Announcement

Collapse
No announcement yet.

Formula 1 Gran Premio Santander D'Italia 2012 (Monza)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Treba da postoji prvi i drugi vozac i timske naredbe.

    Comment


    • #77
      Treba da se radi onako kao tim smatra da je za njih najbolje. Timske naredbe su ukinute, moja je pretpostavka koju sam davno izneo, jer osim ako tim ne kaze direktno (kao sto je to Smedley uradio, a onda Massa jos otovrenije ispunio) jednom vozacu sta da radi, uradice to nekom internom sifrom. FIA ima sve njihove razgovore, ali dzabe ako ne bi znali da ukace.

      U Ferrarievom slucaju, od 2. trke sezone je ocigledno da treba da se napravi razlika izmedju vozaca. McLaren i RB su tu negde, za 2 trke najvise ce Button i Webber poceti da pomazu, osim ako Button sutra ne pobedi, a Hamilotn opet ima DNF ili neko 8-9-10 mest. Lotus bi trebao da podrzi Kimija, ali videcemo da li ce Boullier to uciniti svom zemljaku. Mercedesu nije ni bitno.

      Alonso izjavio da su ciljali 1:23.5... Bice zanimljivo sutra.
      Last edited by Vanja #66; 08-09-12, 15:40.

      Comment


      • #78
        Nazalost nisam gledao kvalifikacije i evo sad sam dosao kuci i imam sta da vidim,Mclaren 1,2 e da ce bog da sutra tako ostane u tom redosledu do kraja trke,kad sam video Massu na trecem mestu skoro sam pao sa stolice,svaka cast za njega,zelim mu sutra sve najbolje,sta se desilo sa Alonsom,jesu li opet cekali zadnji momenat i onda izasli i odvezli jedan krug koji je sve ili nista,Paul di Resta bravo za momka,ali ima kaznu tako da tek deveti steta, Force India sve bolja i bolja,Schumacher veoma solidan nadam se da ce sutra imati dobru trku ali verujem da ce opet da ga zakaci neka nesreca,Vettel peti neprimetno nekako,na slobodnim treninzima im nije islo, sutra ce biti zanimljivo videti kako ce mu ici,Webbera nema ni na horizontu,Rosberg blizu svog timskog kolege ocekujem da ce zavrsiti negde oko sedme pozicije ,Raikkonen,opet te kvalifikacije, nije se bas proslavio videcemo sutra,mislim da ce biti cetvrti ili peti,Kobajasi skroz ok,ocekujem da zavrsi u bodovima,u svakom slucaju verujem a i nadam se da bi meklareni mogli sutra da pobegnu na startu,Schumacher bi mogao da napreduje u odnosu na Massu ali videcemo,jedva cekam sutra trku i bas me zanima sta ce Alonso i Raikkonen odraditi,pogotovo Alonso jer za njega se trka moze odvijati u dva smera,prvo moze da bude onako kako svi ocekuju a to je da fenomenalno startuje i kasnije napreduje i dodje do 3 mesta a mozda i vise ako se nesto desi Lewisu i Buttonu ili da mu trka buda jos gora nego kvalifikacije a to je vrlo moguce jer mi se cini da bi moglo da pocne da se obistinjuje ono sto smo ja i markedOne pricali pre pauze a to je da ce se sve preokrenuti i da ce Alonso i ferari uci u losu seriju sto nije nemoguce i da ce se sve resavati u zadnjoj trci,uglavnom cekamo do sutra da vidimo rasplet
        Last edited by Infinity miki; 08-09-12, 17:22.
        Miljkonen

        Comment


        • #79
          Ma Alonso ce na startu da nadoknadi 2-3 mesta... Klasika..

          Comment


          • #80
            HAOS,Massa izjavio da nema boljeg vozaca od njega koji bi mogao da ga zameni u ferariju
            Miljkonen

            Comment


            • #81
              Originally posted by Infinity miki View Post
              HAOS,Massa izjavio da nema boljeg vozaca od njega koji bi mogao da ga zameni u ferariju
              Imao je hrabrosti da tako nešto izjavi, a na njegovu sreću to se i obestinjuje za sada.Najbizarnije mi je to što je na pres konferenciji na pitanje da li bi mogao neku trku ove sezone da završi ispred Alonsa on je potvrdio i rekao je da će već na Monci da se potrudi.
              ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

              "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
              I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

              sigpic

              Comment


              • #82
                Originally posted by Vanja #66 View Post
                FIA ima sve njihove razgovore
                Skraja osamdesetih, 89 mislim sadasnji presednik FIA Zan Tod je bacio novcic i odredio ko ce izmedju Iksa i Vatanena imati prednost na Dakaru te godine. A kakav su status imali Irvajn i Barikelo pored Sumahera u Ferariju pod njegovim vodstvom verujem da svi znate.
                Last edited by Alan; 08-09-12, 19:21.

                Comment


                • #83
                  Massa je kralj , mora da ostane , mora
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • #84
                    Question: What’s still the best thing about being a Formula One driver?
                    Kimi Raikkonen: For sure not talking to the media. I am not a big fan of b*llsh*t questions.

                    Question: So what kind of questions are you happy to answer?
                    Kimi Raikkonen: Such a question doesn’t exist! (laughs)


                    Kakav lik!

                    Ovo je jako bitno za sutra!



                    Baš me interesuje kako će se Fetel snaći u društvu vozača koji su i do 10 km/h brži od njega na pravcima.
                    Last edited by MarkedOne8; 08-09-12, 20:37.
                    ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                    "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                    I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                    sigpic

                    Comment


                    • #85
                      Forza Alonso...

                      Haters we'll always hate, winners we'll always win..

                      Comment


                      • #86
                        ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                        "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                        I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                        sigpic

                        Comment


                        • #87




                          Last edited by MarkedOne8; 09-09-12, 10:02.
                          ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                          "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                          I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                          sigpic

                          Comment


                          • #88
                            Originally posted by MarkedOne8 View Post
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • #89
                              Marked, ne odgovori mi ti na pitanje od juce...

                              Comment


                              • #90
                                Originally posted by Vanja #66 View Post
                                Ako mislis da je ovo danas i juce bilo necasno i neposteno, onda to sigurno mislis i za Kimijevu titulu, zar ne?
                                Tražiš mi da ti odgovorim na pitanje na koje ne mogu da ti dam odgovor koji ne ide u prilog Alonsu.

                                Baš sam pre neki dan pomenuo Brazil 2007.Samo tada je Masa pomogao Kimiju i pitanje je da li mu je pomogao jer je Hamilton omeo Kimija u kvalifikacijama.Masa nije imao par sekundi prednosti nad Kimijem, nego 2 sekunde.Masa je imao jednu grešku kada je preširoko otišao u predzadnjoj krivini pred kraj trke.Tu bi ga Kimi sigurno pretekao.
                                Ne smatram da mu je tu išta pomogao.I da jeste, a možda jeste (možda jer nisam insajder u Ferariju), to je svakako časnije nego Nemačka 2010.
                                Last edited by MarkedOne8; 09-09-12, 10:09.
                                ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                                "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                                I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X