Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA Liga 2012/13

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakve veze ima da li ce da dopusti. Onaj ko bude prvi ima pravo na organizaciju a veruj mi da Dodik to nece ispustiti ako Igokea bude prva , budi uveren u tu
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Nigde to ne pise u pravilima, znas vec i sam kako to funkcionise u ABA, sve je usmeno i sve je politika. Naci ce oni neko tumacenje pravila po kojem hala u Laktasima nije adekvatna ako se bas insistira na tome. To je privatna liga gde se nasi pitaju koliko i stolica na kojoj sede, a Igokeajos manje.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Onda bi se jednostavno igralo u Boriku ali nema to veze da je li podobna , ako je podobna za regularni dio... Ako gledas tako onda ako Olimpija bude u 4. onda se u Ljubljani igra bez pogovora. Videcemo ja mislim da ako Igokea bude prva da ce onda i organizovati , bice zanimljivo , meni nije jasno sta se desava ako Solnok bude zadnji , da li ispadaju iz lige ? Pitao sam i Tegija , nije znao odgovor , jedino da i Edinu negde postavim pitanje. Siroki se ozbiljno pojacava , ne vidim ko bi tu mogao ispasti.

        MZT nece sigurno uci u 4 , nemaju taj kapacitet jednostavno , klasicna suterska ekipa , ako ih ide sut korektni su i svakog mogu dobiti a ako ih ne ide onda je i Siroki prevelik zalogaj za njih kao sto je to bio slucaj u Pecari gde Siroki nadoknadio -15 kad je MZT-a stao sut ali onda Cekovski ubode 3 trojke i resi mec , covek od 2,10 i 120 kila , sta dalje pricati....

        Glasao sam za Partizan , verujem da ce ovo Dule kako sezona odmakne regulisati i usmeriti momke na pravi put , a i red je da se vrati
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Glasao za Zvezdu iz prostog razloga, imamo najjaci tim, nadjuzu klupu i pre svega, imamo Igora. Kada je tesko, kapiten ce nas izvuci, tako da ono..Sto se tice prvog mesta u regularnom delu, ako dobijemo Olimpiju u gostima, velikom verovatnocom smo prvi na kraju, jer imamo najbolji raspored od ovih sto se bore za F4...
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Zar nemamo mi laksi od vas majku mu , idemo samo Cedeviti , dolaze nam i Buducnost i Olimpija i Cibona , idemo samo Radnickom i Cedeviti , sa vama maltene je 50-50 , bice i nasih i vasih navijaca. Jos nama dolazi Igokea a vi dolazite u Laktase , verujem da ce publika biti 50-50 u tom okrsaju s obzirom da protiv Partizana publika bila po meni vise na strani Igokee ovi zapad-istok , nisam to ocekivao pa mislim da ce tako biti i protiv vas.
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Covece, rekoh ti da nema nigde pisanog pravila, nego se satro uvek trude da organizuje ucesnik F4, a onda odu u Sloveniju iako se Olimpija nije kvalifikovala i Partizan je zeleo organizaciju. Ili dodele Makabiju organizaciju 6nedelja pre kraja. Mislim da se razumemo, hoce oni sto vecu prodaju karata, zato ce opet gurati neku od najpoznatijih arena (Beograd, Zagreb, Split), ali samo im fali da im se medved Dodik smeje. Uostalom videces, zapamti ovaj post, bagra je to, ne bi im bio prvi putda prave sprdnju.

              Edit: Ti sto su navijali za Igokeu protiv Partizana su Cigani, glavu dajem. Poznato mi je to iz NS, iz Vrsca, gde god da sam bio. Malo ljudi stvarno navija za lokalne klubove.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Miko,bez zezanja,ne zuris nigde,poceo je raspust.Ajde polako sroci i skockaj sve lepo sta imas da napises,jako je tesko muciti se da povezem sta si hteo da kazes.

