema Dule Vujosevic. Covek NE UME da nacrta jednu jedinu jebenu akciju za celu utakmicu, NE UME da odabere igrace koji treba da igraju kljucnu odbranu, ukratko - NE UME da vodi ovu ekipu. Trebao je da udari sudiju na kraju utakmice da dobije suspenziju do kraja sezone i da tako sebe spasi srama a ujedno da dopusti Gasicu da proba da nas izvadi.

    Comment


    • Izgubiti od Olimpije koja rotira 8 igraca je prava sramota a raspored je tako tezak do kraja , ovo nam je na papiru pored Solnoka trebala biti najlaksa utakmica do kraja sezone a evo sta ispade A taj Solnok je dobio Olimpiju 30 razlike.
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Originally posted by Batman View Post
        Mislim da ovde vise nema potrebe da se pominje mladost, niti nekakve kletve i baksuzi koji biju ovu ekipu, vec je sustina celog problema Dule Vujosevic. Covek NE UME da nacrta jednu jedinu jebenu akciju za celu utakmicu, NE UME da odabere igrace koji treba da igraju kljucnu odbranu, ukratko - NE UME da vodi ovu ekipu. Trebao je da udari sudiju na kraju utakmice da dobije suspenziju do kraja sezone i da tako sebe spasi srama a ujedno da dopusti Gasicu da proba da nas izvadi.
        Dule je doktor kosarke, covek jakog karaktera koji forsira mladjariju. Ako on ne ume nacrtati akciju onda stvarno ne znam ko zna. Toliko je gotivan lik da nema dalje i uopste ne kontam to pljuvanje kada ste sa njim doziveli najvece uspehe u poslednjoj deceniji. Taj isti lik za kojeg ti kazes da ne zna nacrtati akciju je igrao samo final four Evrolige samo toliko.
        Dule je jebena institucija!
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Originally posted by Indigo View Post
          Dule je doktor kosarke, covek jakog karaktera koji forsira mladjariju. Ako on ne ume nacrtati akciju onda stvarno ne znam ko zna. Toliko je gotivan lik da nema dalje i uopste ne kontam to pljuvanje kada ste sa njim doziveli najvece uspehe u poslednjoj deceniji. Taj isti lik za kojeg ti kazes da ne zna nacrtati akciju je igrao samo final four Evrolige samo toliko.
          Dule je jebena institucija!
          Pa pazi, tesko da se ovoliko (glupo) izgubljenih utakmica moze svaliti samo i iskljucivo na ove klince, jedan deo krivice sigurno snosi i trener. ;) Ako je vec resio da igra sa klincardijom onda ih bar treba voditi na pravi nacin. Zasto nije trazio tajm-aut pred poslednji napad kada je rezultat bio neresen nego srljamo bez ikakve ideje i olako gubimo loptu? Zasto poslednju odbranu igra Bertans koji je napravio 55 defanzivnih gresaka na utakmici (na kraju se ispostavi da nam njegov igrac hvata loptu u napadu i poentira)? E onda kada je sve izgubljeno zove kao neki tajm-aut i organizuje da loptu primi igrac za koga protivnicka ekipa ZNA da ce sutirati? Forsira onu buzgetinu Gagica koji ne moze da se sastavi a Musli udje, napravi jednu gresku i odmah ga tera na klupu. Cemu to?

          Mislim, glupo je sada pricati o ovim stvarima, ali definitivno covek pravi mnogo gresaka i to sto on hoce ova ekipa ne moze da igra.

          Kada si vec pomenuo final four, te godine je Partizan imao najboljeg centra i najboljeg pleja u Evropi, dok su ovi ostali igraci imali najbolje sezone u Partizanu. Daleko od toga da zelim da umanjim ili unizim ostvaren rezultat, ali se neke stvari moraju gledati objektivno. Dosta je utakmica dobijeno na srecu i mnoge stvari su se poklopile.

          Ne kazem da je Dule los trener, samo kazem da je definitivno jedan od izvora problema u Partizanu ove godine. I mislim da je nepotrebno ceniti rad nekog trenera u tekucoj sezoni po tome sta se desavalo u proslosti. To bi prakticno znacilo da on ceo zivot moze da se poziva na staru slavu.

          Da li mislim da je Dule dobar trener? Da. Da li mislim da bi ova ekipa mogla da igra bolje pod vodjstvom drugog trenera? Da.

