Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA Liga 2012/13

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by BLBL View Post
    Zasto bi grad Zagreb stajao iza privatnog kluba Emila Tedeschia?
    Ne bi znao, to trebas da pitas generalnog direktora koji je na pocetku rekao da zbog EL-a imaju budzet od 6 miliona uz pomoc grada i ostalih sponzora. Glavesine iz Hrvatske su u upravi Cedevite, tako da ono..

    Drzavni tim i imaju budzet koliko im treba.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • druze taj o kome ti pricas i njegovoj drazvi u kojoj ja nazalost zivim nece jos dugo drmati hvala bogu tako da ti pricas ciste gluposti i to je tuga o cemu ti pricas sta ti mjesas sa sportom ...o dodiku i njegovim parama i njegovoj privatnoj drzavi...najezim se kad procitam,druze moj nemoze nista na silu mada on pokusava da bude velika sila

      Comment


      • Originally posted by BLBL View Post
        Zvezda se raspala
        I opet da ista prica....

        Ja mislim da Lajonsi imaju dobar budzet i mogu da HOCE da pariraju Igoeki...Tacnije Dinkic....

        Comment


        • Originally posted by duka79 View Post
          druze taj o kome ti pricas i njegovoj drazvi u kojoj ja nazalost zivim nece jos dugo drmati hvala bogu tako da ti pricas ciste gluposti i to je tuga o cemu ti pricas sta ti mjesas sa sportom ...o dodiku i njegovim parama i njegovoj privatnoj drzavi...najezim se kad procitam,druze moj nemoze nista na silu mada on pokusava da bude velika sila
          Sta mijesam sa sportom? Politika je godinama u sportu, ne samo ovdje...i tako ce uvijek biti...I sama odluka da se dovodi u pitanje sezona u ABA Ligi je politicke prirode. To su kao Florentino Perez i Roman Abramovich postenjacine?

          Ja samo kazem kakva ja situacija trenutno...i to je jednostavno tako...Ja ne navijam za Igokeu, ali nemam nista protiv njih.

          Dodik je oduvijek bio ovakav kakav je sada. Nekome dobar, nekome los...

          Comment


          • Originally posted by D-Wade View Post
            Aman covece, kako ti ne kapiras da iza Cedevite stoji grad Zagreb i svaka ugledna firma u Hrvatskoj. Je l' to u neko doba Republika Srpska moze da nadmasi Hrvatsku po parama koje ulazu u sportsko drustvo?

            Ljudi imaju budzet kao sto je Real imao prosle sezone dok Perez nije dao deo budzeta fudbalskog kluba i ti meni govoris kako Dodik moze da ima vise od njih, a drzava stoji iza Cedevite, kao sto Dodik stoji iza Igokee.
            I ovde ti moram napisati.
            Nije vazno ko je bogatiji, vec ko je voljan vise dati!
            Ima i Berlin veci budzet od vecine evroligaskih gradova ( mozda i od svih, samo Moskva moze imati veci), ali to ne znaci da Alba (ako bude potrebno) moze imati budzet kao CSKA.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Pobeda.. View Post
              I opet da ista prica....

              Ja mislim da Lajonsi imaju dobar budzet i mogu da HOCE da pariraju Igoeki...Tacnije Dinkic....
              Zar im neko brani da to urade? ;) Razlika je u tome sto je Dinkic jedna kap u moru u Srbiji, pa dok se ogrebe o svoj dio...dok je Dodik ovdje vec odavno more.

              Comment


              • Originally posted by BLBL View Post
                Sta mijesam sa sportom? Politika je godinama u sportu, ne samo ovdje...i tako ce uvijek biti...I sama odluka da se dovodi u pitanje sezona u ABA Ligi je politicke prirode. To su kao Florentino Perez i Roman Abramovich postenjacine?

                Ja samo kazem kakva ja situacija trenutno...i to je jednostavno tako...Ja ne navijam za Igokeu, ali nemam nista protiv njih.

                Dodik je oduvijek bio ovakav kakav je sada. Nekome dobar, nekome los...
                Sto se onda toliko trudis da dokazes da su oni zasluzili da igraju EL?
                Ko kada bih ja pisao romane kako Mega Vizura treba da igra El, ne navijam za njih ali nemam nista protiv njih.
                Boze sacuvaj.
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • @BLBL
                  Kao sto sam rekao Lajonsi imaju velik budzet,oni da hoce mogli bi da imaju veci i ode Cedevite..Pa klub finansira Dinkic koji je ministar finansija u Srbiji,eeejjj MINISTAR finansija,ali ces ti reci da Dodik moze vise da da od njega ?

                  Dinkic je zajeban...Menja vlade kako hoce,cas sa ovima,cas sa ovima,pogledaj koliko je para ulozio u Vaterpolo i Kosarku..U Kosarci verovatno imaju najveci budzet posle Cedevite
                  Last edited by Победа; 25-02-13, 14:33.

                  Comment


                  • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                    I ovde ti moram napisati.
                    Nije vazno ko je bogatiji, vec ko je voljan vise dati!
                    Ima i Berlin veci budzet od vecine evroligaskih gradova ( mozda i od svih, samo Moskva moze imati veci), ali to ne znaci da Alba (ako bude potrebno) moze imati budzet kao CSKA.
                    Budzeti Cedevite u zadnje tri godine su ti odgovor da imaju nameru najvise da daju, tako da ne vidim cemu spominjes ovo. Moze Dodik ovo, moze ono. Moze i Cedevita, jer ovde evidentno nije jasno da taj klub drze najbogatiji ljudi u Hrvatskoj, jedino Zeljko Kerum nema nikakve veze sa njima. Reci da ako Dodik hoce, Igokea ima ubedljivo najveci budzet u ABA ligi i niko im ne moze prismrditi, to u prevodu znaci da bi oni trebali imati 10+ miliona eura budzet.

