Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA Liga 2012/13

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jasmin Perkovic je novi igrac Sirokog.
    http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

    Comment


    • Originally posted by Aleksa9 View Post
      Vrlo je moguce da je ovo bila poslednja utakmica Korslija Edvardsa u dresu Igokee.
      Otkud ti ta informacija , ne bih se nikako slozio s tobom jer imam potpuno druge informacije
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Originally posted by Miko View Post
        Otkud ti ta informacija , ne bih se nikako slozio s tobom jer imam potpuno druge informacije
        Od novinara crosarka.com

        Mario Mikulić ‏@mmario_crosarka
        Dobio sam informaciju iz tabora Igokee kako će za par dana odlučiti hoće li zadržati Corsley Edwardsa u svom klubu
        http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

        Comment


        • Originally posted by Aleksa9 View Post
          Od novinara crosarka.com

          Mario Mikulić ‏@mmario_crosarka
          Dobio sam informaciju iz tabora Igokee kako će za par dana odlučiti hoće li zadržati Corsley Edwardsa u svom klubu
          Ti si rekao da je najverovatnije da je poslednja utakmica sto implicira da si mislio da je definitivno napustio Igokeu. Ja ti kazem da ostaje jer se niko nece dovoditi vise a Sulovic je povredjen , nece bre Komatina igrati centra a i ja imam malo blize informacije da Korsli ostaje
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Originally posted by Miko View Post
            Ti si rekao da je najverovatnije da je poslednja utakmica sto implicira da si mislio da je definitivno napustio Igokeu. Ja ti kazem da ostaje jer se niko nece dovoditi vise a Sulovic je povredjen , nece bre Komatina igrati centra a i ja imam malo blize informacije da Korsli ostaje
            Ja kazem da je vrlo moguce...Dakle tokom pauze ce se odlucivati...Edvards mnogo kosta za ovo sto pruza nakon povrede.Od ljudi koji su putovali sa Igokeom u Podgoricu sam cuo isto sto i od ovog novinara.
            http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

            Comment


            • Edwards me pruža gotovo ništa. Kad god on izađe iz igre Igokea tek onad krene da pravi razliku. Za neizvjesne završnice je takođe beskorisan, jer maši sigurno barem jedno slobodno bacanje, a u posljednje vrijeme pravi dosta faulova u napadu, nije dominantan čak ni u skoku više.
              Jel ima istine u pričama da bi u Laktaše mogao Bobi Marjanović
              РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

              Comment


              • Edvards je pasivan jer je mislio da ce kuci biti za Bozic tj da ce se igrati 22.12. protiv Buducnosti pa je neraspolozen ali klasa je to teska , sve i da ne igra dobro do kraja sezone nek odigra F4 kako zna i to je to
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Tegi mozda (verovatno) ostaje bez emisije
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • http://en.wikipedia.org/wiki/Kyle_Visser

                    Ovaj bata verovatno novi centar Radnickog...
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Originally posted by NebojsaNS View Post
                      Tegi mozda (verovatno) ostaje bez emisije
                      Otkud ti to
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Originally posted by Miko View Post
                        Otkud ti to
                        Pa dosadio vise ljudima

                        Comment


                        • Originally posted by Miko View Post
                          Otkud ti to
                          Vrlo pouzdana informacija, tako nesto se jako brzo siri.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Postavio sam anketu da se malo igramo sada u pauzi. Glasajte gore, ali se trudite da budete realni i ovde objasnite zasto ste izabrali bas tu ekipu. Mozete prokomentarisati i koga ocekujete na F4.

                            Moj izbor je Crvena zvezda, a smatram da ce protivnik u finalu biti Cedevita (mada bih ja zeleo Partizan ali pretpostavljam da cemo mi biti drugi i treci), gde god da se igralo. Mozda sam malo subjektivan, ali moj rezon je da imamo najduzu klupu, najvise kvalitetnih pojedinaca. Najjaci smo pod kosem (sto nekako u poslednje vreme donosi trofeje u evropskoj kosarci, videti pod efekat Dorsija na Olimpijakos), a spolja smo dobro popunjeni razlicitim igracima koji uglavnom imaju iskustva, ima tu i defanzivaca i sutera i skorera i asistenata, specijalaca, sve pomalo.
                            Mislim da ce Igokea zadrzati prvo mesto posle ligaskog dela, ali ce za F4 ipak biti prestari kada za to dodje vreme. Nema sanse da se odrzi forma do kraja, ocekujem njihov blagi pad, imaju dovoljnu zalihu da udju sa liderske pozicije, ali pitanje je koliko mogu u tim utakmicama gde se lomi. a svakako mislim da na tom mom F4 dobija pobednik srpskog derbija u polufinalu. Tu dajem blagu prednost nama nad Partizanom.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Nek sam dozivio ovakvu anketu as aspekta Igosa

                              Ovako ako cemo realno trenutna slika F4 po meni i ulaz na njega je Igokea-Zvezda-Partizan-Cedevita iako se nadam da ce Zvezda-Partizan obrnuti mesta ako ne i da budemo prvi E sada ako bude ovako gore navedeno nebitne 2-3 pozicije , F4 ce se igrati u Laktasima gde ce cela dvorana navijati za Igokeu protiv Cedevite u prvom 1/2 i verujem da Igokea moze do finala u tom scenariju. A duel Zvezda-Partizan u Laktasima bi volio da gledam vise nego ista , moze me fap sledeci dan lupiti ali da tome svedocim , gorilo bi sve I onda naravno finale revijalno

                              Ako cemo iskrene ambicije , svi vec 10 kola pricaju da ce Igokea pasti i sad su se usutali , slede 3 kljucna meca : Radnicki,Split,Zvezda , ako se dobiju Radnicki i Split a Zvezda kiksa i ode se na 3 pobede u odnosu na njih , maltene mec protiv Zvezde ce biti presudan , ako Igokea dobije ima poziciju broj 1 izvesno ili onda Partizan a ako se izgubi nova tuca i borba u ligi
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • F4 720% nece biti u Laktasima, da li ti stvarno mislis da bi to Sidro dozvolilo, pre bi se Lisac i Lorbek javno samozapalili na sred Splitske rive. Meni se cini da oni navijaju da prodju tupavi Makedonci pa da odrze tamo. Ako se to ne desi, Tivoli, klasika, EP 2013, klinacpalac.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X