Announcement

Collapse
No announcement yet.

Formula 1 Gran Premio Santander D'Italia 2012 (Monza)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Sta se desilo sa Alonsom
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • #62
      Nadam se da nije problem opet, ako nije nece biti dosadno sutra jer je bio odlican u prvom i trecem sektoru, taman za preticanje. Nije problem, greska u prvoj krivini, preterali su sa insistiranjem na jednom brzom krugu ove godine...

      Marked, jel tebi bitnije da Ferrari podbaci ili da je Kimi dobar?

      Comment


      • #63
        Ako je ovo prvo, dokle kod je Domenikali tu gde jeste, nema sta da brine.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • #64
          Originally posted by Vanja #66 View Post
          Marked, jel tebi bitnije da Ferrari podbaci ili da je Kimi dobar?
          Najbitnije mi je da svako dobije ono što zaslužuje!
          ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

          "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
          I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

          sigpic

          Comment


          • #65
            Originally posted by MarkedOne8 View Post
            Najbitnije mi je da svako dobije ono što zaslužuje!
            A sta su zasluzili i cime?

            Comment


            • #66
              Originally posted by MarkedOne8 View Post
              Najbitnije mi je da svako dobije ono što zaslužuje!
              Ali ja ono sto je Ferari planirao ne bih nazvao varanjem nego prosto strategijom. Ne vidim sta si toliko zakrvio. Svako to moze da uradi samo treba da zrtvuje jednog vozaca. Nije to nista zabranjeno.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • #67
                Kakvo varanje, sta sam propustio?

                Comment


                • #68
                  Varanje sa medjusobnom vucom na stazi... ;)

                  Comment


                  • #69
                    Originally posted by MarkedOne8 View Post
                    Najbitnije mi je da svako dobije ono što zaslužuje!
                    Sto se lozis?

                    Comment


                    • #70
                      Znam ja ite kako dobro pravila, a strategije još bolje.Slične stvari se koriste i u rFactoru.Nije protiv pravila ali je to daleko od časnog.Kao i uvek, neki će reći da takvo ponašanje odlikuje najveće.
                      ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                      "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                      I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                      sigpic

                      Comment


                      • #71
                        Kažu da je problem anti-roll bar na zadnjem delu.Ne znam kako će to da poprave pošto je parc ferme pravilo aktivno.Alonso kaže da će to da poprave za sutra.Hajde baš da vidimo kako će to da urade i posle će da optuže Red Bull.Ako nešto menjaju tu mora da padne kazna.Prosto kao pasulj.
                        ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                        "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                        I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                        sigpic

                        Comment


                        • #72
                          Originally posted by MarkedOne8 View Post
                          Znam ja ite kako dobro pravila, a strategije još bolje.Slične stvari se koriste i u rFactoru.Nije protiv pravila ali je to daleko od časnog.Kao i uvek, neki će reći da takvo ponašanje odlikuje najveće.
                          Postoji tim, postoje timske kolege, iskoristiti nesto sto je dozvoljeno nije necasno. Medjusobno su se pomagali, isto kao kad biciklisti voze ispred najboljeg sprintera da bi se najmanje umorio pred sprint. Jel to necasno?

                          Sto se tice anti-roll bara, ako je polomljen i/ili ne ispunjava funkciju za koju je namenjen, moze se zamniti za identican deo bez kazne. U suprotnom, bolid nije bezbedan za voznju. Desavalo se i drugima u toku ove sezone.

                          Comment


                          • #73
                            Alonso postovao telemetriju na twitter:



                            Comment


                            • #74
                              Originally posted by Vanja #66 View Post
                              Postoji tim, postoje timske kolege, iskoristiti nesto sto je dozvoljeno nije necasno. Medjusobno su se pomagali, isto kao kad biciklisti voze ispred najboljeg sprintera da bi se najmanje umorio pred sprint. Jel to necasno?
                              Drugi vozači to nisu koristili.Posle će da kažu kako je Alonso bolji od drugih a ja mislim da nije.Zna se da ja neću da menjam mišljenje o njemu kao vozaču, kao ni da vi nećete.To je ok.

                              Originally posted by Vanja #66 View Post
                              Sto se tice anti-roll bara, ako je polomljen i/ili ne ispunjava funkciju za koju je namenjen, moze se zamniti za identican deo bez kazne. U suprotnom, bolid nije bezbedan za voznju. Desavalo se i drugima u toku ove sezone.
                              Odvezao je krug u 103%.Videćemo.
                              The only exception to this is when there is a "change in climatic conditions", for example a dry qualifying session followed by a wet race, or vice versa. In this case the FIA will give the teams permission to make further appropriate changes to their cars.

                              A ovde je i tehnička verzija parc ferme pravila:
                              http://www.formula1.com/inside_f1/ru.../8685/fia.html
                              ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                              "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                              I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                              sigpic

                              Comment


                              • #75
                                Marked, evo jedna pricica. Tim ima dva vozaca, dobro su vozili, imali su problema u toku sezone i bore se za titulu na poslednjoj trci sa svojim najvecim rivalima kroz istoriju sporta. Novi vozac, prva mu je godina u timu, pokazuje bolje rezultate nego njegov kolega. Poslednja je trka sezone, kolega je na domacoj stazi i na pol-poziciji. Medjutim, nema sanse za titulu, malo mu je falilo ali nije se dalo. Pocinje trka, vozaci iz protivnickog tima su na takvim pozicijama da novi vozac moze da osvoji titulu samo ako pobedi. Medjutim, on je na drugom mestu, iza kolege koji je napravio par sekundi prednosti. Kolega je, inace, pobedio prosle godine tu vrlo ubedljivo. Dolazi vreme za box, kolega (prvi u tom momentu) ulazi u box, koji je bio sporiji nego sto treba da bude, oko 2 sekunde. Novi vozac, sad prvi na stazi, ulazi par krugova kasnije, ali box je normalan. Izlazi ispred kolege, koji je sad drugi, sa oko sekund prednosti i ta se razlika odrzavala do kraja trke mnje-vise. On je osvojio titulu i niko je nije osporava jer je pobedio timski ali cisto.

                                Naravno, pricam o Kimiju i Ferrariju 2007... Ako mislis da je ovo danas i juce bilo necasno i neposteno, onda to sigurno mislis i za Kimijevu titulu, zar ne?

                                Comment

                                Working...
                                X