                Mi idemo Igokei,Olimpiji i Radnickom
                Vi idete nama,MZT-u,Radnickom,Cedeviti.
                sigpic
                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                Comment


                • Originally posted by Dacha View Post
                  Miko,bez zezanja,ne zuris nigde,poceo je raspust.Ajde polako sroci i skockaj sve lepo sta imas da napises,jako je tesko muciti se da povezem sta si hteo da kazes.

                  Mi idemo Igokei,Olimpiji i Radnickom
                  Vi idete nama,MZT-u,Radnickom,Cedeviti.
                  Pa realno tezi su Olimpija i Igokea protivnici od Radnickog i MZT-a ako cemo realno. Prema tome imamo laksi raspored ali to je otom potom nebitno.

                  @Sone

                  Pa Tegi provlaci kroz emisije od pocetka sezone da je od ove godine pravilo da prvi ima pravo organizacije
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Evo sada sam nasao pravilo, ne mogu da ga kopiram ali evo kako glasi:

                    5.9 Mjesto odrzavanja odredit ce predsjednik ABAe najkasnije do 1.3. svake godine, uz uvjet da jedan od kriterija mora biti sportski rezultat odnosno plasman klubova u regularnoj sezoni, s tim da kod izbora prednost ima bolje plasirani klub.

                    http://www.abaliga.com/Binary/25

                    Posebno obratiti paznju na formulaciju jedan od kriterija. Kao sto rekoh, zakukuljice oni to da mogu sami da odrede gde ce i sta. I jos jedan dokaz o Tegijevom novinarskom daru, sposobnostima i verodostojnosti. Ja sam dosao do ove informacije za 30 sekundi na zvanicnom sajtu ABA lige.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Vujošević je skrenuo pažnju na još jedan detalj...

                      - Najbolji u ligaškom delu nema pravo prvenstva za organizaciju fajnal-fora. Odakle Lorbeku diskreciono pravo da odlučuje domaćina? Domaćinstvo je ogromna prednost, posebno u Jadranskoj ligi, u kojoj je još prisutna tenzija koja nije samo sportska.
                      http://www.novosti.rs/vesti/sport.29...er-za-Evroligu
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • Ako budu cetiri srpska tima(racunam Igokeu u nase, RS je to), mogu komotno Beograd da stave, nikome to ne predstavlja problem. Koliko ima od F4 koji je bio u BG-u? 4-5 godina cini mi se...Tako da ono, moze Arena komotno.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Ako budemo prvi u regularnom delu, moze da se igra i u Maloj Mostanici na skolskom dvoristu.
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • OK upravu ste , ja samo pricam kako cujem Nije mi jasno sto onda Tegi provlaci svaku emisiju da prvi organizuje
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Originally posted by NebojsaNS View Post
                              Ti sto su navijali za Igokeu protiv Partizana su Cigani, glavu dajem. Poznato mi je to iz NS, iz Vrsca, gde god da sam bio. Malo ljudi stvarno navija za lokalne klubove.
                              Kod njih je malo vise zastupljen taj lokalni patriotizam, nisu debili ko mi pa da navijamo samo za dva kluba.Ja da sam rodjen i da zivim u RS cisto sumnjam da bi navijao za beogradski dvojac.

                              Njima ako je u interesu da dvorana bude polupopunjena sigurno nece gurati da domacin bude Split ili Ljubljana posto tamo cisto sumnjam da bi bilo vise od hiljadu do dve gledalaca.Nesto mi govori da ce pre Zagreb da bude domacin da bude Zagreb nego Beograd.Ipak je Liscu i kompaniji najbitnije da sampion ne bude ponovo srpski tim.

                              Zvezda ce igrati i Evrokup i nema sanse da ce zaredjati samo pobede i ocekujem barem jedan kiks u narednim kolima, sada je samo pitanje da li ce to Cedevita i Partizan da iskoriste.Treba se izdrzati ritam sreda-subota.

                              Comment


                              • Ako pobedimo Igokeu tamo mi smo prvi. Kakav crni kiks zbog Evrope, zato imamo 12 igraca u rotaciji.
                                "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                                odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                                fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                                Comment

                                Working...
                                X