                    Bas verujem da je zeljan da daje tolike pare u klub.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Originally posted by Pobeda.. View Post
                      @BLBL
                      Kao sto sam rekao Lajonsi imaju velik budzet,oni da hoce mogli bi da imaju veci i ode Cedevite..Pa klub finansira Dinkic koji je ministar finansija u Srbiji,eeejjj MINISTAR finansija,ali ces ti reci da Dodik moze vise da da od njega ?

                      Dinkic je zajeban...Menja vlade kako hoce,cas sa ovima,cas sa ovima,pogledaj koliko je para ulozio u Vaterpolo i Kosarku..U Kosarci verovatno imaju najveci budzet posle Cedevite
                      Naravno da moze.
                      Ali nije to bitno.

                      @Wada
                      Mislis da ti koji finansiraju Cedevitu ne gledaju korist i da bi povecali budzet samo kako bi imali vise od nekog drugog kluba ?
                      Dodiku je mnogo vise stalo do Igokee nego tim ljudima do Cedevite, nema priliku svake godine za ovako nesto i zbog toga ce hteti da se dokaze.
                      Last edited by Black Mamba 24; 25-02-13, 14:36.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                        I ovde ti moram napisati.
                        Nije vazno ko je bogatiji, vec ko je voljan vise dati!
                        Ima i Berlin veci budzet od vecine evroligaskih gradova ( mozda i od svih, samo Moskva moze imati veci), ali to ne znaci da Alba (ako bude potrebno) moze imati budzet kao CSKA.
                        Potpisujem!

                        Upravo je to i poenta mojih kometara! Pa, kosarkaska sekcija Bayern Munchena koristi budzet fudbalskog kluba, tako da bez problema moze sastaviti ekipu sposobnu da odvali kosarkaske velikane Oly i PAO bez problema. Sada Oly i PAO imaju veci budzet od Bayerna, ali cinjenica je da su mogucnosti Svaba daleko vece. I to je sva poenta...

                        Isto tako je i sa Igokeom. Dodik je dosta ulozio, omogucio vrhunske uslove, ali to ne znaci da sada treba i trpati silne pare i za budzet, kada se uz normalan rad i ovako moze sastaviti solidna i takmicarski dobra ekipe, sto je i pokazano ove sezone.
                        Last edited by BLBL; 25-02-13, 14:37.

                        Comment


                        • Originally posted by D-Wade View Post
                          Reci da ako Dodik hoce, Igokea ima ubedljivo najveci budzet u ABA ligi i niko im ne moze prismrditi, to u prevodu znaci da bi oni trebali imati 10+ miliona eura budzet.
                          Poenta je da Dodik to bez problema moze vec sutra obezbijediti Igokei. Ali kosarka je neprofitabilna i to je presipanje iz supljeg u prazno.

                          Comment


                          • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                            Naravno da moze.
                            Ali nije to bitno.

                            @Wada
                            Mislis da ti koji finansiraju Cedevitu ne gledaju korist i da bi povecali budzet samo kako bi imali vise od nekog drugog kluba ?
                            Dodiku je mnogo vise stalo do Igokee nego tim ljudima do Cedevite, nema priliku svake godine za ovako nesto i zbog toga ce hteti da se dokaze.
                            S obzirom da je vestacki klub, normalno da ce gledati svoj interes i nisam ni rekao da oni iz ljubavi daju pare Cedeviti. Nije pitanje da li ce Dodik dati ili nece, nije dao i Cedevita ima 4x veci budzet od njih u ovom momentu.

                            Dodik moze dati, kao sto sam i ja tebi rekao, moze i Djilas Zvezdi, ali nece, kao sto nece ni Dodik da daje 10 miliona eura u Igokeu, nebuloza. Ako bude igrao EL, povecace im budzet na 3-4 miliona, sto znaci da opet imaju manje od Zvezde i od Cedevite...
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Originally posted by D-Wade View Post
                              S obzirom da je vestacki klub, normalno da ce gledati svoj interes i nisam ni rekao da oni iz ljubavi daju pare Cedeviti. Nije pitanje da li ce Dodik dati ili nece, nije dao i Cedevita ima 4x veci budzet od njih u ovom momentu.

                              Dodik moze dati, kao sto sam i ja tebi rekao, moze i Djilas Zvezdi, ali nece, kao sto nece ni Dodik da daje 10 miliona eura u Igokeu, nebuloza. Ako bude igrao EL, povecace im budzet na 3-4 miliona..
                              Pa nece 10 miliona, ali ako budu igrali Zvezda i Igokea Evroligu, videces da nece biti velika razlika u budzetu.
                              Ali opet, to i nije vazno, vazniji su igraci i da se ne desi preplacenost igraca.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                                Pa nece 10 miliona, ali ako budu igrali Zvezda i Igokea Evroligu, videces da nece biti velika razlika u budzetu.
                                Ali opet, to i nije vazno, vazniji su igraci i da se ne desi preplacenost igraca.
                                I nemaju bas iste odnose Dodik i Igokea kao Djilas i Zvezda, ni blizu...
                                Pa nisam ja ni rekao da ce imati duplo manje, nego sam odgovorio na ovaj komentar u kojem kaze decko da ce Igokea imati npr 10 miliona u odnosu na 5 npr Zvezde. Sto se nece desiti.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X