Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA Liga 2012/13

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Miko brojao stolice u hali...

    P.S. Lepo je Danilovic govorio da ne ulazimo u Jadransku ligu, ali stoka bahata nije htela da slusa.

    Comment


    • A šta je ovdje paćenika majko mila.

      Rekao sam prije 2 mjeseca Igokea ako izbori EL, igraće je i igraće u Laktašima na ponos našeg kraja, Republike, i na kraju krajeva čitave BiH.

      Pa sad svidjelo se to kome ili ne ali to je tako, a vi možete vijećati do sutra. Dvorana u laktašima je 5 puta bolja od Pionira. To je nova dvorana a još 1500 će uklopiti ljudi o čas posla.

      Po budžetu je Igokea jedna od najslabije plasiranih u ligi jer su ulaganja relativno mala, zato je rezultat još slađi. Okupili su ekipu odbačenika i prekucali ligu. Šta će biti u EL koga uopšte briga za to, važno je da smo najboljli u regionu i da će nam gostovati evropski velikani a rezultatom uopšte nismo opterećeni. Sljedeće godine opet okupiti solidan tim i pokušati se plasirati u gornji dio tabele, vjerovatno će neko drugi biti šampion mi ćemo mu od srca čestitati i tako u krug. To je sport
      Last edited by ФК Борац Бања Лука; 23-02-13, 15:57.
      РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

      Comment


      • Originally posted by Ljuba90 View Post
        Miko brojao stolice u hali...

        P.S. Lepo je Danilovic govorio da ne ulazimo u Jadransku ligu, ali stoka bahata nije htela da slusa.
        bar je to lako , izbrojis jedan red horizontalno i vertikalno i pomnozis ;)
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Originally posted by Borac Banjaluka,RS View Post
          A šta je ovdje paćenika majko mila.

          Rekao sam prije 2 mjeseca Igokea ako izbori EL, igraće je i igraće u Laktašima na ponos našeg kraja, Republike, i na kraju krajeva čitave BiH.

          Pa sad svidjelo se to kome ili ne ali to je tako, a vi možete vijećati do sutra. Dvorana u laktašima je 5 puta bolja od Pionira. To je nova dvorana a još 1500 će uklopiti ljudi o čas posla.

          Po budžetu je Igokea jedna od najslabije plasiranih u ligi jer su ulaganja relativno mala, zato je rezultat još slađi. Okupili su ekipu odbačenika i prekucali ligu. Šta će biti u EL koga uopšte briga za to, važno je da smo najboljli u regionu i da će nam gostovati evropski velikani a rezultatom uopšte nismo opterećeni. Sljedeće godine opet okupiti solidan tim i pokušati se plasirati u gornji dio tabele, vjerovatno će neko drugi biti šampion mi ćemo mu od srca čestitati i tako u krug. To je sport
          Vazno je ucestvovati? To je mentalitet provincijskog kluba, ako se vec ulazi u EL, ulazis da napravis neki rezultat, a ne da budes topovsko meso kao Prokom.
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • Originally posted by T-Mac View Post
            Vazno je ucestvovati? To je mentalitet provincijskog kluba, ako se vec ulazi u EL, ulazis da napravis neki rezultat, a ne da budes topovsko meso kao Prokom.
            To je jednostavno realnost. Iz jedne ratom razorene zemlje izgrađivati se polako pa tako i sport i ne tražiti preko hljeba pogače. Jer u BiH niko do sada nikada nije ni ušao u EL. Čuj sad da postavimo ambiciju da uzmemo EL. Pa vi ste nekad bili fudbalska institucija pa šta vam vrijedi to, na UEFA rang listi ste preko 150-og mjesta a možete sebi postaviti cilj i da uzmete LŠ ali realnost je prvo, drugo pretkolo. Tako i ovo. Ne treba imati bolesne i nerealne ambicije jer je time i razočarenje veće, ali ako se ostvari nešto više, super.
            Last edited by ФК Борац Бања Лука; 23-02-13, 17:09.
            РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

            Comment


            • Originally posted by T-Mac View Post
              Vazno je ucestvovati? To je mentalitet provincijskog kluba, ako se vec ulazi u EL, ulazis da napravis neki rezultat, a ne da budes topovsko meso kao Prokom.
              Naravno da je vazno ucestvovati. Ali nece Igokea ici da izgubi svaku naravno , mozda se zabiljezi koja pobeda ali opet sama EL je ogroman uspeh
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Cedevita

                Comment


                • Roman Lisac zvao Fernandesa i izjavio da to nije tacno tj da je lose protumaceno , ostaje kako je bilo - Prvi u regularnom delu i osvajac F4.
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Realno ne zna se ko tu koga jebe.
                    There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • Originally posted by Indigo View Post
                      Realno ne zna se ko tu koga jebe.
                      Zna se, svi nas. Grupnjak.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Dosta losa igra, tek se malo trgli sad kad je trebalo smanjiti razliku. Nasedaju na provokacije ovih iz Olimpije. Bice cupavo do kraja.
                        sigpic

                        Comment


                        • Strasno
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Ne pamtim da je neki tim u bilo kojoj konkurenciji od kada pratim basket izgubio ovoliko meceva na jednu loptu u jednoj sezoni. Steta.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Ocajno smo odigrali ovu poslednju cetvrtinu, zasluzili smo poraz kada ne znamo da zatvorimo utakmicu.Poraz od Cedevite u sledecem kolu i mozemo se oprostiti od F4.

                              Comment


                              • Vidiš Miko da sam bio u pravu za Partizan. Težak raspored a odavno nisu imali lošiji tim. A susreti sa MZT, Cedevitom i Igokeom tek dolaze. Mislim da Budućnost ima dobar raspored za Radnički ne znam
                                Last edited by ФК Борац Бања Лука; 23-02-13, 20:52.
                                РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                                Comment

                                Working...
                                X