          Comment


          • Ja i dalje stojim iza teorije da Vujosevic namerno tankuje ovu sezonu da bi naterao drzavu da pomogne. Nije on mogao da izlapi za dve godine, a pravi gomilu nekih gluposti koje ja ne bih sebi dozvolio. Mislim bez ljutnje, samo moje misljenje koje je nepromenjeno od onda kada je zavrsena selekcija tima, a sve je potvrdjeno u prvih nekoliko meceva.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Originally posted by NebojsaNS View Post
              Ja i dalje stojim iza teorije da Vujosevic namerno tankuje ovu sezonu da bi naterao drzavu da pomogne. Nije on mogao da izlapi za dve godine, a pravi gomilu nekih gluposti koje ja ne bih sebi dozvolio. Mislim bez ljutnje, samo moje misljenje koje je nepromenjeno od onda kada je zavrsena selekcija tima, a sve je potvrdjeno u prvih nekoliko meceva.
              Au brate 'de si ti otisao. Kako ce on da natera drzavu? Moze i dalje da proziva i da pljuje, ali to je sve...

              Nije covek izlapeo vec nema igrace koji mogu da iznesu to sto on trazi. Partizan ni prethodnih godina nije imao lepu igru, ali je ipak sve osvajao zato sto je imao dominantne igrace. Danas toga nema i ne moze se nista na silu.

              Comment


              • Zato sto ovde drzava ulece samo da spasava davljenike. Tqj isti Vujosevic je redovno selektirao odlicne timove, a ove godine je promasio na toliko mesta da to nije normalno, pocevsi od nedostatka klasnog centra do tacno 0 iskusnih igraca.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Slazem se da ih spasava, ali se ne slazem da neko, ko je toliko dao Partizanu i ko toliko voli Partizan, radi sa namerom neke stvari i pravi greske da bi klub doveo u tu situaciju. Mislim, slozices se da je tesko za poverovati?

                  Comment


                  • Zato sto je to svakako neminovno da se desi, bolje da to bude kontroisani proces. Plus ti mladi igraci nece nigde, ti ces napraviti selekciju od njih, a onda kako treba popuniti rupe, kada budes isterao vise para. Kako od EL standardno nema leba finansijski, jedini nacin je da nabedis drzavu da je situacija goruca i da treba para.

                    Kazem, ovo je samo moja teorija, nemam nikakve ni informacije ni slicno, vec cisto posmatram. Dovoljno je Dule pametan, ekscentrican i tvrdoglav da odradi tako nesto.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • http://www.mondo.rs/s279693/Sport/Ko..._ABA_lige.html

                      Kome verovati?

                      Comment


                      • Najbolje je sacekati ono sto ce reci sama Euroliga ili ULEB. Siguran sam da ce biti neke reakcije od nedelje. Ja samo kazem, nijedan scenario me nece iznenaditi.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Samo se vi igrajte deco a mi cemo odluciti na kraju ko ce ici ^__^
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • Ne radi Dule ovo da bi terao drzavu da pljune pare nego ovo nisu igraci kakvi njemu odgovaraju. On voli cvrste momke, mesare, od kojih ce kasnije da izvlaci maksimum. Da cepa odbranu na granici faula, skok u napadu, energija, zalaganje i udri. Jos je i sudijski kriterijum od ove sezone cirkus i sve zivo je faul te samim tim on ne moze da igra svoju klasicnu kosarku + ovi momci nisu dovoljno cvrsti. Leo, Bogdan, Lucic, Bertans, Drew, Jo, Musli, Dzoni... Koliko talenta. To su momci koji su do sada u svim kategorijama igrali leprsavu kosarku na veliki broj poena(izuzev Lucica koji je prilagodljiv na sve moguce) i tako i treba da igraju kao tako talentovana generacija. Ovo je tim stvoren za Zeljka Obradovica i njegove ofanzivne setove. Dule je verovatno najveca legenda ikad u SD Partizan zbog trofeja, sistema, uspeha, karaktera i muda ali on tesko da moze mnogo sa ovim timom. Naravno, poginuce on, poginuce i momci na terenu a i mi cemo odrati grlo u Pioniru ali tesko da ce ista biti od ovog projekta. Nazalost, veciti rival ce kako stvari stoje da nam preuzme pakao Pionira, mada opet oni ne navijaju na kosarci kao na fudbalu i dosta njih ne oseti kosarkaske utakmice na taj nacin ali svejedno su dobri. S Duletom do groba, bez obzira na sve ali da je zasrao, jeste i to debelo. Ostacemo bez Evrolige jbt, jedan Partizan bez Evrolige. Ogroman poraz i udarac za nas. Da ne pominjemo da nas Covic sprda kako stigne.
                            sigpic

                            Comment


                            • @S-Nash

                              Rekao si sustinu cele price.

                              Comment




                              • BREAKING NEWS, WOW, JUST WOW

                                Neozbiljnost ove lige dobila je nove razmere.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X