Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA Liga 2012/13

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ti si stvarno veliki as, majke mi... Mislis da bi se Radnicki ovako ponasao da ispunjavaju uslove i da im nesto znaci Igokeino "sklanjanje" kako ti vec kazes?
    A, druga stvar je da ti forsiras konstantno pricu da neko nesto ocekuje od Igokee, jok, mi cekamo odluku Evrolige.
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • Mogu da izaberu drugi grad, ali onda tu moraju igrati i meceve ABA, to je logisticka nocna mora. Sigurno niko nece igrati u drugom gradu. Radnicki nema ni najmanje ambicije za EL sve da osvoji F4. To mogu da kazem pouzdano i iz prve ruke, preskupo im je. Niko ne ocekuje da se Igokea skloni, svkao se bori za sebe. Samo ne moze ni Igokea da ocekuje da ih veciti podrze sa vise od neke deklaraticne izjave, a to je uradio Vujosevic.

      A sto se tice decentralizacije sporta u Srbije, bez uvrede, nema potrebe da moralises sa strane, ne vidim kako je to vasa briga.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Ne treba nama niko da daje kljuceve, samo vi uzivajte. Ako EL odluci da igrate, sve najbolje, ako ne, ide drugi i to je to.
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • Originally posted by Borac Banjaluka,RS
          I Radnički a pogotovo Igokea imaju i pored ovako rigidnih pravila na kraju krajeva mogućnosti izbora drugog grada. Ako i oni, prije svega Igokea zagule kao Z/Partizan opet jedan beogradski neće igrati, ali očigledno ne shvataš.
          Isto tako previđa se stav Radničkog, Kragujevca kao sportskog grada da više ovako neće ići da se samo ulaže u gl. grad a da ostali ne ispunjavaju te uslove i praktično ni ne mogu nikad igrati EL u svom gradu. To je takođe problem koji vas čeka ubuduće buđenjem ostalih sportskih centara po Srbiji. Ne vidim čemu cinizam, jer je neodrživa priča koja se forsira samo Z/P i svi treba njima da pomažu čak i Igokea a oni kao šeici da se ponašaju. U ovom slučaju igokea drži klljučeve EL BG klubova
          Preterujes buraz. Sta se to ulozilo u Beograd ? Pa ni Zvezda ni Partizan nemaju svoju dvoranu (pazi cuda, Igokea ima) vec igraju u gradskoj koja je izgradjena kad ? Pre 40 godina. Vise se forsirala izgradnja BL (Laktasa) u RS nego Beograda u Srbiji.

          EDIT: Da ne bude zabune, mislim na sportsku infrastrukturu. Slicno je i sta ostalim, ali necu tu da ulazim.
          Last edited by Black Mamba 24; 19-03-13, 01:17.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Borac Banjaluka,RS
            Ehhhhh ako EL odluči da ne dadne, gdje ti je garancija da ide drugi a da neće otići Ruskom klubu karta.
            A, kakve veze Igokea ima s tim osim sto je klub koji nece dobiti licencu? Oni ce pokusati da dodju do nje, a ako ne dobiju onda ce da kazu eeeeeeee, mi nismo ni hteli da idemo, dajte drugom?
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Игокеа тренутно не задовољава услове за стицање Б лиценце,и тренутно они не могу да мењају град у коме ће да играју,тако да ће важити правила ЕЛ,по коме финалисти Ф4 иду у ЕЛ.Е сад ако Игокеа дође у финале,моћи ће да тражи да игра ЕЛ и АБА лигу у БЛ,ако им дозволе играће,а по мени и заслужују.

              Не знам само што се расправљате да ли ће сад ЕЛ да узме то једно место,јер то је у овом тренутку немогуће.Биће могуће ако финалиста Ф4 не буде задовољавао услове за стицање Б лиценце,тада могу да узму то место АБА лиги,и доделе га коме хоће.

              Comment


              • Originally posted by Derek Trotter View Post
                Не знам само што се расправљате да ли ће сад ЕЛ да узме то једно место,јер то је у овом тренутку немогуће.Биће могуће ако финалиста Ф4 не буде задовољавао услове за стицање Б лиценце,тада могу да узму то место АБА лиги,и доделе га коме хоће.
                Ako ABA prijavi Igokeu uprkos svemu, onda ce doci onaj problem koji sam ja napomenuo. Pretpostavljam ja da ce se divlja karta vratiti ovamo, ali sa onim kriminalcima nikad ne znas.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Ne, nego ces ti videti da ULEB i EL boli kurac za sve nas onako coporativno.
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • @NebojsaNS

                    Па стани,ако то ураде,зар то не било кршење оног споразума којег су они лично потписали?

                    Comment


                    • Pa bilo bi. ABA ce taj tim prijaviti na to cuveno runner up mesto, onda se lepo ono protumaci kako mi tumacimo, Igokea nema pravo da igra, mesto postaje Wild Card.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Искрено,мислим да толико луди нису.
                        Али видећемо шта ће бити у данима који следе,биће ово поприлично занимљиве две недеље.

                        Comment


                        • Originally posted by Borac Banjaluka,RS
                          E hebiga sad kako Ulebovo, maloprije si rekao ne smiju predati kandidaturu IGOKEE jer tad ne određuje više ABA nego ULEB a sad kažeš mjesto je ULEBovo

                          Sve u svemu, mjesto je Igokeino. Vidjećemo kako će ići dalje ali umjereni sam optimista jer i gospodin Bajić i svi ljudi Igokee naglašavaju ovaj nekorektan odnos prema njima iz Srbije i sad je pitanje ako se nešto ne promjeni da li će se oni odreći kandidature u koris ekipa iz Srbije
                          I ja sam tako shvatio, da ako Igokea ne ode u Evroligu, to upraznjeno mjesto automatski postaje "wild card" i ULEB onda odlucuje kome da dodijeli...

                          U Srbiji zaslijepljeni klubastvom jedni drugima ne bi pomogli, a kamoli klubu iz R.Srpske. Aj' da su to neke sile od klubova, ali oba, ne samo kluba, vec sportska drustva su raspadu, a oni gledaju kako da jedni druge jos vise pokopaju.

                          Zmago Sagadin je prije par dana rekao da ce ABA liga gotovo sigurno prijaviti i Radnicki(ako izbore) i Igokeu za Evroligu, pa onda nek' se ULEB 'ebe s njima i nek' vidi "sta" i "kako". Ako mu je vjerovati...

                          Rekao je Sagadin u fazonu da ce tu najvjerovatnije biti jos dosta pregovora i kompromisa, tako da tu jos nista nije definitivno odluceno.
                          Last edited by BLBL; 19-03-13, 02:29.

                          Comment


                          • Vise posle svog ovog cirkusa ni ne znam tacno sta i kako ide ali ako Igokea izvisi a plasman Partizana u EL nekim slucajem bude zavisio od nje, Mile ce nas pustiti 100%. Za komsije vec ne mogu da garantujem.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ne vidim kako se tako nesto moze desiti. Ako izbore mesto kroz F4 ide prijava i onda je sve na ULEB-u.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ipak finalisti F4

                                Comment

                                Working...
                                X